Kördüğüm 124. Bölüm Detaylı Özeti #Veer’in Kararı

Kördüğüm 123. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 124. Bölüm Tüyoları neler? Kördüğüm (Uttaran) 8 Aralık da ekranlara gelecek olan bölümde Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 124. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarına 8 Aralık Cuma Günü ekranlara gelecek olan Kördüğüm Adlı dizinin 124. Bölümünde Veer üzülen ve annesinin baskılarından eşi İşça’yı beir nebze olsun kurtarmak için Babası Ummed’in isteği ile yemeğe çıkarmıştı. İşça ve Veer yemek de kendilerine gelirler. Evli olduklarını ve birbirlerine zaman ayırmaları ikiliyi morallerini yükseltse de evde Mai gibi bir kaynanası oldukça bu işça’nın işi zor. Mai Veer’in evlendiğini kimseye duyuramadığı için gelen misafirlere ne diyeceğini kararlaştırır. Mai şimdi doğru olanı söylemez ise ileride başı ağrıyacağını bu lafın dönüp dolaşıp kendisini bulacağını bildiği için Veer ile İşça’nın evlendiğini söyler. Mai bulmuş fırsatı kaçırır mı başlarlar.

İşça’yı çekiştirmeye Veer’in nasıl böyle bir hata yaptını hala aklım almıyor diyerek bu hata kendisini payının olmadığını misafirlerine duyurur. Baba ummed birbirini gazlayanları görünce misafirlerinden birine kendi evladı ile alakalı ortalık da konuşulan lafları hatırlatır. Mai kocasının lafa girip misafirlerini küçük düşürmeye çalışmasına çok kızar. Yemek dönüşü arabanın önüne çocuk atlar. Veer kaza yapmadan durabilir. Etrafta çocuğun ailesinin olmadığını görünce en yakın polis merkezine götürür. Gelen misafirler Veer’i görmek istediklerinden Veer’in yemekten dönmesini beklerler ancak Veer ve İşça gecikince Mai oğlunu arayıp nerede kaldığını merak ettiğini sorar. Veer telefon ile konuşmak için müşait olmadığını biraz dışarıda işlerinin olduğuu daha sonra eve geleceğini söyleyip annesinin yüzüne telefonu kapatır.

Veer çocuğun ailesi gelmeden gitmeme kararı alır. Eve gidip annesinin laflarını duymaktansa burada birine eşi İşça ile bir arada olmak Veer’e daha iyi gelir. Çocuğun verdiği bilgiler ve olay yerine yakın yapılan araştırmalar sonrasında ufak çocuğun ailesi nihayet polis merkezine gelir. Tapasya bir zamanlar Veer ile kafayı bozmuş casına sevdiği Veer ile İşça’yı nasıl ayıracağını düşünürken Jogi Tapasya ve Divya’nın yanına gelip Tapasya için kısmet çıktığını akşam Tapasya’ya bakmaya geleceğini söyler. Jogi ve Divya kızları Tapasya’nın mürüvvetini görmek istemektedir ve bu yüzden çok mutlu olurlar. Ancak bu durum Tapasya’nın hiç hoşuna gitmez. Bütün enerjisini işça ve Veer’e harcarken akşam gelecek olan misafirler canını sıkar ama bu durumu babası ve annesine belli etmez.

Veer ile İşça polis merkezinde çok oyalandığı için misafirler gitmiştir. Mai de misafirlerine yalancı çıktığı için bütün gece ikilinin gelmesini bekler. Kapıdan girer girmez mai agzına gelenleri saymaya başalar ancak Veer artık daha dik durmaya başlar. İşça ise hiç hak etmedikleri lafları duyunca gözlerinden yaşlar akar. Onu teselli etmek gene Veer’e kalır. Ertesi gün İşça kocası ile yaşadığı güzel günün sevinç ve mutluluğu ile akşam ona bir şeyler hazırlamak için mutfağa girer. Mutfakta yemek yapması Mai’nin kulağına gider ve İşça’yı mutfaktan kovar. İşça da madem mutfak da yemek yapamıyorum o halde dışarıda odun ateşinde yemek hazırlarım diyerek dışarı çıkar.

İşça yemek yaparken elini yaktığını Veer görür ve neden burada yemek yaptığını sorar. İşça kendince olayın gerçek yüzünü anlatmak istemese de Veer anlar. Annesi mai de olay yerine gelince neden böyle davranıyorsun ne istiyorsun bizden diye annesine çıkışır. Mai konağın hanımı kendisi olduğunu ve neyi canı isterse yapmak da özgür olduğunu söyleyince Veer geri adım atmaz ve bu evde eşine değer verilmiyorsa burada bulunmamızın da anlamı yok diyerek evden ayrılma kararı verir

Kördüğüm 124. bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın