Kördüğüm 136. Bölüm Detaylı Özeti #Trafik Kazası

Kördüğüm 136. bölümünde Neler Olacak? Kördüğüm 20 Aralık’ta Neler Olacak? Veer Aracı ile Kime Çarptı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 136. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal7 ekranlarında 20 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 136. Bölümünde, Damini kızı İşça ile görüşmek için Bundella evinin sabit telefonunu arar telefona Mai çıkar. Mai, karşısında dünürü ile değilde, Takur ailesinin hizmetçisi ile konuşuyor havası ile sert ve aşağılayıcı cümleler ile Damini’nin canını sıkar ve kızı İşça ile görüşemeden telefonu kapatır. Damini telefonu kapatınca arkasında ir anda beliriveren Puşkar, ne oldu konuşabildin mi kızınla der. Damini hayır derken bir taraftan geçenlerde Puşkar’ın kendisine söylediği sözler gelir ve bu olay ile alakalı bir bağın var mı der. Puşkar Damini’yi sert bir şekilde uyarır. İşça ve Veer ise yeni iş ortağı Satya ve eşi ile alış veriş merkezinde buluşurlar. İki aile birlikte kaynaşmak istemişlerdir. Veer, eşi İşça ile Satya’yı tanıştırır. İşça kardeşin nerede diye sorar. Satya is ise ileride balıklara bakıyor dur çağırayım deyince İşça hayır ben ona sürpriz yapayım bakalım beni hatırlayabilecek mi? der. İşça sessizce yanına yaklaşıp gözlerini kapatınca Satya’nın kardeşi Sachi kızgın bir şekilde arkasını döner.

Satya olayın daha da büyümemesi için iki hanımın hanına gider. Sacgi ve Satya özür diler. İşça’da korkacağını bilemedim özür dilerim diyerek arayı düzeltir. Veer problem kalmadıysa şimdi alış veriş zamanı bayanlar der. Kızlar çok sevinir. Tapasya ise Bundella evinde Veer’in kendisinin gitmesini istemediği için çok mutludur. Chanda ise yine ortalığı karıştırmak İşça ile Tapasya’yı bir birine düşürmek için içindeki zehri akıtıp gider. Tapasya ise ben onun laflarını umursamıyorum. Veer beni herkesin içerisinde gitmemi istedi önemli olan bence bu der.

Damini evde temizlik yaparken İşça’nın küçüklük resmini bulur eski anılarını hatırlar. Bu sırada arka planda çok güzel ıslık sesi gibi müzik çalar konuşma geçmediği için bulamadım. Damini kızının resmine bakara ona iyi bir çocukluk yaşatamadığını ama Veer, ona gençliğini yaşatacaktır diyerek gözleri yaşlar içinde kalır. Sachi ile İşça beylerine hediye almaktadır. Sachi,Veer’e gömlek almasını ister. İşça, Veer beğenir mi ki bilemedim kararsız kaldım dese de Sachi gömleği çoktan alır.

Puşkar, Damini’yi Jogi’ye şikayet eder. Jogi, Puşkar’ın istediği gibi tepki vermeyince sinirlenir. Veer ile Satya birlikte takılırken hanımların yanına gidelim derler. Satya bence ayrı ayrı arayalım daha çabuk buluruz deyince Veer, gezerken bebek mağazasını görünce içeri girip bakar. Bu sırada İşça’da Veer’i görmüştür. Haber vermeden yanına kadar gelir. Veer bebek eşyalarının birini koyup birine bakar. İşça Veer’i izlerken dalıp gitmiştir. Veer, İşça’yı görünce İşça diye seslenir. İşça kendine gelince Veer’in yanına gider. Veer bunu nasıl buldun deyince Tapasya çok beğenir gerçekten çok güzel der. Veer çok kızar. Ben bunu Tapasya’nın bebeğine almıyorum der. İleride bebeğimiz olursa almak isterim der. Bu sırada Satya ile kardeşi Sachi gelir. İkiliyi tebrik ederler ama İşça hayır bebeğimiz olmayacak deyince Satya özür diler. İşça ile Veer mutlu bir şekilde alış-verişten dönerler. Nani balkondan ikiliyi izler ve çok sinir olur.

Veer gittikten sonra İça’nın yanına gelip moralini bozmak ister ama İşça fırsat vermez. Nani Tapasya’nın ayakları ağrıdığını ve hiç bakmıyorsun. Git kızın ayaklarını yağ ile ovala der. İşça da hiçitiraz etmez gider Tapasya’nın ayaklarını ovalar. (İşça Sen bunu hak ettin) Nani İşça’ya eziyet ederek Veer ile gezmeye gitmesinin intikamını alır. İşça annesinin Doğum gününü kutlamaya gitmek için baba Ummed’den izin siter. Baba tabi ki gidebilirsin kızım der. Mai hemen lafa atlar ve gitmesine müsaade etmiyorum der. Ummed sözünün üzerine söz söylemesine kızıp İşça’ya gidebileceği söyler. Damini kendisine hazırlanan doğum günü partisinden haberi yoktur. Veer de kutlamaya gelir. Jogi kutlamada “Yeh Sham Mastani” şarkısını söyler.

Akşam kutlama sonrası eve gelirken Veer yolda birisine çarpar. Çarptığı kişi Satya’nın kardeşi Sachi’dir. Hemen hastaneye götürür. Yolda Veer Satya’ya haber vermesi için telefonunu İşça’ya verip aramasını söyler. İşçailk armada Satya telefona bakmaz. Veer bir daha aramasını ister. İkinci aramada Satya telefona bakar. İşça kazayı söyleyince Satya şok olur.

Kördüğüm 136. Bölüm Fragmanı 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 136. Bölüm Detaylı Özeti #Trafik Kazası (2 Yorum)

  1. Hahh icca sümsüğü masaj yap ayaklarına o edepsizin ondan bundan peydahladığı çocuğu yamasın size sana herşey müstehakk artık okumuyorum resimlere bile canım sıkılıyor yuhh artıkk ezikkkk sümsükkkkk