Kördüğüm 129. Bölüm Detaylı Özeti #Tapasya’nın Kirli Planı

Kördüğüm 129. Bölümde neler Olacak? Kördüğüm 13 Aralık da neler Olacak? Tapasya, Veer ile İşça’yı ayırabilecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 129. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında 13 Aralık da ekranlara gelecek olan 129. Bölümde Tapasya, hedef,ne ulaşmış ve Veer‘in yanına yerleşmeyi Nani sayesinde sağlamıştır. Masoome Tapasya’dan kalan ayaklabı ve odaya konmak ister Ancak Divyai, Tapasya bu ein kızı istediği vakit geri gelecektir. Diyerek Masoome’nin Tapasya’nın eşyalarını almasını istemez. bu sırada Jogi Tapasya’nın söylediklerini düşünmektedir.

Divya fark eder. Jogi’nin yanına gider. Neden böyle düşüncelisin der. Jogi, kızı Tapasya’yı Veer ve İşça’nın yanına göndermekle yanlış yaptığını düşünmektedir. Divya bunu hem Tapasya hemde İşça‘nın istediğini senin zorlaman ile orada kalmadığını istediği zaman evine dönebileceğini o artık kendi başına karar verebilecek bir yetişkin olduğundan bahseder.

Veer ise önceki akşam Tapasya’nın kendisine söylediklerini düşünmektedir. Bu sırada İşça gelir. Kar ve kocanın konuşmalarına Tapasya uzaktan gizlice dinler. Tapasya, Veer ve İşça’ya daha yakın olmak için ikilinin kaldığı odaya bakmak ister ama odanın kapısı kilitlidir. Bu sırada Mai, Tapasya’yı görür. Yanına gelip neden burada duruyorsun diye sorunca? Tapasya bu odanın kapısı dikkatini çektiğin ve kapısı kilitli neden kilitli diye Mai’ye sorar.

Mai odanın Vansh’a ait olduğunu öldüğü günden beri anıları taze kalsın diye kapattığını söyler. Tapasya bu odada kalmak isterim müsaadeniz olursa der. Şuan da kaldığı odada rahata edemediğini söyler. Mai, Tapasya’nın bir dediğini ikiletmez. Tapasya ise Veer’e artık daha yakındır. Damini ise kızı İşça’ya ettiği hakaretleri düşünmektedir.

Bu sırada içeri Divya gelir. Damini’nin ağladığını görünce sebebini sorar. Damini bir şey yok dese de Divya Damini’nin neden ağladığını anlar. Bu sırada Tapasya’nın bundella evinde söyledikleri sözler aklına gelir. Divya bu sözlere istinaden korkacak bir şeyin olmadığını söyler. Nani cadısı ise olanları görür. Divya gittikten sonra konuşmaları ile Damini’nin canını sıkar.  Veer salonda gazetesi okurken Mai, Tapasya ile o kadar çok yakından ilgilenir ki Veer’in bile dikkatini çeker.

İşça ise bu sırada Daddaji’nin sağlığı için Veer’in yanına gelir ve Dede hakkında konuşur. Mai bu konuşmaya kulak misafiri olur. İşça’ya üzerine vazife olmayan işlere karışma haddini bil diyerek  İşça’yı azarlar. (Veer’e çok kızıyorum sen nasıl bir erkeksin en azından eşini ezdirme anne ne hakaret et demiyorum ama ikisini karşılaştırma veya annenin ettiği hakaretlere karşı olduğunu söyle) Tapasya’nın eşyaları valizle görevli getirir.

Tapasya yalandan taşıyamadığını Veer’e belli etse de Veer hiç de oralı olmaz.  İşça ise hemen yardımına koşar. Hatta odaya yerleşmesine bile yardım eder. İşça, Tapasya’ya yardım ederken, Veer yanına gelmesini ister. Tapasya ise bir çok isteklerle İşça’nın Veer’in yanına gitmemesine engel olur. Veer ofise gideceğini kapıdan söyleyip çıkacağı sırda İşça koşarak kocasının yanına gider. Veer İşça için ne kadar anlayışlı olduğunu söyleyip iltifat eder.  Tapasya da Veer’in iltifatlarını duyup sinir olur. Bu sırada arka plan da “Kuchh Khaas” şarkısı çalar.

Tapasya duydukları ile sinirle odasına gider. Bu sırada televizyonda hamile bayana kocası çok iyi davrandığını görünce Tapasya’da kendisin o şekilde hayal eder. Ertesi gün Tapasya konağın salonda otururken hamilelikten açılır. Hamile olduğunu için bazı durumların olup olmadığını Mai, Tapasya’ya sorar. Tapasya kafası karışık olduğu için midesinin bulanmadığını söyleyince , Mai torununun hayati tehlikede olabilir.

Normalde bu güne kadar çoktan bu belirti olmalıydı diyerek hemen telefona sarılıp doktoru çağırmak ister. Tapasya da yalan mı yok hemen midesi bulanıyormuş gibi yapar. Tapasya, planları ile İşça’yı Bundella evinden kovmanın planını yapar. bakalım diğer bölümde İşça neler yaşayacak?

Kördüğüm 129. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 129. Bölüm Detaylı Özeti #Tapasya’nın Kirli Planı (3 Yorum)

  1. Bu dizi gereksiz yere uzayıp duruyor ve sadece saçmalayıp duruyorlar. Anlamıyorum bu kadar salak insanın bir arada olması doğalmı???

    • bazı konuları aynı sekilde dönderip duruyorlar. Puşkar evden kovuldu aç susuz kaldı eve geri kabul edildi gene aynı işlere devam ediyor bence saçmalık