Kördüğüm 125. Bölüm Detaylı Özeti #Nani’nin Kirli Planı

Kördüğüm 125. bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 9 Aralık da neler olacak? Tapasya, Veer ile İşça’yı ayırabilecek mi? İşça Kaynanasının gönlünü kazanabilecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 125. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm adlı dizinin 125. Bölümünde; Veer annesi Mai’nin eşi İşça’ya karşı aldığı tavırlardan dolayı evden ayrılmaya karar vermişti, iyi kalpli işça anneler çocuklarını koruk ister. Sonuçta onun izni olmadan evlendik. Bu kadar baskılara da sabretmemiz ve bizi kabul edeceği günü beklememiz en doğrusu olacak.

Benim yüzümden annen ile aranın bozulmasına müsaade etmeyeceğim. Bizi baban Ummed nasıl kabullendiyse annen yani kaynanam Mai de bu evliliği kabullenecektir. Bizlere şimdi sabretmek düşer diye söyleyip Veer’i evden ayrılmama kararından vaz geçirir. İşça daha sonra kaynanası ve kayın babasını yanına gelip oğlu Veer’in ayrılma kararından vaz geçirdiğini bildirmek için geldiğini söyler. Mai ne hakla yatak odama kadar gelip konuşma cüretinde bulunuyorsun tarzında gene hakaret içeren laflar eder.

Ummed gelini ile konuşur ve Mai’nin yaptıklarını kafana takmaması geerktiğini bir gün o da gerçekleri göreceğini söyler. Tapasya tüm intikam listesini bir kenara bırakmış Veer’in bir başkası ile evlenmesini düşünürken içeri Nani girer. Nani bu hale dene düştüğü ve seni bu hale düşürenlere büyük bir ders vereceğini bunun sonunda Veer sadece senin olacağını sadece söylediklerini yapıp başkasını karışma der. Bu sırada Jogi’nin evine kuzeni ile eşi gelmiştir. Kuzeninin elinde düğünde yaptırdığı kınayı görünce eski anılarını hatırlar.

Mai İşça ile kavgasının sonucunda Veer annesini değil eşini tuttuğu için bir daha böyle problem yaşamamak adına ve İşça’nın Veer’e karşı koz olarak kullandığını düşündüğü için mutfakta ona da ayrı bir bölme ayrılır. Bu konuda yanlış yaptığını en başta kocası Ummed tepki gösterir. Bu şekilde hem gelinini hemde oğlunu kendinden uzaklaştırdığının farkında bile değilsin diyerek  Mai’yi uyarmaya çalışsa da Mai kafasına koyduğunu yapan biridir. İşça  odasına gider. Odada Veer’in üzeri açık olduğunu görünce örtmek isterken aslında Veer’in uyumadığını görür. İkili arasında duygusal anlar yaşanır. Bu sırada arka planda “Chup Tum Raho” şarkısı çalmaktadır.

Chand aise sabah olduğunda Veer’in tişörtünün İşça’nın kaldığı odada üzerinde ruj lekesini görür. İşça’nın bir  tane değil ki düşmanı. Chanda bile İşça’yı çekemiyor. Hemen gidip tişörtü Mai’ye gösterir. Normalde ayrı odalarda kalacağına söz vermişlerdi ama şimdi bu ruj lekesi söylediklerinin aksini ispatladığı için Mai bir kez daha sinirlenir.

Chanda utanmadan Veer’in tişörtünü İşça’nın odasında bulup üzerinde leke olduğu için yıkadım ve kuruttum diyerek Tişörtü İşça’ya verir. Ev halkı İşça ve Veer’in birden evlendiği için mecbur yapması gereken Düğün duasını yapmadığı için Divya ve Jogi organize ederler. Divya ve Jogi bu organizeyi Tapasya’dan saklar. Nani’nin Kirli Planı devreye sokup   Tapasya’yı hastaneye götürüp hemşireye rüşvet verip Tapasya’yı hamile gibi gösterir. düğünü durdurmak için yaptığı plan kimin aklına gelir. Tapasya ve Nani düğünün yapıldı mekana gelir.

 

Kördüğüm 125. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 125. Bölüm Detaylı Özeti #Nani’nin Kirli Planı (1 Yorum)