Kördüğüm

Kördüğüm 145. Bölüm Detaylı Özeti #Veer Kısır

Kördüğüm 145. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 29 Aralık’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamda bulabilirsiniz

Kördüğüm 145. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 29 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 145. bölümünde, İşça, annesi Damini’ye karşı hep geçini ile yalan söylemiştir Bundella ailesinin kendisini kabul ettiği ni ve her şeyin yılında olduğunu söylemişti ama son yaşanan olayda İsça evin en büyüğü olan ve saygısını kazanmanın önemli olduğu Daddaji’den öyle ağır sözler duymuştur ki Damını kızının durumunu gözleri ile şahit olmuştur. Damini bu eve ancak erkek tirun verdiği takdirde kabul gireceğini söyler.

İşça ise annesine karşı fırsat vermese de kendisi de çocuk sahibi olmak ister. Çünkü Veer’in bebeklere karşı nasıl sevgi duyduğunu bildiği için kendisi de ayrıca bebekleri çok sevdiği için Damini’nin ısrarlarına hayır diyemez ve Veer’e çocuk sahibi olmak istediğini bunca zamana kadar olmadığı için bu konuda alanında profesyonel doktorlara gidip gerekli detaviyi olmak istediğini söyler. Veer ilk başta bu teklife karşı soğuk baksa da İşça’nın ne kadar istekli olduğunu görünce üstüne bir de Bundella ailesine İşça’yı kabul ettirmeninde önünü açacağı için kabul ederler. Tapu ise jogi’nin Veer ile konuşmasından haberi olmadığı için artık Veer bende hoşlanıyor düşüncesi ile mutlu olur.

Kördüğüm 145. bölüm Resmi

Kendi kendine hayallere dalar. Bebeği kontrole gittiklerinde Veer bebeği görünce heyecanla İşça’nın kolunu tuttuğu anlar aklına gelir. Tapasya’nın yüzünde bir tebessüm belirir. Bu arada Bebeğin gerçek babası Raghu arar. Tapasya bu dalgınlıkla telefonu açınca Tapasya’nın yüzündeki gülümse yerini öfkeye bırakır. Raggi müsait bir yerde konuşmak ve verdiği kararı yüzüne söylemek istediğini söyler. Tapasya kendisi ile ortak bir tarafın olmadığını konuşacak bir seylerininde olamayacağını söyler.

Raggi sen bilirsin senin ile olan tüm hakikati biliyorum verdiğim adrese gelmez isen gerekeni yapacağım der. Tapasya, Raghu’ya karşı gelmek istese de bunu şimdilik yapamayacağını bilir. Eğer gitmez ise Raghu kafasına koyduğunu yapan biri olduğunu geçenki açık artırmada daha net görmüştü. Bir malı ederinden çok daha fazlaya bir inat uğruna fazla para ile almıştı. Tapasya istemese de söylediği yere gidecek. Raggi tarafında ise olay bambaşka gerçekleşiyor. İlk eşinden olan bebeğini kaybettiği için Raghu bebekler konusunda çok hassas bu yüzden Raghu’nun derdi Tapasya’nın para koparmak değil kendi evladına bağlık yapmak istemesi ancak Tapasya ise Raghu’nun kendisinden para koparmaya çalıştığını düşünüyor.

Kördüğüm 145. bölüm Resmi1

Garibim Veer ise Jogi’ye karşı ayrı bir saygısı olduğundan Tapasya’ya karşı ilgili olma sözünden dolayı gerçeği Tapasya’ya anlatamadığı için Tapasya kendisi duygusal manada ilgilendigini düşüncesi Tapasya’da oluşmasını istemez. Diğer yandan hanımı İşça’nın ev halkının büyük bir kısmı tarafından kabullenmemesi canini cok sıkar. Tapasya, dışarıda işlerinin olduğu Nani’ye söyler. Nani de bunu ben Veer’e söyleyeyim der. Nani gidip durumu Veer’e anlayınca Veer bende geleyim nereye gidecekse götüreyim der. Nani yanlız gitse daha iyi olacak eğer iznin varsa deyince Veer tabi istediği yere gidebileceğini söyler.

Nani hemen Tapasya’nın yanına gelir ve Veer izin verdiğini söyleyince artık Veer de beni kabul etti dışarı çıkmama bile karışıyor izin veriyor der. Bende sizler gibi bu Satya’nın Bundella ailesinden ne istediğini merak etmiştim. Sarya bu bölümde geçmişte annesi hayatta iken Daddaji tarafından iftira atılır. Sarya ne kadar yapmadığını söylese de inandıramaz. Daddaji çocuğu polise şikayet edince Satya’nın suçlandığı olay nedeni ile annesinden ayrılmak zorunda kalır. Sarya annesine kavuşamadan bu yaşanan olaylara Satya’nın annesi dayanamaz ve rahmetli olur.

Kördüğüm 145. bölüm Resmi2

Satya ise o gün ettiği yemini bu gün gerçekleştirmek için elinden ne gelirse yapacağını söyler. Veer ile İşça doktora muayene olur tahlil verir. Işça tahlil sonuçlarını kendisi alacağını ve Veer’i işinden geri kalma diyerek gönderir. Veer is yerine geldiğinde İşça beni neden gönderdi diye aklına takılır. Hemen İşça’yı telefonla arayıp sonucun çıkıp çıkmadığını sorar. İşça birazdan çıkacağını sonucu da doktor ile görüşüp geleceğini söyler. Veer beni neden yanında istemedin diye sorar. İşça ise tahlil sonuçlarının beklenmedik bir durumla yani olumsuz bir durumla karşılaşırsam çok üzülürüm ve benim o halimi görmeni istemediğim için gönderdim der. Telefonu kapattıktan sonra İşça doktorun odasına gider.

Kördüğüm 145. bölüm Resmi3

Doktor sonuçları dikkatlice inceledikten sonra Işça’ya senin bebek sahibi olmanda her hangi bir engel gözükmediğini ancak eşinde çok büyük sıkıntı olduğunu çok uzun tedavilerle bile çocuk sahibi olma yüzdesi çok düşük ama imkansız da değil deyince Işça’nın aklına Tapasya’nın nasıl hamile kaldığı aklına gelir. İşça doktora tedavi olmadan olma ihtimali nedir der. Doktor %0 der. İşça doktordan çıkınca Tapasya’nın kurduğu oyunu anlar. Bu durumu Veer’e anlatmayı düşünür. Bana soracak olursanız İşça bunu Veer’e söylemez. Bakalım Kördüğüm 146. Bölümde Işça ne yapacak

Kördüğüm 145. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Tapunun arkadaşı işte ne olacak hep onun lehine davranıyor. Salak ne olacak bir kerecikte aleyhine iki cümle kursa ölür herhalde. Birinin bu iççaya koma ve düşmanla muaşeret adabı öğretmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu