Kördüğüm 140. Bölüm Detaylı Özeti #Gizemli Kişi

Kördüğüm 140. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 24 Aralık Pazar Günü Neler Olacak? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 140. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan Kördüğüm dizisinin 24 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 140. Bölümünde, Veer eşi İşça için sürpriz kutlama yapmış, Tapasya da bunları görmüş ve bu romantik ortamı bozmak için binanın elektriğini kesmiş genede ikiliyi rahatsız edememişti. Veer bu romantik ortamı bozmamak için ateş yakar. Ateşin ışığı ile romantik ortama kaldıkları yerden devam ederler. İşça ve Veer aşklarını tazelerler. Ertesi sabah Satya erken saatte dua eder. Yanında da Mai vardır. Satya şimdilik iyi kalpli gibi takılıyor. Bu bana kalırsa normal değil bakalım sonunda ne olacak.

İşça eve gelen misafirleri için çok ilgi ve alaka göstermesi haset Tapasya ve işbirlikçi Nani’nin gözünden kaçmaz. İşça Verr’in başka araba ile işe gittiğini kendi arabasını da Satya bir yere giderse diye bıraktığını söyler. Satya da teşekkür edip araba ile dışarı çıkar. çok geçmeden arabanın frenleri zayıf olduğu için yolda kaza yapmamak için büyük çaba sarf etse de en sonunda ağaca çarpıp anca durabilir.  Satya geri Bundella konağına gelir kafasını direksiyona çarptığı için kafası biraz kanamış ve morarmıştır. Daddaji ile Mai konuşurken yanına gelir. Mai, Satya’yı bu halde görünce çok endişelenir. Sachi de abisinin durumu için çok endişelenir.

Satya bir şeyinin olmadığını söyler. Satya konakta Veer’in resmini düzeltmek için merdivene çıkar. Bu arada Nani ve Tapasya’da ikiliyi uzaktan izlemektedir. Satya merdivenlerden inerken düşüyor numarası yapar. İşça panikle Satya’nın elini tutar. O anda Nani ve Tapasya cadısının aklına çok kirli bir plan gelir. İşça ile Satya’yı bir birlerinden ilgileniyormuş gibi göstererek Veer’den uzaklaştırmak isteyecekler. Thakur konağında ise Puşkar, Damini kıyafetleri ütülerken yanına gelir ve yine Damini’yi sözleri ile rahatsız etmeye başlar ama bu sefer Damini sessiz kalmaz ve Puşkar’a ağzının payını verir. Tapasya hemen planını uygulamaya geçer ve Satya’nın aklına girmeye ve İşça’dan hoşlanıp hoşlanmadığını çaktırmadan sormaya çalışır. bu arada Sachi ile İşça gelir.

Dörtlü masa da oturup sıfattan-kelime telime türetme oyunu oynarlar. İşça iyi sıfatlar oldukça lafı Veer’e getir. Tapasya sinir olur. Tpasya lafı hamileliğe oradan Veer’e getirip İşça’yı sinir eder. Oyun oynarken Tapasya’yı yine  o gizli numara arayıp her şeyi bildiğini söyler. Tapasya İşça ve misafirlerinin yanında renk vermek istemez Gizli numara telefonu kapatınca Nani’nin yanına gelir. Birden Nani’nin sözlerine Tapasya öfkelenip Nani’nin kalbini kırar. hemen Tapasya özür diler. Böyle sinirli olmasının gili bir numaradan birisi aradığını ve her  şeyi bildiğini söyler. Akşam yemeğinde Mai yemeğinde farklı bir yemeğin malzemesini İşça’dan bulup yapmasını ister.

Satya hemen İnternet den bulup verir. Bu sırada Daddaji gelir ve yemekten sonra satranç oynayacağız diyerek Bir taraftan Mai diğer taraftan Daddaji Satya’yı sık boğaz eder. Veer işten gelir ve Satya’yı bu sıkıntıdan kurtarır. Yemekte arabayı tamir eden servis görevlisi aracın fren hortumlarının kasten kesildiğini söyler.  Tapasya arabanın anahtarları Satya’ya İşça’nın verdiğini söyler. Suçu İşça’ya atmaya çalışır. Damini kızı İşça’yı ziyarete gelir. İça Damini’nin yanında Veer’in kendisi ile ilgilendiğini kızı İşça2nın bu evde fazla olduğunu göstermek için karnı ağrıyor numarası yapar. Veer hemen Tapasya’nın yanına gelir. Bebeğin tekme attığını söyler. Veer heyecanla Tapasya’nın karnına dokunur. İşça’nın morali bozulur. Tabi anne Damini’nin de morali bozulur ama kızına belli etmez.

Satya ile Sachi kendi odalarında konuşurken dolaptan bir resim çıkarır ve ağlamaya başlarlar. Bu resim mutlaka bu Bundella ailesini ilgilendiren bir resim olduğu açık. Bu sırada evin hizmetlisi Kasap ikiliyi takip etmeye devam eder. Satya aynadan Kasap’ın kendisini izlediğini görünce Resmi yorganın altına koyar. Kasap Satya’yı Daddaji’nin çağırdığını söyler. Satya ayağa kalkınca Kasap da yorganın içinde resimi görür ama kime ait olduğunu göremez. Bu arada Tapasya ve Nani, Chanda ve Mai Tapasya’nın karnı büyüdüğü için kıyafet almaya giderler. Tapasya kendisine kıyafet dışında çanta bakmaya tek başına gider. Tapasya beğendiği çantayı almak ister ama kredi kartını evde unutmuştur. Tam bu sırada Raghu Tapasya’nın yardımına gelir ve istediği çantayı alır. Raghu Tapasya’yı hamile olduğu için tebrik eder.

Kördüğüm 140. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 140. Bölüm Detaylı Özeti #Gizemli Kişi (5 Yorum)

    • ‘kar tanesi’ ismini çok sevdiğim bir arkadaşım kullanırdı… Burada görünce acaba’nisnis’im mi? diye heyecanlandım sensen lütfen cevap yaz.

  1. Kimin kimde ne bulduğu bilinmiyor işte..
    Bazı insanların iyyy diye iteklediğini,bazı insanlar hap diye yutuyor huzur köşem?