Kördüğüm 134. Bölüm Detaylı Özeti #Gülün Sahibi

Kördüğüm 134. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 18 Aralık’ta Neler Yaşanacak? Kördüğüm Dizisinde Veer Gülü Kime Verdi? İşta bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 134. Bölüm Detaylı Özeti

Kalan 7 ekranlarında yayınlanan 18 Aralık’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm 134. Bölümünde, Tapasya kendisinin bile beklemediği bir olayın neşesini yaşamaktadır. Tapasya, hamilelik yalanını Veer’i elde ederken İşça’nında sonunu hazırlamak için yapmıştı ama hamilelik yalanı bir anda gerçek oldu ve Tapasya gerçekten kendisinin hamile olduğunu öğrendi.

Veer’de kendisinden olduğunu düşündüğü bebeğin kalp atışlarını dinlerken farkında olmadan Tapasya’nın kolunu tutar. Veer kendine geldiğinde hemen Tapasya’nın kolunu tutmayı bırakmıştı. Tapasya’ya bu bile yetti. Tapasya, hastane dönüşü Veer’in tutuğu kolunu severek eve kadar. Gelir. Mutluluğu her halinden belli olur. Nani onu kapıda karşılar. Torunu Tapasya olanları anlatır ve çok mutlu olduğunu söyler.

Nani kızım daha bu başlangıç daha ilerisi de olacak sen merak etme diyererk destek verir. Veer ise hastaneden gelir ve İşça’dan yaptıklarında dolayı özür diler. İşça kocası Veer’i çok sevdiğini ve bunun senin elinden gelen bir şey olmadığını ve canını sıkmaması gerektiğini söyler. Damini kızını merak eder. Nasıl merak etmesin ki Nani ve Tapasya’nın ne haltlar yaptığını az çok biliyor. Telefona Chanda yüzsüzü çıkar. Damini kızı ile görüşmek istediğini söyler. Chanda yakın bol bol görürsün diyerek bu evde son günlerini yaşadığını ima eder. Damini Chanda’nın bu söylediklerine çok içerler. Bu sırada İşça gelir. Telefonu alır.

Damini’nin panik içerisinde olduğunu görünce İşça Chanda’ya sert bir bakış atar. İşça annesi ile telefonda konuşurken söyledikleri ile Chanda’nın da ağzının payını verir. İşça etrafındaki insanları zamanla ve yavaş yavaş tanımaya başlar. Chanda çamarları asarken söyledikleri ile annesine karşı ve kendisine karşı tutumları farklı olduğunu anlar. Nani gene bir plan derdinde Dışarıdan Tapasya için bilezik ve takı alır. Tapasya bunların ne işe yarayacağını sorar. Sen bunları takmaya hazır ol kızım diyerek Tapasya’ya ümit verir. Nani daha sonra Mai’nin yanına gidip Tapasya’nın çok sıkıldığını ve Veer ile dışarıda vakit geçirmesi gerektiğini söyler.

Bu sırada iyi kız rolleri yapması için Tapasya’yı da yanında getirmiştir. Mai Nani’ye hak verir ve kendisinin de düşüncesi Veer’in bebeğinin annesi ile vakit geçirmesi gerektiğini söyler.bu sırada Veer’de İşça ile telefonda konuşur ve akşam için dışarı da yemek yiyeceğiz hazırlık yap der. Tapasya bir taraftan İşça diğer tarafta akşam dışarı Veeri ile çıkacağı için hazırlık yapar. b sırada arka planda “Jadoo Hai Tera” şarkısı çalmaktadır.

Veer geldiğini arabanın düdük sesi ile İşça’yı çağırır. Tapasya da koşarak kapıya gider. İşça Tapasya’nın koştuğunu görünce şaşırır. Biraz da morali bozulur. Veer eve girdiğinde elinde kırmızı bir tane gül vardır ve gözü İşça’dan başkasını görmemektedir. Tapasya bir ara gülü kendisine aldığını zannetse de Veer gülü İşça’ya verince şok olur. (Ne bekliyordun ki Tapasya eşi varken sana mı gül alacaktı)

Mai ikiliyi dışarı çıkmadan yakalar. Mai Veer’e Tapasya’yı akşam dışarı çıkarmanı istiyorum der. Veer eşim ile akşma yemeği yiyeceğim ve yalnız başıma yiyeceğim diyerek üstüne basa basa söyler. Mai cadı arkadaş yaa. Bu lafın altında da kalmıyor. Tapasya da senin bebeğini taşıyor. Senin ona karşı da sorumlulukların var der. Veer Nani ve Mai’nin yanında izin isteyerek Tapasya ile konuşabilir miyim der.

İhtiyar heyeti izin verdikten sonra Veer Tapasya’ya doktor hamileliğin ilk aylarının tehlikeli olduğunu ve bu aylar bol bol istirahat etmesini söylediğini hatırlatır. Mai torununa zarar gelmesin diye Veer’in söylediklerini haklı bulur. Veer karısı İşça’yı da alıp dışarı çıkarlar. Tapasya reddedilmenin siniri ile öfke içerisindedir. Bu sırada arka planda “zindagi ye” şarkısı çalmaktadır.

İşça ile Veer dışarıda çok güzel vakit geçirirler. Jogi Damini’nin dalgın hallerinin sebebini az çok tahmin eder. Jogi çok vicdanlı bir adam olduğu için Damini’yi karşı daha ılımlı hal ve tavırlarını Puşkar gerçeği bilse de Jogi’nin Damini’ye karşı ilgisi olduğunu bir şekilde duyurmak için plan yapar. Ancak bu planın arkasında kendisi çıkmaması da plan kadar önemlidir.

Kördüğüm 134. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 134. Bölüm Detaylı Özeti #Gülün Sahibi (6 Yorum)

  1. Ya bıktım artık bence bu dizinin senaryosunu bize versinler hem tapuya dersini verirdik hemde iççayı adam ederdik. Böylece izleyici kitlesi ikiye katlanırdı 😉 nedersiniz?:):D