Kördüğüm 126. Bölüm Özeti # Hamile Yalanı

Kördüğüm 126. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 10 Aralık da Neler Yaşanacak? Kördüğüm 126. Bölüm Özeti ve Fragmanı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 126. Bölüm Deyatlı Özeti

Kanal 7 ekranlarında 10 Aralık da ekranlara gelecek olan Kördüğüm 126. Bölümde Nani’nin planı ile Tapasya kendisini mabette hamile gibi başı dönüyormuş numarası yapar. Nani yalandan ne oldu niçin böyle başın döndü kızım diyerek Tapasya’ya Veer’den hamile olduğunu Divya’nın yanında söyletir. Nani çok ama çok sinsi birsidir. Tapasya’nın hamile yalanına Mai de duyar.

Mai de gerçekleri bilmediği için şok olur. Mabette evliliğin son ritülei yapılırken bu haberle Mai zaten istemediği İşça’dan kurtulmak isteyecek ancak Mai Tapasya’yı da sevmiyor. Mai kendince iki kötü arasından biri tercih etmek zorunda. Divya, kızı Tapasya’nın kendisini kötü hissedince eve götürmek ister. Kocası Jogi’nin de haberi olması için Masoome’ye söyler. Bu sırada düğün ritülei tamamlanır.

Gelin ve damat yani Veer ile İşça büyüklerin dualarını almak için onlara saygı duyduklarını göstermek için ayalarına dokunur. Mai hala öfkesi İşça’ya karşı geçmediği için saygı duymak için İşça’a kendisinin ayağına dokunduğu sırada geri çekilerek bu evliliği hiç bir zaman onaylamayacağını ve öfkesinin hale geçmediği belli eder. Mabette ikilinin mutluluğu isteyen sanırım iki kişi var. Birisi Ummed diğeri ise Jogi. Bakalım Tapasya’nın yalan hamileliği ile Jogi’nin Veer’e karşı tavrı ne olacak? Nani zehrini Divya’ya akıtmaya başlar. Bu hayasız olayı bir an evvel evlilik ile temizlemek gerektiğini söyler. Mai düğün sonrası dua etmek için tapınağa gider.

Tapınakda dua edilirken oğlu Vansh’ın ölüsünü hatırlar. Karsız kalmasından dolayı dua edene akıl danışır. Jogi ve İşça düğün sonrası eve gelir. Jogi Tapasya’yı göremiyorum nerede diye Divya’ya sorar. Divya yalan söylemek istemez ve Tapasya’nın  hamile olduğunu söyler. Ev halkı başta Jogi şok olur. Jogi dha kimden hamile diye sormadan Divya Tapasya Veer’den hamile olduğunu söyler. İşça ise duyduklarına inanamaz ve olduğu yere oturur kalır. Kız babası olan Jogi duyduklarına inanamaz. Masoome ise bunun gerçek olmadığını ve Bunun Tapasya’nın oyunu olduğuna nereyse emindir. Mai durumu Chanda ile paylaşır.

Chanda Mai’nin aklına girip Veer’in yanında işça’nın yeri olmadığını doğacak torunlarına sahip çıkması gerektiğini söyler. Divya kızını hamile sanıp tıka basa bir şeyler yedirmeye çalışır. Ummed Jogi’nin evine gelmiş ve gelini İşça’yı geri götürmeye gelmiştir.

Bu sırada arkadan Mai gelir ve Veer’in bebeğini tşıyan Tapasya’yı kendi evine götürmek istediğini söyleyince Ummed bu olanlardan haberi olmadığından duydukları karşısında dona kalır. Eşi Mai’nin yanına gider ve ne dediklerini kulağın duyar mı senin diye çıkışır am Mai bunların gerçek olduğunu söyler. Tapasya gelmeyeceğini söyleyince Mai mecburen İşça’yı götürmek zorunda kalır.

Veer evdeki herkese düğün için aldığı ikramlardan vermeye çalışır. Evlendiği için çok mutludur ama karşısında herkes Tapasya’nın yalanını duyduğu için yüzleri mahkeme duvarı gibidir. Masoome, Tapasya’nın hamile olmadığını Tapasya ve Nani’ye bildiğini lafları ile çaktırmadan anlatmaya çalışır. Ancak Nani Masome’yi fırçalayınca Masoome şüphelerini Divya’ya anlatmaya karar verir.  İşça gerçeğin Veer tarafından da öğrenmesi için Tapasya’nın hamile olduğunu söyler. Masoome Tapasya’nın hamilelik belirtileri olmadığını Divya’ya söyler. Nani tam olarak konuşamayan Masoome’yi, Divya’nın yanından gene fırçalayarak uzaklaştırır. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 126. Bölüm Özeti # Hamile Yalanı (2 Yorum)