Kördüğüm 131. Bölüm Detaylı Özeti #Veer Tapasya ve Raghu’yu Gördü

Kördüğüm 131. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 15 Aralık’ta neler Olacak? Tapasya Hamilelik Oyunu ile Veer ile İşça’yı ayırabilecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 131. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 de yayınlanan Kördüğüm dizisinin 15 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 131. bölümünde, Bundella konağına Nani cadısı da yerleşir. Artık İşça’nın işi daha da zordur. Zavallı kız hem Mai hem Tapasya hem Chanda ile mücadele etmediği yetmezmiş gibi üstüne Nani’de eklenir. Bunda kendisi pasifliğinin de çok etkisi var yapacak bir şey kendi yapana acımamak lazım.

Neyse Nani daha eve gelir gelmez. Tapasya’nın odasına bebeğin Veer’e benzemesi istiyoruz gibi yalanlarla İşça’nın odasında bulunan Veer’in büyük resimlerini Tapasya’nın odasına aldırttı. Akşam olunca Veer ile İşça konağın bahçesinde çok samimi bir şekilde konuşmalarını duyar.

Veer kendilerine vakit ayırmaları için dışarı gezmeye gidelim ne dersin der. İşça da çok mutlu olurum der. Cadı Nani ikilinin konuşmalarını dinledikten sonra ne yapıp edip peşlerine Tapasya’yı da koymalıyım der. Damini ise kızına karşı cephe almış olan Nani ve Puşkar’ın farkındadır.

Damini kızının mutluluğu ile oynamak isteyenleri düşünürken daha yakın zaman da evden kovulup geri Nani’nin desteği ile eve gelen Puşkar, Damini’ye seslenir. Damini bunları düşünürken Puşkarı’ın seslenmesini duymaz. Puşkar, sert bir şekilde bir daha seslenince Damini duyar. Puşkar bu evde benim de söylediklerimi yapmak zorundasın dese de Damini işleri olduğunu söyleyip çeker gider.

Puşkar’ın hanımı ise sen dert  etme Divya ile Jogi’nin konuşmalarını duydum bir kaç gün bu evde olmayacaklar o zaman Damini’ye haddini bildiririz. Evde istediğimiz yaparız deyince Puşkar’ın çok hoşuna gider. Tapasya kendi odasına koydurttuğu Veer’in resimlerine bakıp hayallere daldığı sırada içeriye Nani girer. Tapasya’nın Veer’in resmine baktığını görünce, bırak resmini gerçeği şu an İşça ile yalnız başlarına gezmeye gidiyor seni de ben peşlerine takmaya çalışacağım diye akıl verir.

Nani Tapasya ile konuştuktan sonra, Mai’nin yanına gider. Veer, evde çok sıkıldığını ve hamile olduğu için dondurma çektiğini söyler. Mai ilk başta evin hizmetçisine Tapasya’yı dışarı çıkartmasını söyler. Bu sırada  Veer ile İşça ise dışarı için hazırlanmış ve çıkma üzere iken Mai gelir ve Tapasya’da sizinle gelecek der.

Veer hiç itiraz etmez. (Sanırım Tapasya’nın böyle bir girişimde bulunacağını tahmin etmiş olmalı) Veer, İşça ve Tapasya hep birlikte dışarı çıkarlar. Arabada Tapasya Veer’den gecenizi mahvettiğim için yalandan özür diler. Veer Tapasya’yı bir dondurmacıya bırakıp İşça ile birlikte biz ayrı takılacağız sen burda bizim dönmemizi bekle der. (Aferin sana Veer Tapasya bundan anlar) Veer hemen karşı dondurmacıya eşi işça birlikte giderler. Veer tapasya’ya nispet yapar gibi gözünün önünde İşça’ya dondurma yedirmeye çalışır. Tapasya ise kıskançlıktan kurdurmuştur. Sinirden Tapasya eve yalnız başına döner.

Ertesi gün Tapasya’nın eski arkadaşları tapasya’yı eğlenmek için kutlama yapacaklarını söyler. Tapasya hem Mai hem de Nani den izin alıp partiye gider. Partide tesadüf kumarbaz ortağı Raghu da partidedir. Tapasya hiç yüz vermez. Parti çıkışında yolda araç beklerken Raghu aracı ile yanaşıp gideceğin yere kadar bırakayım der. Tapasya dışarıda duranlardan rahatsız olduğu için arabaya biner.

Raghu Tapasya’yı eve kadar getirir. Bu sırada Veer de aracından inmek üzere iken Raghu ile Tapasya’yı görür. Damini ise Puşkar ve hanımının eziyetlerine maruz kalır. 

Kördüğüm 131. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 131. Bölüm Detaylı Özeti #Veer Tapasya ve Raghu’yu Gördü (2 Yorum)