Kördüğüm 132. Bölüm Detaylı Özeti #Veer İz Peşinde

Kördüğüm 132. bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 16 Aralık’ta Neler Olacak? Veer, Tapasya ile Raghu’yu gördüğünü nasıl kullanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 132. Bölüm Detaylı Özeti

Kalan 7 ekranlarında 16 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm 132. bölümde, tatlı meselesi dönüp dolaşıp İş yine İşça’nın başına patlar. Halbuki Nani’nin yaptığını İşça yapmış gibi göstererek işin içinden sıyrılmayı becerir. Zavallı İşça ise yemek yemek su içmek gibi her öğün kaynanasından fırça ve hakaretlere maruz kalıyor. Vala ben acımıyorum kendi istedi.

İşça Mai’nin hakaretlerinden sonra evin hizmetçisi gelir. Olayın gerçek yüzünü anlatır ve Nani’nin mutfakta olduğunu söyleyince Nani çok sert bir şekilde senin gözlerin bozulmuş ben başka bir şey için mutfaktaydım diyerek olaydan sıyrılıp her şey İşça’nın üzerine kalır.

İşça, duydukları karşısında çok üzülür ve odasına gider. Masoome, okuyup büyük bir yönetici olacağını söyler. Damini de Masoome’ye destek verir. Evin geçici kralı Puşkar olanları duyup Masoome’nin hevesini kırmakla kalmaz bir de dalga geçer. Hatta dalga geçerken Jogi ailesinde okumanın bir önemi olmadığını Tapasya’nın, İşça’dan daha üstün olduğunu söyleyince Damini çok üzülür. Puşkar’ın, İşça içim küçük düşürücü sözlerine çok kızar.

İşça ise odasında Nani’nin bu yemeği ben yapmadım sözlerini düşünür. Geröekde Nani’nin yaptığını bildiği için neden böyle dedi diye düşünür (Bu kız akılsız başka bir şey demiyorum. Nedeni belli değil mi ? Seni kocandan uzaklaştırıp Tapasya ile evlendirmek)

Akşama kadar odasından çıkmaz. Veer işten geldiğinde ortalıkta İşça’yı bulamaz. Odaya gittiğinde ise ağladığını görür. Sebebini sorar. İşça, olanları baştan sona kadar anlatır. Veer, gerçekleri İşça’ya da anlatır. Veer, Tapasya’nın gerçekte hamile olduğunu düşünmediğini bunu başka bir amaçla yaptığını adım gibi biliyorum. Bunu da ortaya en kısa sürede çıkaracağım diyerek İşça’nın içini rahatlatmaya çalışır. Veer, İşça’nın moralinin düzelmesi için annesi Damin’ye sürpriz zyaret yapmasını ister. İşça’da çok mutlu olur. İşça annesi Damini’ye sürpriz bir ziyaret yapınca Damini kızını karşısında gördüğüne çok sevinir.

Tapasya ise Nani’ye Veer’in kendisinden her geçen gün uzaklaştığını bu olayı tersine çevirmelerini söyler. Nani sen hiç merak etme bu olayı tersine çevirmenin bir yolunu biliyorum. Erkekler bebeklere karşı çok daha hassas olurlar biz bu yoldan girdik. Şimdi bunu Veer’e hatırlatmak için  bebek mevzusunu  daha farklı bir şekilde işleyeceğiz. Veer sonunda senin olacak diye Tapasya’yı Nani ikna eder. Tapasya ise kendisinden bin beter Nani varken hiç merak etmesine ve endişelenmesine gerek. Mai Cahanda ile doğacak olduğunu sandığı bebek için kıyafetler hazırlar. Veer işten eve gelirken Tapasya’nın spor merkezine girerken görür.

Hemen peşine düşer. Spor merkezine girişte üye olmayan giremeyeceğini söyleyen bayan görevli ile tartışır. Veer olayın peşini bırakmak istemediği için kendisini de spor merkezine üye olmak istediğini öncelikle ne tür bir aletlerin olduğunu görmek istediğini söyleyip görevlileri ikna eder. Veer içeride Tapasya’nın yürüyüş parkurunda koştuğunu görür. Kendini göstermeden uzakta izler. Görevlilerin Tapaya hakkında konuşmalarını duyar. Veer hemen kendini göstermeden oradan ayrılır. Puşkar ise Damini’yi memleketinden gelen misafirleri önünde rezil eder. Damini’nin köylüleri de hemen evden giderler. Puşkar, her anında Damini’ye eziyet etmeye devam ediyor. Bu sırada içeri Jogi gelir. Damini’nin moralinin bozuk olduğunu ve nedenini sorar.

Damini daha cevap vermeden Puşkar lafa atlar. Bir şeyinin olmadığını söyler. Mai Chanda ile birlikte oyuncak bebek verip bebek yetişme dersi vereceğini söyler. Tapasya evde Bundella ailesinden bir tek Ummed’in sevdiğini ve bu sevgiyi yok etmeleri gerektiğini aksi halde işlerinin çok zor olduğunu Nani’ye söyler. Ertesi aba kahvaltıda Veer spor merkezinde gördüklerini Tapasya’nın yüzüne çaktırmadan vurur.

Tapasya Veer’in ne demek istediğini anlar. Ancak Spor merkezinde Veer’i hiç görmediği için nasıl bilebilir ki diye düşünür. Veer, Tapasya’yı bir şekilde kandırıp dışarı çıkartır. Chanda ise olayı İşça’ya farklı anlatıp üzülmesine neden olacak.

 

Kördüğüm 132. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 132. Bölüm Detaylı Özeti #Veer İz Peşinde (2 Yorum)

    • kız beni güldürdün yaaa 😉 nurdan canım bu işça tam sopalık kocası veer’i baştan çıkarmaya gelmiş evde kalmasına babası Jogi musade etmiyordu İşça kalabilir deyince Bundella evine yerleşti üstüne bir de Nani geldi şimdi yaptıklarını ödüyor bu tip insanlara hak valla