Kördüğüm 138. Bölüm Detaylı Özeti #Gizli Numara

Kördüğüm 138. Bölümünde Neler Olacak? Kördüğüm 22 Aralık’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 138. bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 22 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 138. Bölümünde, Sachi Trafik kazası sonrasında gözleri kör olmuştur. Veer, yaptıklarından dolayı vicdan azabı çekerken Satya’da kardeşinin bir daha göremeyecek olmasından dolayı çok üzgündür. Veer, Sachi’nin durumu düzelene kadar Bundella evinde ağırlamak istediğini söyler. Satya kabul etmek istemez Ancak Sachi’i kendi bakımını bile yapmaktan aciz olduğu için geçici bir süre kabul eder. Sachi hala hastanede tedavisine devam edilmektedir. Akşam Sachi’nin yanında İşça kalmıştır. Sabah olduğunda Satya ellerinde iki adet gül demeti ile odaya gelir. Sachi gülleri göremese de varlığını elleri ile yoklar ve çok mutlu olur. İşça ise karı kocayı yalnız bırakır. Sachi kocası Satya’dan kendisine o güzel sesi ile şarkı söylemesini ister. Satya kardeşinin ricasını kırmaz ve güzel bir şarkı söyler. Mai, Tapasya’ya süt getirir.

Ama Tapasya odasında yoktur. Mai’nin dikkatini düzensiz olarak yerleştirilmiş dolabı görür. Tapasya hamile eğilemediği için toplayamamıştır der. Kendisi dolabı düzenlerken Vansh’ın eşyalarını bulur. Tapasya bu odayı isterken Vansh için o kadar çok yağ yakmıştı. Şimdi Vansh’ın son kalan eşyalarını çöpe basar gibi dolaba bastığını görünce Mai’nin morali bozulur. Satya Veer ve İşça’ya artık burada daha fazla yorulmayın ben gerisini hallederim kaç gündür doğru düzgün uyumadınız bana istirahat verdiniz. Siz gidin dinlenin ben sizi yolcu edeyim der. Veer ve İşça kalmak istese de Satya müsaade etmez. Satya ikiliyi arabaya kadar uğurlar. Veer araca binmek üzere iken Hastanenin çatısında Sachi’yi görür görmez koşmaya başlar. Veer son bir adım kala Sachi’yi ölümden kurtarır. Bu arada Bundella evinde Puşkar’ın planı işlemeye başlar. Hanımı Rohini’ye Divya’nın altınlarını Damini’nin dolabına saklamasını ister.

Rohini her ne kadar bunu yapmak istemese de plana sadık kalıp Damini’nin yeleğinin cebine koyar. Odadan çıkarken Ronini Damni’ye çarpar. Damini gene de şüphelenmez. Sachi odasına getirirler. Satya kardeşine kendini öldürmek istediği için çok kızar. Ummed de hastaneye gelir ve Satya ve Kardeşini ağırlamaktan onur duyacağını söyler. Bundella evinde ise Nani ile Tapsya bahçede keyif yaparken Cahanda gelip keyiflerini bozmak ister. Chanda, Tapasya’nın dolabında Vansh’a ait kıyafetleri düzensiz çöpe atar gibi attığını gördğünü söyler. Nani Chanda gidince torunu Tapasya’ya Mai’nin hassas noktası ölmüş oğlu Vansh ona karşı sen de hassas ol. Eğer Mai’nin desteğini kaybedersek bu evde bir dakika bile bizi tutmazlar diye öğüt verir. Nani hemen gidip Mai’nin gönlünü almaya gider. Ancak Mai çok kızgındır. Thakur konağında ise Puşkar’ın planı devrededir. Aile üyeleri yemekte masa da toplanır.

Damini yemekleri tabaklara koyarken Rahini evin soğuk olduğunu ve Damini’nin üzeri hafif olduğunu hastalanma gibi sözlerle Damni’ye içine ziynet eşyaları koyduğu yeleği giydirir. Jogi Thakur ise Rohini’nin ısrarla Damini’ye kıyafet giydirmesi dikkatinden kaçmaz ama belli de etmez. Rohini masada çatal bıçağı yere bilerek döker. Damini toplamaya başlar. Bu sırada cebindeki altınlar düşer. Rohini hemen bağırmaya ve Damini’yi suçlamaya başlar. Jogi Thakur ise olayı sakinlikle karşılar.

Damini’yi odasına gönderir. Puşkar ve hanımı Rohini’yi karşısına alır. Demek bu altınları Damini aldı ha gibisinden bu oyuna inanmadığını Puşkar’a belli eder. Bundella evinde Nani kendi başaramadığı affettirme işini bir de Tapasya denemesini ister. Mai, Nani’nin konuşmasından sonra biraz yumuşamıştır. Tapasya’nın üzgün olduğunu, hatta torununuz bile üzüldü diyerek kendini affettirmeyi başarır. Nani ise torununun başarısına şaşırır. 

Veer Bundella evine Satya ve kardeşi Sachi’yi getirmek istediğini ailenin en büyüğü Daddaji’ye söyler. Daddaji ne gerekiyorsa yapılacak. Kimse misafirimize kötü davranmayacak diye ev halkını uyarır. Sachi ile Satya Bundella konağına gelir. Tapasya misafirlere ayrı bir ilgi gösterir. Tapasya misafirlerer kendini Veer’in çocuğunun annesi olduğunu söyler.  Jogi ise Damini’ye oyun kuran Rohini’ye bir tuzak kurar. Rohini kurduğu oyunu birden ağzından kaçırır. Jogi çok kızar. Bu sırada Tapasya’yı gizli numaradan biri arar. Çevirdiği numaraları bildiğini kimse seni bu konuda eline su dökemeyeceğini söyler. Tapasya ben hiç bir iş çevirmiyorum der. O zaman neden sesin titremeye başladı der ve korkunç bir gülümseme ile telefonu kapatır.

Kördüğüm 138. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın