Kördüğüm 135. Bölüm Detaylı Özeti #Tapasya Oyun Yapar

Kördüğüm 135. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 19 Aralık’ta Neler Olacak? Tapasya Nasıl Oyun Oynadı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 135. Bölüm Detaylı Özeti 

Kalan7 ekranlarında yayınlanan 19 Aralık’ta ekranlara gelen Kördüğüm 135. Bölümünde, Veer Gülü İşça’ya vererek Tapasya’yı çıldırtmıştı. Tapasya, İşça’yı bu evden göndermeden Veer’in kendisine bakmayacağını anlar. Geçen gün hastaneye kontrole gittiğinde bebeğin ultrasyon resimlerini vermişlerdi. Tapasya bu resimleri alıp İşça’nın odasına gelir. Tapasya, İşça’ya sana bir şey göstermek istiyorum der. İşça’da Tapasya’yı odasına oturtur. Tapasya dosyadan karnındaki bebeğin ultrason resimlerini gösterir. İşça sevinçle karşılar ve bebeğin resimlerine bakmaya başlar. Bu arada Tapasya Veer, kendisinin kolunu tuttuğu anı hatırlar. İşça bebeğin resimlerine baktıktan sonra Tapasya başlar içindeki zehri boşaltmaya, Tapasya bebeğim babasız mı? büyüyecek? bebeğimin bir ailesi olmayacak mı? Bir annesi bir babası olmadan mı büyüyecek? Veer benim ilk göz ağrım beni onu çok sevdim hala da der.

Bu sırada Veer işten gelir ve İşça’yı özlediği için hemen yanına gider. Tapasya’nın konuşmalarına şahit olur. Veer Tapasya’nın ve İşça’nın yanına gelir ve Benim bir tane sevdiğim var o da İşça, gerisi yalan dolan der. Tapasya duygusal konuşma yapmak ister ama Veer’in bunlara karnı tok olduğunu söyler. Tapasya odadan ağlayarak çıkar. Ertesi gün Veer iş yerine şirketin sahibi babası ile gider. Veer yeni iş anlaşması için çok önemli bir ihalenin olduğunu söyler. Hemen yönetim kurulu toplantısı yapıp, işi nasıl alacakları üzerine toplantı yaparlar.

Bu sırada karşı firma yani iş yapacakaları firma yetkilileri de gelmiştir. Veer firma yetkilisini karanlıkta pek seçemez yanına gittiğinde İşça ile yemeğe gittiğinde tesadüf tanıştığı arkadaşıdır. Her iki firma iş konusunda anlaşırlar. İhaleye gerek kalmadan işi Bundella şirketine verir. Jogi ise evde Damini’ye karşı insancıl tavırlarını Puşkar ve hanımı önünde yapar.

İçi fesat Puşkar bu yanlış anlar. İşça dua etmek için tapınağa gelir. Veer ile arasının bozulmaması için ömür boyu bir ve beraber yaşamak için dua eder. Tapasya Veer’in söylediklerinden dolayı zoruna gider. Mai ile konuşup bu evden ayrılmak istediğini açıklar. Mai, kızım sana karşı bir kusur mu ettik? Sorun ne Tapasya der. Tapasya bu evde fazlalık olduğunu İşça ile Veer bir birlerini çok seviyor benim de bu evde işim olmadığını düşünüyorum der. Mai sen benim kızımsın eskiden de gelinimdin şimdi ben İşça’yı gelin olarak kabul etmedim etmeyeceğim de Veer’in eşi olarak bir seni kabul ettim der. İşça, Tapınak dönüşü kimsesiz çocuklara Veer’in kumaş dağıttığını görür ve yanına gider. Nani ise Tapasya’nın evden gitme kararının bir oyun olduğunu düşündüğü için Nani, Mai’yi gaz verir. Kızın burada durmasını gerektirecek bir durum yok ben kal dememe rağmen beni dinlemedi der.

Tapasya eşyalarını topladığını bildirmek için Tapasya, Veer’i telefonla arar. Sanırım Tpaasya tlefonda evden gidersem karnımda bebeğinde yaşamasına gerek olmadığını söyler. Veer kendi bebeği olduğunu düşündüğü için hemen eve gelir. Tapasya evin büyükleri ile vedalaşır. Ağır adımlar ile evin dış kapısına doğru giderken Veer, Gitme Tapasya! diye seslenir. Tapasya amacına ulaşır ve yeniden eve yerleşir. Chanda ise İşça’nın aklını karıştırmaya gelir. Artık Veer’de Tapasya’ya değer veriyor bak gitmesini istemedi der.

Kördüğüm 135. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın