Kördüğüm

Kördüğüm 146. Bölüm Detaylı Özeti #Raghu Bundella Evinde

Kördüğüm 146. bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 30 Aralık’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 146. Bölüm Detaylı Özeti

Kördüğüm dizisinin 30 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 146. Bölümünde İşça, Veer’in neredeyse kısır olduğunu öğrenmiş ama bu durumu kimseye söylememiştir. Aklında tek soru vardır. Tapasya kimden hamile? İşça bu soruya cevap bulduğunda gerçekleri açıklamak ister ama Tapasya bakalım açık verecek mi Kördüğüm 146. bölüm özetinde Mai ile Nani kendi aralarında Tapasya’nın daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu bu desteği de Veer’in vermesi gerektiğini söyler. Konuşmaları da İşça duymuştur. Mai, İşça’nın laf dinlediğini görünce elindeki çorba kasesini alır ve Tapasya’ya götür yesin. Tapasya’ya ne kadar iyi bakarsak o kadar  sağlıklı bir torun dünyaya gelir der. İşça’da Mai’nin elindeki çorba kasesini alıp Tapasya’nın yanına doğru çıkar.

Kördüğüm 146. Bölüm Resmi

Bu sırada Veer’de, Tapasya’ya çorba getirmiştir. Tapasya, Veer’in elindeki çorba kasesine çok şaşırır. Veer, Tapasya’ya çorba içirdiğini görünce kutlamalarda giyeceği  bir kaç kıyafet getirir. Bunlardan hangisini giymeliyim diye sorar. Maksat Veer’in Tapasya’ya karşı olan dikkatini başka yöne çekmektir. Tapasya ise Veer’e biraz daha çorba istiyorum der. Anlayacağınız Veer iki kadın arasında kalır. İşça ne yapar eder kocasını Tapasya’nın yanından alır. Gitmeden de Tapasya benim yedirmemi ister misin der. Tapasya teşekkür eder. Ama içinden çok sinir olur. Kutlama başlar. Tapasya törene Nani ile katılırken, İşça Veer ile gelince kıskanır ve Nani’ye işaret eder.

Kördüğüm 146. Bölüm Resmi2

Mai’nin, Tapasya’ya karşı övgü dolu duasına İşça sinir olur ve gerçek yüzünü ortaya çıkınca gene sana böyle diyebilecekler mi? der. Veer, töreni başlatmak için ateşi yakar. Satya ise Bundella evini yerle bir edeceğini düşünürken Nani’de Tapasya için evin gelini olmasını ister. Mai ateşe atılması için hindistan cevizini Tapasya’ya verir. İşça bu duruma çok bozulur. Kutlama biter. Ama Tapasya hala Hindistan cevizini ateşe atmaz. İşça’da ordan ayrılmaz. İki kadın baş başa kaldıklarında Tapasya Bundella evinde sadece kendini gelin olarak gördüğünü söyleyip, Hindistan  cevizi ateşe atarken İşça Tapasya’nın kolunu tutar. İşça Tapasya’nın elindekini alır ve Tapasya’ya ne haltlar çevirdiğini biliyorum.

Kördüğüm 146. Bölüm Resmi4

Bebeğin Veer’den olmadığını da biliyorum. Tapasya, İşça’nın bildikleri karşısında ağzını açamaz. bu sırada Veer gelir hadi gelmiyor musunuz eve der. İşça geliyoruz der. İşça bu arada İşça’ya gerçekleri açıklaması için belli bir süre verir. Aksi takdirde herkese delilleri ile birlikte açıklayacağını o zaman bu evde nasıl muamele görürsün sen düşün der. Sadece bu evde değil Jogi babam da sana nasıl bakar sen düşün der. Oyunun sonuna geldin Tapasya, artık Veer’in adını ağzına alma der. İşça  Tapasya’nın yanında ayrılır. Mutfakta süt hazırlarken doktorn söyledikleri aklına gelir bu sırada arka planda “Kaisa Yeh Junoon” şarkısı çalar.

İşça hazırladığı sütün içerisine çocuk sahibi olması için doktorun verdiği ilacı da koyar. Veer’in yanına getirir. Veer sütü içerken dışarıda Tapasya ile ne konuştuklarını sorar. İşça da tabi gerçekleri söylemez. Satya ise Tapaya’nın odasında Raghu’nun kartını bulur. Sanırım Satyta Raghu’yu tanıyor. Hemen yanına gider. Satya sen benim işime karışma bende senin işine karışmayacağım der. Ertesi gün Tapasya beyazlar içinde giyinmiş Sanırım gene bir tören var. O yüzden öyle giyinmişler. İşça artık sinir olur. Herkesin içinde Tapasya size çok önemli bir şey söyleyecek der. Tapasya şok olur eli ayağına dolanır.

Kördüğüm 146. Bölüm Resmi5

Tapasya tabi gerçekleri anlatma ve İşça’yı öven ve bu evin gerçek gelini olduğunu söyleyen bir şeyler zırvalar. Bu sırada Jogi ailesi içeri girince Tapasya kurtulur. Jogi de kızı Tapasya’nın İşça’yı öven sözlerini duyunca gururlanır. Tören bitince Nani Tapasya’nın odasına gelir ve neler olduğunu sorar. Tapasya tabi gerçekleri Nani’ye de anlatamaz. Jogi ise servetinin bir kısmından pay vermek için avukatı çağırır. Puşkar ve eşi de kendisine vereceğini düşünürken Jogi Damini’ye verince Puşkar şok olur.

Kördüğüm 146. Bölüm Resmi6

Bundella evinde ise kasap evde bazı tamir işleri olduğunu ve eve ustalar geleceğini Tapasya’ya da haber verir. Raghu usta kılığında Bundella konağına girmiştir. Tapasya’ya hediyesini verip çıkarken kapıda İşça ile karşılaşır. İşça dur sen kimsin der. Raghu olduğu yerde kala kalır. Bakalım Kördüğüm 147. Bölümde Neler Olacak?

Kördüğüm 146. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Raghuya bak gözü dönmüş herifin
    Boyle yakışıklı ve iyi bir adamın Tapuya neden aşık olup kafayı takar tecavüz edecek kadar sever anlamam hiç ?

    1. defne bazı insanlar doğuştan şanslı olduğunu düşünüyorum nereye gitseler hep dört ayak üstüne düşen tipler var ya aynen Tapu da bu tiplerden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu