Kördüğüm 128. Bölüm Detaylı Özeti #İşça’nın Yardımı

Kördüğüm 128. bölümde neler olacak? Kördüğüm 12 Aralık’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz

Kördüğüm 128. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm adlı dizinin 12 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 128 bölümünde Mai tapınakta karşılaştığı Tapasya’yı eve getireceğini Veer ve İşça’ya duyurur. Veer annesi Mavi’nin kararına saygı duymadığını ve Tapasya asla gerçekleri söylemediğini yine bir oyunun peşinde olduğunu söylese de mai kızın hamileliği de mi yalan yani, doğacak bebek benim torunum ve yemeklerimize göre Tapasya bebeğini bu evde dünyaya getirmeli deyince Veer i zaman bensiz getirsin ben İşça’yı da alıp gidiyorum bu konaktan diyerek annesine belki gerçek belki blöf için söyledi ama Mai kararından dönmeyeceğini söyler.

Tapasya Nani ile planlarını gözden geçirirler. Şimdi yapacakları, Tapasya’nin Bundella konağına gitmeyi istemiyormuş gibi davranıp Mavi’nin destekleri ile Bundella konağına girip daha sonra da küçük gördüğü İşça’yı Veer’den uzaklaştırmaktır. Bunu yaparken hem Divya’yı hem de Jogi’yi kullanacaklar. Nani ilk iş Divya’nın yanına gidip Tapasya burada doğum yapması yakışık  almaz. Ayrıca Tapasya kendi haline de çok üzülüyor ama belli etmiyor. Diyerek planlarına Divya’yı ortak eder. Ancak divya sadece annelik duygusundan bunları yapar altta yatan kirli plandan haberi yoktur.

Bundella evinde ise Veer annesinin eve Tapasya’yı getirdiği için eşyalarını toplamaya başlar. Isça ise kocasına burada kalmalıyız böyle yaparsak evliliğimizi hem annene hem de büyük babana nasıl kabul ettireceğiz. Tapasya bizim birbirimizi ne kadar sevdiğimizi görünce kendisi kalmak istemeyecek diyerek Veer’in bir anlık öfke ile hareket etmesine engel olur. Mai telefonda Damını ile konuşup Tapasya’yı artık yanında istediğini ve torununu yanında doğurmasını ister. Damini, telefonda konuşurken Jogi duyar ve niçin böyle panikledim diye sorar. Damını de Jogi’ye duyduklarını söyler.

Tapasya ve Nani de gelir. Veer’in yanına gitmek istemediğini söyler. Bu tamamen bir oyun aslında istemem yan cebime köy diyor resmen. Ümmet ise olanları duyunca evladım Veer’i  bir ömür kaybedeceksin üzerine gelinin İşçi ne hallere düşecek hiç düşündüm mü? deyince Mai, İşça’yı gelin olarak kabul etmediğini üstelik doğacak torununa sahip çıkmaya çalıştığını söyler. Jogi kızı Tapasya’yı da alıp Mai’nin yanına getirir.  Kapıda mai ısca ve veer için hoş olmayan sözler edince Damini’nin gözlerinden yaşlar dökülür. Jogi kızı Tapasya’yı doğum yapması için yanına çağırdığını ancak Tapasya yanında kalacağını söylemek üzere geldiğini söyler.

Dede Daddaji de konuya dahil olup Mavi’nin yaptığı çok doğru Hem yasalarsa anneyi koruma yönünde. Tapasya’yı buraya çağırıp korumasından doğal ne olabilir der. Bu sırada İşça gelir ve Tapasya burada kalabilir deyince evde Veer de dahil şok olurlar. Tapasya da rol yapmaya devam eder. Veer daha önce kararlaştırmadığı bir kararı milletin önünde nasıl söylersin diye hesap sorar. Veer valizini aldığı gibi bu evden gitmek ister.

Ancak işça ortada senden hamile bir bayan yani Tapasya var onu deneyebilirsin ancak ondan doğacak bebeğin hiç bir suçu olmadığını söyler. (Arkadaşlar sizde benim gibi Işça’ya sinir oluyor musunuz? ) Tapasya artık İşça’nın sayesinde Bundella konağındadır. Tapasya Veer’in gece şu içmeye gittiğini takip eder. Yalandan çarpıp birde özür dileyerek Veer ile konuşmaya çalışır. Veer Tapasya’yı asla güvenmediğini yüzüne söyler.

Kördüğüm 128. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın