Kördüğüm 130. Bölüm Detaylı Özeti #Tapasya’ya Yoldaş

Kördüğüm 130. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 14 Aralık da Neler Yaşanacak? Tapasya’nın Planı Ne? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 130. Bölüm Özeti

Kanal7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 14 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 130. Bölümünde, bütün kötülüklerin başı Nani Tapasya’ya her konuda destekçsi olmaya ona yapacaklarını bir bir anlatmaya devam ediyor. Zavallı İşça’nın ise hiç bir şeyden haberi yok maalesef. Tapasya önce İşça’dan yemek yapmasını ister.

İşça’da mutfak konusunda Mai ile sıkıntılı olduğu için Mai’ya bakar. Tapasya, İşça bebeği için çok lezzetli elleri ile yemek yapacağını söyleyince Mai izin verir. Zavallı İşça artık mutfakta istediklerimi yapabiliyorum düşüncesi ile sevinçle Tapasya’ya yemek yapar. Tapasya yemeği bir güzel yer. Plan burada başlar.

Tapasy yemekten sonra kusmaya ve sanki yemekten dolayı zehirlenmiş izlenimi vermeye başlayınca Mai torununu öldürmek mi istiyorsun diye Mai’nin hakaretlerine maruz kalır. Hakaretler yetmiyormuş gibi bir de dövmek ister. Veer annesine karşı gelir. Ancak Mai İşça gelini olmadığı, gelini torunumun annesi tapasya der.

Tapasy içinden sevinse de hayır felan diye dili ile dişi arasında itiraz eder. Mai, İşça’ya iftira atar torununu öldürmek istiyor diye Veer İşça’nın böyle biri olmadığını söyler. Veer eşini de alıp ordan uzaklaşır. İşça ise Mai’nin söyledikleri sözleri düşünür bu sırada arka plan da “Kaisi Hai Ye Udaasi”  şarkısı çalar.

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Tapasya ise hala Mai’nin gözünü boyamaya devam eder. Evde o arkadaşım İşça, deyip iyi kız rolleri yapmaya çalışırken Mai birden eline telefonu alıp Nani’yi arar. Tapasya’nın Bundella evinde arkadaşa ihtiyacı olduğunu ve kendisini misafir etmek istediğini söyler. Bu olayı ne Tapasya düşünmüş ne de Nani  “Kör istedi bir göz, Allah verdi iki göz” Önce Tapasya yerleşmeye çalışırken Nani bile Bundella evine yerleşme imkanı doğdu.

Vay zavallı İşça bunu sen hak ettin başka ne diyebilirim ki sana hem Tapasya’nın eve girmesine yardımcı ol hemde zulmü sen çek. Neyse Nani hemen teklifi kabul eder. Nani Puşkar ile Bundella evine misafir olarak çağırılıdığını konuşurken Damini de konuşmalara Divya’ya açar. Damini de kendince İşça’yı korumak için önlem almaya çalışır.

Veer ise karısı İşça’ya, Tapasya’nın yaptıklarına bir son vermek için Veer’in odasına gider. Tapasya odasına Veer’in geldiğini gördüğünde çok mutlu olur. Veer Tapasya’yı evin daha sakin bir yerine getirir. Veer Tapasya’ya ne yapmaya çalıştığını biliyorum. Benim için sen yoksun ve benim için sen duygusal manada hiç bir şey ifade etmiyorsun. Yalanlarınla, göz boyamalarınla evdeki herkesi etkileyebilirsin ama beni asla beni için bir tek İşça var bunu kafana sok der.

Tapasya ne umuyordu ne buldu. Çok da iyi oldu. Tapasya, Veer’in söylediği lafları düşünüp sinir olurken İşça’a ise telefonla konuşmuş ve çok mutludur. Tapasya kıskançlıktan ölecek neredeyse hemen başı ağrıyormuş ayakları yapar. İşça da gerginlikten dolayı olabilir Banyo yaparsan gergin damarların gevşer sende rahatlarsın der.

Tapasy yine bir plan derdinde. Tapasy da hemen duşa girer. Duştan çıktıktan sonra İşça ile karşılaşan Tapasya teşekkür eder ve başının ağrısı geçtiğini söyler. İşça, yanından ayrıldıktan sonra Mai’nin ordan geçtiğini görünce hemen hapşurmaya başlar. Mai hemen koşarak yanına gelir. Nasıl oldu da üşüttün torunumun annesi diye yağ yakmalara başlar. Tapasya da kirli planların bir yenisini daha ekler. Başı ağrıdığını İşça’nın önerisi ile banyo yaptığını ama üşüttüğünü söyler.

Mai İşça’ya karşı gene öfke ve kin dolup İşça’nın yanına gider. Tapasya’yı düşüncesiz önerilerin ile hasta ederek torunuma nasıl zarar vermeye çalışıyorsun diye gene fırçalar. İşça Mai’nin sözleri ile gözlerinden yaşlar dökülür. Odasına gidip ağlar. Veer de yanına gelir neden üzüldüğünü sorar. İşda da her zaman ki meleler diyerek geçiştirir. Bu sırda arka planda “Saajnaa (Lamhaa)şarkısı çalmaktadır.

Bundella konağına Nani gelir gelmez işe koyulur. Tapasya’nın odasında ki resimlere bakıp bebeğin babasına benzemesini istemez misin Mai, der. Mai tabi isterim der.

O zaman babasının resmi hiç ortada yok tapasy Veer’in resmine baksın da bebek ona benzesin diye söyleyince Mai,hangi resimler istersen alın deyince Nani ile Tapasya önce Veer’in bebeklik resimlerini albümden çıkarır. Bu da yetmez odada bulunun Veer’e ait büyük posteri söker. Bu olanlar İşça’nın çok zoruna gider.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın