Kördüğüm 133. Bölüm Detaylı Özeti #Tapasya Kimden Hamile?

Kördüğüm  133. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 17 Aralık’ta Neler Olacak? Veer, Tapasya’nın Gerçek Yüzü ortaya çıkarabilecek mi? Tapasya, İşça’yı evden atabilecek  mi? Tapasya Kimden Hamile Kaldı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 133. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm Dizisinin 17 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 133. bölümünde, İşça yaptığı yanlışın farkına varmıştır Ama her şey için çok geç olduğu için Veer’in resmini alıp ağlamaya başlar. Baba Ummed, Tapasya’nın yanına gelip kendisini hala gelini olarak gördüğünü ve Veer’in de seni çok sevdiğini biliyorum.

Siz Evlilik yemini ettiniz. Eşine zor günlerinde destek ol kızım diyerek İşça’ya destek olur. Veer, Tapasya’nın gece vakti başkaları ile dışarıda gezmesi, gizlice spor merkezinde koşu bandında yürümesi Veer’in şüphelerini iyice artırmıştır. Tapasya’nın da nasıl yalancı olduğunu bildiği için Tapasya’yı doktora götürmek ister. Nani cadısı kendisi de gelmek istediğini söyler. Veer buna karşı çıkmaz.

Tapasya hastane girişinde içeri girmek istemez. Veer bunu fark edince neden geriden geliyorsun Tapasya buraya seni kontrole geldik der. Tapasya ise Nani’ye acil bir şey yap her şey ortaya çıkacak diye Nani’den medet ummaya başlar. Nani hemşire ile konuşsa da bir çözüm bulamaz. Bu sırada Veer işleri halledip gelir. Tapasya bebeğime zarar olur başka zaman baktıralım der.

Görevli hemşire bebeğe hiç bir zararı yok hanımefendi buyurun benimle gelin deyince Tapasya’nın kaçacak yeri kalmaz. Puşkar ise evden işleri idare eden Jogi’nin yanına gelir. Kendisi Jogi’ye anlatmak ister ama Jogi Puşkar’ın gerçek yüzünü bildiği için Puşkar’ın kendisinden rica ettiği şeylere müsaade etmez.

Jogi çalıştığı yerde Puşkar’ın varlığına tahammül edemez ve çalışma evraklarını toplayıp gideceği sırada Damini el emeği ile yaptığı kumaş parçasını verir. Jogi hediyeyi kabul eder. Puşkar ise kendisini reddeden Jogi’ye çok kızgın olduğu için bu durumu başka türlü anlatmak için fırsat doğar. Jogi gidince, Puşkar Damini’ye içindeki zehri akıtmak ister Domini ne diyeceksen eşinde duysun diyerek Puşkar’ın eşini de çağırır. Puşkar, söylediklerinin eşi tarafından duyulmasını istemediğinden içindeki zehri aktaramaz. Domini de artık her şeyin farkında. Tapasya doktorun yanına girer. Nani ile Veer dışarıda beklemektedir.

Nani panik içerisinde hal ve tavırları panik içerisindedir. Veer bunu fark eder ve şüphelerinin ne kadar da doğru olduğunu ve Tapasya’nın oyununu kısa süre içerisinde bitireceğini düşünür. Doktor ve Tapasya kontrol odasından çıkar. Doktor ellerini yıkar ve üçlünün karşısına geçip başlar bebek hakkında genel bilgiler vermeye. Hamile olan anne de şu belirtiler olur. Bebekte bu belirtiler olur gibisinden Tapasya ve Nani doktorun bu lafından sonra Tapasya da bu belirtiler olmadığı gibi ultrasyonda da bebek izine rastlayamadım yani Tapasya hamile değil demesini korku içerisinden beklerken Doktor, Tapasya’nın Hamileliğin gayet iyi gittiğini bebeğin değerlerinin ve  kordonunun normal olduğunu şu an için her şey normal (Ben şokkk oldum şu an. Kız bu Tapasya kimden hamile) olduğunu söyleyince Nani o kadar şaşırır ki Veer’in yanında olduğunu bile unutup Ha ha hamile Tapasya şeklinde kekeler.

Veer ise beyninden vurulmuşa döner. Puşkar ve eşi Damini’yi yemek yaparken rahatsız ederler. Bunu da Jogi fark edip çaktırmadan Damini’nin arkasındayım işlerin konusunda sana kimse karışamaz diyerek Puşkar ve eşine yeniden ikaz eder. Veer ve yanındakiler Bundella evine gelirler. Mai bebeğin durumunu sorar. Veer annesinin sorusuna cevap vermeden odasına çıkarken Nani kaçırır mı bu fırsatı. Anlatır da anlatır. Mai de Tapasya’ya yağ yakar.

Kendi geleneklerine göre ona bir resim verir ve bebeğini koruması için bunun gerekli olduğunu söyler. Vee, İşça’nın yanına gelir ve Tapasya’nın hamile olduğunu ve her şeyi mahvettiği için özür diler. Bu sırada arka plan da “Dil Ibaadat” şarkısı çalmaktadır.

Jogi, kendisi para alış verişine çıkıp ev için bir kaç sebze ve meyve almıştır. Jogi Damini’ye verir. Puşkar ve eşi ise bunu başka türlü değerlendirir. Bu durum bizim kültürümüzde normal olsa da Hint kültüründe muhtemelen normal olmadığı için Puşkar ve eşi gözlerine inanamaz. Hatta kendisini çimçiklemesini ister. Puşkar bu durumu kendi lehimize kullanacağız der.

İşça kabakları doğrarken parmağını yanlışlıkla keser. Evin hizmetlisi hemen yanına gelip yardım etmek ister. İşça’nın eline pansuman yaparken Mai gelir ve evin hizmetlisin böyle boş işlerle uğraşmaması Tapasya’nın özel isteği var onu yapmasını ister. İşça duydukları ile morali çok bozulur. Nani artık Tapasya’nın gerçekten hamile olmasını çok daha iyi kullanmaya başlar. Veer ile İşça’yı ayırmak aralarına soğukluk girmesi için elinden geleni yapar.

Kördüğüm 133. Bölüm Fragmanı

Yayıncı kuruluş tarafından henüz Kördüğüm 133. Bölüm Fragmanı yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 133. Bölüm Detaylı Özeti #Tapasya Kimden Hamile? (3 Yorum)

  1. Kumarhane gülü nerden olcak orda tanıştığı adamdandır bebek utanmaz ahlaksızz

    Vur başını taşa duvara icca aptalı sana kalmış onu eve alıyosunn aptall kızzzz öll sen en iyisii