Kördüğüm 141. Bölüm Detaylı Özeti #Beyaz Elbiseli

Kördüğüm 141. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 25 Aralık’ta Neler Olacak? Kördüğüm Dizisinde Tapasya’yı arayan Gizemli kişi kimliğini gösterecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 141. Bölümde  Neler Olacak?

Kanal 7 ekranlarında uzun soluklu olarak yayınlanan Kördüğüm dizisinin 25 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 141. Bölümünde, Satya, Mai’nin merak ettiği tarifi internetten vermek yeterli gelmez ve mutfağa geçer ve yemek hazırlamaya başlar. Ummed misafirin yemek hazırlamasına niçin müsaade ettiniz asıl biz ev sahibi olarak ona yemek  hazırlamamız gerekir der. Mai ve Satya hainden memnun olunca Ummed’de üzerinde fazla durmaz. Satya kendinden biraz bahsedince Mai, ölen oğlu Vansh’ı hatırlar ve duygulanır. Veer ise arkası dönük olan Sachi’yi eşi İşça zanneder. Süprisz yapmak için sarılır ama sarıldığı kişi İşça değil Sachi olduğunu anlayınca özür dilemeye bile fırsatı olmadan olanları Satya görür. Satya sinirli bir şekilde Veer’in yanına gelir.

Veer, eşim İşça’ya çok benzettim özür dilerim dese de Satya sert bakışları ile her an kavga edecek bir durum vardır. Veer durumu anlatmaya çalışırken Satya bir anda gülmeye başlar. Veer derin bir nefes alır. Satya tamamen yanlış anlaşılma olabilir der. Veer hemen oradan ayrılır.Satya yaptığı yemeği yer sofrasında ev halkına Kasap dahil yemesini ister. Yemek sonrasında  yastık oyunu oynatır. Yastık oyunu müzik çalarken yastık elden ele dolaşır. Müzik durduğunda yastık elinde kalan şarkı söylemek zorunda. İlk olarak Nani şarkı söyledi ve çok komik dans etti. İkinci olarak yastık Mai’de kaldı. Mai şarkı söylemeyi reddetti. Ummed oyun oynarken mızıkçılık yapma hadi şarkı söyle hatta bu söylediğim şarkıyı söyle der. Yalnız bu arada  Mai’nin sesi kötü (orjinal çeviride) Üçüncü olarak yastık Ummed’de kalır.

Ummed’de eşi Mai’ye hitaben şarkı söyler. Mai çocuklarının önünde eşi Ummed’in söylediği şarkıdan dolayı utanır. Dördüncü olarak yastık Veer’de kalır. Veer şarkı yerine sevdiğim kadına şiir söylemek isterim der. Herkesin içinde Veer, eşi İşça’ya aşk şiiri okur. Tabi Tapasya şok. Tapasya hasedinden çatlar. Bir sonraki turda Tapasya’da yastık kalınca Tapasya hamilelik ve bebek ile alakalı şarkı söyler. Gece neşe içinde geçer. Tapasya yatmak için odasına giderken Gizemli kişi yeniden arar. Oyun sırasında Tapasya’nın söylediği şarkıyı söyler. Tapasya kendisini tehdit eden kişi evde olmadığı takdirde  bu şarkıyı bilmesinin de imkanı olmadığını düşünür. Gizemli kişi çok yakında herkes sakladığın sırrını öğrenecek diyerek telefonu kapatır. Bu sırada İşça Tapasya’nın kapı önünde öylece hareket etmeden durduğunu görünce arkasından dokunur. Tapasya konuştuğu adam zannedip irkilir ama arkasındaki İşça’dır.

Tapasya, rüyasında her şeyin açığa çıktığını Mai kendisine kötü davranmaya başladığını, yardım istemek için İşça’nın yanına gittiğini ama İşça’da olanlardan sonra artık çocukluk arkadaşı olduğuna utanıyorum senden deyince Veer, Tapasya’nın kolundan tuttuğu gibi Bundela evinden attığını rüyasında görür ve korku ile uyanır. Gizemli kişi Tapasya’nın sinirlerini iyice bozar. Ertesi gece Tapasya derin uykuda iken gelir ve kapısına sertçe vurur. Tapasya öfke ile kalkar ama kapının arkasında kimse yoktur. Biraz sağa sola seslenir. Kimsenin olmadığını görünce geri yatağa yatmak ister ama arkasından biri geçtiğini hisseder. Hemen döner beyaz kıyafetli bir byan hızla evden uzaklaştığını görür. Tapasya’da hemen peşine düşer.

Beyaz giyimli kadın evden dışarı çıkınca Tapasya’da çıkar. Bu sırada evin kapıları Tğpasya’nın arkasında kapanır. Tapasya soğukta dışarıda kalır. Ev halkına seslense de kimse duymaz. İşça, seslerden uyanır. Dış kapının kilitli olduğu görür. Sesler dışarıdan geldiğini düşünür ama dışarı kapası kilitli olduğu için sesin nereden geldiğini aramaya başlar. Nani de susadığı için mutfağa giderken İşça’nın uyanık olduğunu görür. Tapasya kimseden hayır gelmeyeceğini anlayınca kapı önüne oturup üzerine bir şey alıp uyumaya çalışır.

Kördüğüm 141. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 141. Bölüm Detaylı Özeti #Beyaz Elbiseli (1 Yorum)