Kördüğüm 137. Bölüm Detaylı Özeti #Sachi’nin Gözleri Görmüyor

Kördüğüm 137. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 21 Aralık Perşembe Günü Neler Olacak Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 137. Bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm Dizisinin 21 Aralık Perşembe günü ekranlara gelecek olan 137. Bölümünde, Veer Domini’nin doğum günü partisinden mutlu bir şekilde dönerken yolda İşça ile konuştuğu esnada, karşıdan karşıya geçmekte olan Satya’nın kardeşi Sachi’ya çarpar. Hemen olay yerine gelen vatandaşların yardımı ile Sachi, Veer’in aracına koyarlar. Veer hızla hastaneye giderken İşça’ya da Satya’yı aramasını ister. Satya kardeşi Sachi’nin trafik kazası geçirdiğini duyunca bir süre donup orada kala kalır. Daha sonra kendine geldiğinde hemen hastaneye gider. Domini, kendi doğum gününü ilk defa kutlamanın verdiği mutlulukla ortalığı toparlarken Jogi yanına gelir.

Damini, patronu Jogiye çok teşekkür eder. Jogi sen bunları çoktan hak ettin senin de artık yüzün gülmeli derken Puşkar’ın hanımı bunları dinlemektedir. Damini masıyı toplarken çatal ve bıçakları yere düşürür. Jogi’nin Damini’ye yardım etmesini yine yanlış anlar. Rohini, aman Allah’ım bu gördüklerim gerçek olamaz gibisinden konuşmaya başlayınca Jogi Rohi’nin yanına gelir. Kızım ne Diyorsun sen der. Rohini söylediklerini Jogi’nin duyduğunu düşünüp panik yapmaya başlar. Bu sırada Rohini’nin eşi Puşkar gelir ve olayı başka yöne çeker ve karısını kurtarır. Bu sırada Veer, Sachi’yi hastaneye getirir. Doktoru bulup yardım ister. (Sanırım orda doktorlar istedikleri kişileri sağlığına kavuşturuyor. Çünkü Sachi bu halde iken hemen gerekeni yapması gerekirken doktor yaralı Sachi’ye uzaktan bakıyor biraz düşünüyor sonra tamam diyor. Yani Hindistan’da böyle bir uygulama olabilir. Hindistan’a giden varsa cevap verebilir mi?)

Bu arada doktor polisi de çağırması için hemşireyi gönderir. Sachi. acil olarak ameliyata girerken hastane polisi de Veer’in yanına gelir. Karakolda ifadesinin alınması gerektiği için karakola götürür. Jogi ise İşça’yı arayıp sağ sağlım vardınız mı? Bizi niye aramadınız diye sitem eder. İşça ise başına gelenleri Jogi’ye anlatır. Hastanenin adını alır almaz yanında bulunan Damini’ye yolda olanları anlatmak için kolundan tutup arabaya götürür. Bu sırada Puşkar ile hanımı Rahini el ele tutuşmuş zannederler. Puşkar kendince şüphelerinin haklı olduğunu düşünür. Satya’da hastaneye gelir. Kardeşi Sachi’nin durumunu İşça’ya sorar. İşça ameliyatta der. Satya, ameliyat lafını duyunca olduğu yere çöker. İşça ise bütün kabahatin kendisinde olduğunu söyler.

Satya Sachi bu hale nasıl geldi kim çarpı benim biricik eşime diye sorar. İşça, yolda giderken biz çarptık der. Satya beyninden vurulmuşa döner. Bu sırada Veer’de polislere olayın nasıl olduğunu anlatır ve ifade vermeye başlar. Ancak polisler  olayın başkaca bir sebebi olup olmadığının netliğe kavuşması için kazanın dikkatsizlikten çok yaralama veya cinayet şüphesi olup olmadığını soruştururlar. Karakola Jogi’de gelir. Damadının yaralama veya öldürme ile uzaktan yakından alası olmayan bu zaman kadar hiç bir suç işlememiş birisi ve kendi halinde bir inşaat mühendisi der. Ancak polisler biraz inatçıdır. Karşı tarafında ifadesi gerek derler. Satya Veer’in nasıl biri olduğunu bildiği için şiyetçi olmayınca Veer karakoldan çıkarlar. Hep birlikte tekrar hastanenin yolunu tutarlar.

Doktor ameliyatın iyi geçtiğini ancak kendine geldiğinde mevcut hasarı tespit edebileceğini söyler. Bu haber bile orada bulunan herkesi mutlu etmiştir. Çok geçmeden narkozun etkisi kaybolmaya başlayınca Sachi uyanmaya başlar. İşça o anda yanında olduğu için hemen diğerlerini çağırır. Herkes sevinçle Sachi’nin yanına gelir. Sachi herkesin sesini duyduğunu ama her tarafın karanlık olduğunu söyler. Sachi bir daha göremeyeceğini düşündüğü için çok üzülürken Satya’da doktor’un bir şeyleri yanlış yaptığını düşündüğü için öfkesini doktordan almak ister. Veer, iş ortağı Satya’yı sakinleştirir. Jogi kıyafetlerini ararken odaya Puşkar’ın hanı Rohini girer.

Jogi kıyafetini ararken ortalığı biraz dağıtır. Rohini ben toplrım der. Rohini kıyafetleri toplarken Divya’ya ait altın takıları bulur. Hemen koluna takar üstüne ortalığı da düzeltmez. Puşkar Rohini’nin altınlarını görünce Damini’yi evden kovmak için tam da aradığım fırsat olduğunu söyler. Planını eşi Rohini’ye bir bir anlatır.

Kördüğüm 137. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 137. Bölüm Detaylı Özeti #Sachi’nin Gözleri Görmüyor (2 Yorum)