Kördüğüm 127. Bölüm Detaylı Özeti #Puşkar Eve Döner

Kördüğüm 127. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 11 Aralık da neler Olacak? Tapasya, Veer ile İşça’yı ayırabilecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 127. Bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm 127. Bölümde; Jogi kızı Tapasya’yı doktora götürmek ister. Nan, buna ne gerek var ben zaten doktora götürdüm der. Jogi doktorun adı ne peki deyince Nani yaşlılıktan unuttuğunu hatırlayamadığını söyler. Bu sırada Puşkar evden kovulduğu için parasız kalmış ve Tapasya’yı arar. Tapasya telefonu direk Nani’ye verir. Nani Puşkar’a neden aradığını sorar. Puşkar yardıma ihtiyacım var deyince Nani şu na çok öneli işlerin peşindeyiz sen de bu konuda bize belki yardımcı olabilirsin. Senin yeniden eve dönmen için de etkili olacak bir plan deyince Puşkar’ın gözleri parlar. Veer ise tam hayatı normale döndü derken Tapasya’nın hamile olması hayatını mahvetmiştir. Veer normalde Tapasya’yı hamile bırakmadığını ancak o vakitler alkol aldığını Tapasya’da bunu kullanmış ise farkına varmadığı için kendine kızar.

İşça ise başkasından yani Tapasya’dan bebeği olacak diye Veer’i terk etmek yerine daha çok ilgilenmeye ve ona destek olmaya devam eder. İşça Tapasya’nın hamileliğinde lafı açınca çok sinirlenir ve İşça’yı yanına oturup asla Tapasya ile böyle bir yakınlaşma yaşamadıklarını söyler. İşça peki Tapasya nasıl hamile kaldı o zaman der. Veer bunu kendisi de bilmediğini ama o bebek benden asla değil diyerek İşça’nın bu konuda kendisine güvenmesini ister.

Chanda ise zavallı İşça’nın canını sıkmaya devam eder. İşça sabah kocası Veer’i yolcu ettikten sonra evin en büyüğü Daddaji’nin öksürdüğünü görünce kendisi yardım etmek ister ancak Daddaji kendisini kabul etmediğini bildiği için evin hizmetçisinden yardım etmesini ister. Evin hizmetçisi Daddaji’nin yanına gidip doktor çağırmamı ister misiniz diye sorar ancak Daddiji iyi olduğunu doktora gerek olmadığını söyleyip işlerinin başına dönmesini ister.

Hizmetçi Daddaji’nin sağlık yönünden yardımı kabul etmediğini kötü olsa doktor çağırmamı isterdi diyerek İşça’nın yanından ayrılır. İşça bu durumu ancak Veer çözer düşüncesi ile kocasını arar. Kocası işten gelip Büyük babasının hastalığı için doktora götürmek ister ancak Daddaji, izinsiz İşça ile evlendiği için gelenekleri çiğnediği için tavır yapmaktadır. Veer’in yardımını da kabul etmez. Jogi kızı Tapasya’ya bence güvenmediği için doktora götürüp hamileliği hakkında bilgi almak için Nani ile birlikte giderler.

Nani bu arada Puşkar’a hangi hastaneye gideceklerini haber verdiği için Jogi’nin ne kadar vicdanlı biri olduğunu bildikleri için Puşkar’ın hanımı yalandan ağrı çekiyormuş gibi fakir rolleri yapar. Hiç bir şeyden habersiz Jogi gene İnsanlığı tutar. Puşkar’ın hanımın hastane girişi işlemlerini Jogi yaparken Nani ve Tapasya doktor gözüküp hemen çıkarlar. Jogi geldiğinde ikili çoktan doktorun yanından çıktığı için Jogi bebeğin durumu nasıl diye Nani’ye sorar.

Nani gayet iyi diyerek geçiştirir. Nani bu olayda kendilerini büyük bir şeyden kurtaran Puşkar ve eşini konağa geri aldırtır. Jogi kendisinden habersiz gelen Puşkar ve eşi için sıcak davranmaz. Puşkar özür dilese de Jogi soğuk durup özrünü kabul etmez ama genede evde kalmalarına bir şey demez. Nani jogi’yi hallettikten sonra ikinci adım Tapasya’nın Veer’in yanında kalmasını sağlamak için Tapasya’yı Mai’nin gittiği tapınağa gönderir.

Tapasya’nın durumu iyi olmadığı ve torununu kendi evinde büyütmek istediğini söyler. Mai eve gelip Tapasya için yer hazırlanmasını ister. Bunu duyan Veer ve İşça şok olurlar.

Kördüğüm 127. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 127. Bölüm Detaylı Özeti #Puşkar Eve Döner (1 Yorum)

  1. Jogi insafın kurusun senin gözün açsanaaa. O anan olacak dinazorla kızına nasıl güvenirsin yahuu ???