Kördüğüm 139. Bölüm Detaylı Özeti #Sevgililer Günü Kutlaması

Kördüğüm 139. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 23 Aralık’ta Neler Olacak? Satya ve Sachi gerçekten masum biri mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 139. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 23 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 139. bölümünde, Sachi ve Satya Bundella konağında misafir olarak yerleşirler. Daddaji misafirler gelmeden evdeki herkesi baştan uyardığı için av halkı gelen misafirlere karşı daha ılımlı bir karşılama yaparlar. Satya eve geldikten sonra Veer’in İşça dışında başka birinden bebek beklediğini bizzat Tapasya’nın ağzından öğrenir. Nani yemekte bunu söylediği için Tapasya’nın yanına gelir ve dikkatleri üzerine çektiğini uyan yılanı uyandırmaya çalışıyorsun sen diye kızar. Tapasya ise Veer’in ilk karsı kendisi olduğunu unutuyorsun diye çıkışır.

Burda bir tek fazlalık var o da İşça er yada geç onu bu evden ve Veer’in hayatında kovacağım der. Thakur konağında ise Jogi eve put getirir. Puşkar’ın eşi Rohini sevinçle karşılar. Jogi’den putu alıp evin mabedine koymak ister. Jogi sen değil Damini koyar deyip putu Damini’ye verir. Rohini’nin elleri havada kalır. Jogi ile Damini oradan ayrılınca Rohini kocasına dert yanar. Evin hizmetçisi nasıl olur da putu mabede götürür diye sitem eder.

Puşkar ise Damini artık fazla olduğunu yakında ipini keseceğini söyler. Veer, eşini özlediği için telefonda sesini duymak ister. Veer ile işça aşk sözcükleri ile birbirlerini nasıl sevdiklerini anlatırken Tapasya İşça’nın konuşmalarına kulak misafiri olur. Tapasya, İşça ile Veer’in birbirlerine karşı sevgi sözcüklerinden çok rahatsız olur. Hasedinden çatlar.

Satya evin dışında bulunan çiçekleri toplarken Mai Satya’ya seslenir. Satya Mai’duymaz. Mai, Satya’nın yanına gelir ve ne yaptığını sorar. Satya Sachi için dua edeceğini onun için topladığını söyler. Mai dua etmeyi biliyor musun diye sorar. Satya annesinden öğrendiğini bu konu kendisini geliştirdiğini söyleyince dinine düşkün Mai’nin hoşuna gider. Bu arada Daddaji’nin emri ile evin hizmetlisi adım adım Satya’yı takip eder. Bu konuşmalara da uzaktan şahit olur. Peki evin hizmetlisi misafirleri neden takip ediyor? geçen bölümde Evin hizmetlisi Sachi ve Satya’nın tavırlarından şüphelenip durumu Daddaji’ye anlattı. Daaddaji de renk vermeden ve çaktırmadan takip etmesini istedi. Chanda, mutfakta yemek yapan İşça’nın yanına gelir ve bebek mevzusunu açıp İşça’nın canını sıkar.

Bak Tapasya’ya hemen hamile kalmış sende daha bir şey yok gibisinden konuşur. Chanda bunu bilerek yapıyor. Bence Chanda hem Tapasya’yı hemde İşça’yı sevmiyor. Her ikisine karşı gelmektense ikisini bir birine düşürmeyi amaçlıyor. Jogi eve yeni aldığı putu süsler. Damini puta ikram getirir. Puşkar yolda Damini’yi durdurur ve elinde n ikram tepsisini alır. (Umarım Kanal 7 bu tapma bölümlerini Keser. Her inanışa saygımız elbette var ancak büyük çoğunluğu Müslüman olan ülkede bu sahneler bence hoş olmaz. ) Bu yüzden tapma ile alakalı daha fazla ayrıntı yazmıyorum. 

Daddaji hiç bir şey hissettirmeden evdeki misafir ile satranç oynar. Oyun esnasında misafir ile konuşurken ölen torunu Vansh’ı hatırlar. Evin hizmetlisi Kasap Daddaji ile Satya’nın yanına çay getirir. Çayı sanırım bierek yere döker. Satya ile Kasap arasında ilginç bir diyalog geçer. Bardak kırıklarını Satya toplamak ister ama Kasap kendi işi olduğunu bu kendisi yapabileceğini söyler. Bu arada Chanda, Tapasya’nın yanına gelir ve İşça’ya yaptığının aynısını yapar onu da dolduruşa getirir.

Tapasya, Cahanda’nın yanından ayrılış İşça’nın yanına gelir ve Sanki Veer ile konuşuyormuş numarası yapar. İşça ise şaşırır. Veer böyle bir şey yapmayacağına emin olsa da yine de aklına bir şüphe düşer. Bu arada Sachi bardaktan su içmek isterken elini kestirir. Gece, Veer telefonda gene İşça’yı arar. İşça, Tapasya ile konuşup konuşmadığını sormak ister ama buna cesaret edemez. Tapasya sevgililer günü olduğu için dışarıda  arkadaşlarının yaptığı partiye gider. Partide, yine tanıdık bir yüz. Raghu partide karşısına çıkar. Ancak Tapasya ilk başta yaşadığı olayın etlisi ile Raghu’yu Veer zanneder. Hatta hayal dünyasında “Tu Hi Haqeeqat” şarkısı eşiliğinde Veer ile dans eder.

Tapasya kendine geldiğinde karşısında Raghu’yu görür. Tapasya her zaman ki gibi Raghu’ya yüz vermez ve o partiden erken ayrılır. Veer ise işlerini erken bitirir ve İşça’nın sevgililer gününü kutlamak için için sürpriz yapar. İşça bu sürprize çok sevinir. Partiden erken dönene Tpasya Veer ile İşça’nın evin bahçesinde yan yana sevgililer gününü kutladıklarını görüne hasedinden çatlar. Gidip evin elektriğini keser. Gene de ikiliyi ayıramaz.

Kördüğüm 139. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın