Kördüğüm

Kördüğüm 144. Bölüm Detaylı Özeti #Tapasya Raghu’dan Hamile

Kördüğüm 144. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 28 Aralık’ta Neler Olacak? Kördüğüm Tapasya’nın bebeğinin Babası Kim? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz 

Kördüğüm 144. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 28 Aralık’ta erkrranlara gelecek olan 144. bölümde, İşça Daddaji’nin kızması ve annesi Daminin’nin uyarılarında dolayı morali çok bozuktur. Tapasya ise Jogi’nin Veer’e rica etmesi ve Veer’in de Tapasya ile ilgileneceği kosunda söz vermesi ile Veer Tapasya ile daha yakından ilgilenmeye başlar. Tapsaya ise bunu İşça’ya karşı hava atar. Tapasya balkonda Veer’in kendisine karşı ilgisini düşünürken Nani yanına gelir. Torunum ne yapıyormuş burada yalnız başına der. Tapasya duymaz. Tapasya diye seslenir. Tapasya yüzdeki tebessüm bir anda biter. Nani ne düşünüyorsun der. Güzel anıları der. Bu sırda evin genç hizmetçisi Tapasya’ya kargo geldiğini söyler. Tabi Tapasya bunu Veer’den gelen bir sürpriz zanneder.

Kördüğüm 144. Bölüm Resmi

Nani içinde ne var Tapasya Veer ne göndermiş. Merak ettim aç da içine bakalım der.Kargonun içerisinden bir mektup bir de bebek kıyafetleri vardır. Tapasya çok mutlu olur. Bebek kıyafetlerini Nani’ye de gösterir. Nani de mutlu olur. Artık Veer’in düşüncesi Tapasya’ya karşı kaydığını düşünür. Nani, peki mektupta ne yazıyor oku der. Tapasya bu bizim ile bebeğimin babası Veer arasında der ikisi de gülüşürler. Tapasya mektubu çıkarır. Tapasya dışından okumayacağını çok utandığını söyler. Nani Rabbim sizi korusun nazardan saklasın diyerek yanından ayrılır. Taaspya başlar mektubu okumaya. Bu sırada telefonu çalar. Tapasya kimin aradığına bakmadan “Teşekkürler ,teşekkür ederim, çok teşekkür ederim. Seni çok seviyorum” diye telefonu açar. Karşısında Veer değil Raghu vardır. Raghu gönderdiğim kargoyu beğendin mi der? Tapasya’nın bir anda yüz ifadesi değişir.

Kördüğüm 144. Bölüm Resmi3

Raghu ben de seni seviyorum der. Tapasya şok olur. Raghu kargoyu beğendin mi nasıl zevkim der. Tapasya ne hakla benim bebeğime hediye alıyorsun? Kimsin sen ? Diye çıkışır. Raghu gerçeği söyler. Bebeğin  babası benim der. Tapasya sen ne saçmalıyorsun seninle böyle bir anımız olmadı der. Raghu, Tapasya’ya çok sarhoş olduğun gece hamile kaldığını söyler. Tapasya şok. (ben zaten bebeğin Veer’den olmadığını tahmin ediyordum) Tapasya duydukları karşısında elinden telefonunu düşürür. Raghu ise bebeğimi kimseye vermeyeceğim der. bu sırada arka planda “Pyar ki Ye Kahani” şarkısı çalmaktadır.

 

Raghu, Tapasya ile geçirdiği anları hatırlar. Birlikte kumarda kazandığı paraları kutlamak için kutlama yaptıklarını. Raghu Tapasya’ya verdiği alkolü hatırlar. Bu sırada arka planda “Mere Bina”  şarkısı çalmaktadır.

Raghu, kutlama yaparken Tapasya’yı odada dansa kaldırır. Tapasya, Raghu’nun dans etme teklifini kabul eder. İkili dans ederken arka plan da ise “Tum Mile” şarkısı çalmaktadır.

Raghu olayı en ince ayrıntısına kadar hatırlar. Tapasya ise gönderdiği mektubu yırtar. Aldığı hediyeleri parçalar. Sinirden ne yapacağını bilemez. bu sırada evin emektar hizmetlisi İşça’nın yanına gelir ve Satya ile Sachi hakkında daha dikkatli olmasını ister. Onlarda normal olmayan bir şeyler var dikkatli ol der. Tapasya, Raghu’nun bunu söylemesindeki amacı kendisinden para koparmak olduğunu düşündüğü için evden para alıp Raghu’yu susturmak ister. Evden çantasının alabileceği kadar parayı alıp dışarı çıkacağı sırada çantasından bir top para yere düşer. Arkadan İşça, paranın düştüğünü görünce Tapasya’ya seslenir. Tapasya beni rahata bırak diye kızar ve geri dönüp gitme çalışır. İşça bir daha seslenir. Tapasya kızar ne var bırak beni der.

Kördüğüm 144. Bölüm Resmi5

İşça’da yerde duran parayı gösterir. Tapasya’nın bir anda öfkesi masum bir hale dönüşür. Hatta İça’dan özür diler. İşça Tapaya’nın beti benzi bozulduğunu görünce ona su getirir. Tapasya suyu içerken elinden düşürür. İşça ben toplarım sen işlerine bak der. Tapasya yerdeki cam kırıkları ufak olduğundan kürek almaya mutfağa gider. Bu sırada Nani kırık cam parçalarına basmaktan son anda kurtulur. İşça hemen Nani’nin yardımına koşar. Beni öldürmeyi mi planlıyorsun sen der. İşça ben kırmadım Tapasya kırdı ben temizlemeye çalışıyorum der. Nani daha da ileri gider. Bir de yaptığı planı hamile kadına mı atıyorsun utanmaz temizle burayı çabuk der. İşça çocukluğunda Nani’nin kendisine yaptığı kötü davranışlarını hatırlar ve Nani’nin sözlerini suskunlukla karşılamaz ve Nani’nin ağzının payını verir. Tapasya ise dışarıda Raghu’nun yanına giderken Veer fark eder. Veer nereye gidiyorsun der. Tapasya ise sare alacağım der. Veer gel beraber alalım der. Veer ile Tapasya sare almaya giderler. İşça Sachi’ye yemek getirir.

Kördüğüm 144. Bölüm Resmi7

Kapı aralıklı olduğu için Sachi’ye bakar. Sachi hiç de kör gibi olmadığını normal bir insan gibi kıyafetleri katladığını görür. İçeri girip yemek getirdiğini söyler ve görmeyen biri için çok güzel katladığını söyler. Daha sonra odasından çıkar. İşça merdivenlere oturup Daddaji’nin kendisine söylediği sözleri hatırlar. Bu sırada arka planda “Kaisi Hai Ye Udaasi” Şarkısı çalar.

https://www.youtube.com/watch?v=Ye9acQvlYCQ

Satya ile Sachi ise Daddaji’nin doğum gününde öldürme planı yapar. Dağum gününde Daddaji’nin oturacağı yer belli olduğu için tam üstünde bulunan avizeyi kasına düşürmek ister. Plan adım adım işler. Daddaji yerine oturunca avizenin ipini keser. İşça ise avizenin düştüğünü görünce yardım etmek isterken avize İşça’ın üzerine düşer. İşça olayı daha az yara ile atlatır.

Kördüğüm 144. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Ayy Filiz ben şok Raghu resmen Tapasyaya tecavüz etmis..
  Beyfendi görünümlü pis sapık yaa maşaallah dediğimiz erkek 9 gün yaşıyor arkadaş bu nedir ya bir kadının sarhoslugundan faydalanıp ırzına geçmek de nedir??

  1. DEFNE CANIM ZATEN YAKIN DAVRANMASINDAN ŞÜPHELENMİŞTİM O YÜZDEN ÖZETLERİ DE ONA GÖRE YAZIYORDUM NİTEKİM DOĞRU ÇIKTI. iLERLEYEN BÖLÜMLERDE BAKALIM NE OLACAK?

  1. O YÜZDEN LİNK KOYDUM CANIM GERÇEKTEN BU HİNDİSTAN ŞARKILARI ÇOK HARİKA OLUYOR BAZILARI DA ÇOK KOMİK ;)

 2. Buuuu tapasya nasıl farkedememişş vayy arkadaşşşş???? ölüm uykusunamı yatmış ilaçmı içmiş kendinde değillll.

 3. Alkol de bir nevi yarı ölüm hâli NURDANIM kıza çok güçlü bir içki içirmiş özellikle bünyesinin zayıf olduğunu biliyor tabi pislik
  Bir güzel faydalanmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu