Kördüğüm

Kördüğüm 147. Bölüm Detaylı Özeti #İşça Sachi’den Şüpheleniyor

Kördüğüm 147. bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 31 Aralık’ta Neler Olacak? İşça, Raghu’yu yakalayabilecek mi? Tapasya bu olanlar karşısında ne yapacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Kördüğüm 147. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 31 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 147. Bölümünde, Raghu sırf Tapasya’ya hediye vermek için Bundella konağına usta olarak girmiş ve hediyesini verip çıktığı sırada İşça ile karşılaşmıştı. Kördüğüm 147. bölümde İşça, tanımadığı usta kıyafeti giymiş adama (Raghu’ya) beyefendi bir saniye bekler misiniz deyince .hem Raghu hem de Tapasya panikler.

Kördüğüm 147. bölüm Resmi

Raghu kimliğinin belli olmaması için kafasında bulunana şapkasının önünü biraz daha öne eğmiş buna rağmen yüzü biraz da olsa belli olduğu için gözlerini de gözlükle kapatır. Raghu işini şansa bırakmamak için elindeki kağıdı da yüzüne doğru tutup hasta gibi numara yapar. İşça ise bey efendi yere telefonunuz düştü onu verecektim der. Raghu ve Tapasya bu lafı duyunca derin bir oh çekerler. Raghu telefonu alırken bile İşça’ya doğru dönmez.  Tapasya olayı izledikten sonra Raghu’nun hediyelerini dolaba koymaya giderken İşça’da Tapasya’nın odasına gider.

Kördüğüm 147. bölüm Resmi2

Tapasya arkasından birden İşça seslenince elindeki tepsi içerisinde bulunana Raghu’nun hediyelerini düşürür.  İşça Tapasya’ya neden heyecan yaptın der. Tapasya cevap vermez. Tapasya bu hediyeleri dışarı çıkan usta mı verdi der? Tapasya bağırarak üstünlük kurmauya çalışır. Bu hediyeleri Daddaji usta ile göndermiş der. Tabi İşça buna inanmaz ve içinden ne çevirdiğini bulacağım Tapasya der. Thakur evinde ise yine bildik konular Puşkar ve hanımı Damini’ye evi dar etmeye niyetli. Her fırsatta elinden geleni yapıyorlar. Ama Damini de artık susmuyor tek fark bence bu. Damini sözleri ile artık ikisini de alt edebiliyor.

Kördüğüm 147. bölüm Resmi3

Tapasya ise kafası çok karışık Bir taraftan Raghu diğer taraftan İşça’nın baskısı kafasını iyice karıştırır. Sachi ise evde yalnız kaldığından dolayı çok sıkılır ve mutfağa gider. Chanda mutfağın balkonunda yeşil fasulye ayıkladığını görünce ona yardım etmek ister. Chanda kucağına bir top fasulye verir. Sachi’nin asıl mamacı Chanda’nın ağzından laf almak ister. Ancak büyük bir hata yapar ve görmeyen birine göre bıçakla ayıklama yapması Chanda’nın dikkatinden kaçmadığı gibi evin hizmetlisi Kasab’ın da dikkatinden kaçmaz. Damini Jogi’ye hazırladığı çorbayı Rohini Jogi’ye kendisi götürüp prim yapmak ister ama Jogi Damini mi gönderdi seni deyince Rohini’nin canı sıkılır.

Kördüğüm 147. bölüm Resmi4

Bu arada Bundella evinde İşça turşıuları hazırlarken bunları ne çabuk ayıklandınız akşamı bulacağını düşünmüştüm der. Kasap ise bunu Chanda ile Sachi temizledi der. Yanlız Sachi hiç de kör gibi değil sangi görüor muş gibi bıçakla temizledi der. Zaten İşça Sachi’nin çamaşırları katlarken yalamış ancak ispat edememişti Bu olay da üstüne gelince İşça artık şüphelerinde haklı olduğunu düşünür. Durumu Veer’e anlatır. Veer niçin rol yapsın ki der. İşça ben bunu açığa çıkaracağım der. İşça bunu açığa çıkarmak için bir planım var bunu geçerse kör olduğunu kabul edeceğim der. İşça koridora bir ip gerer. Sachi ise gergin ipi görür ve bilerek düşer. Veer , Sachi’yi merdivenlerden yuvarlanmadan kurtarır. Özeti biraz kısa tuttum. 

Kördüğüm 147. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Salam.bəzən əsb keçirirəm belədə dizi çekilirmi adamım bütün sinirleri oynuyot. Amma mən isdəməzfim ki içça ölsün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu