Kördüğüm 148. Bölüm Detaylı Özeti #Veer’in İlaçları

Kördüğüm 148. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 1 Ocak 2018 de Neler Olacak? Kördüğüm 148. Bölüm Özeti Çıktı Mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 148. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 1 Ocak 2018 de yayınlanacak olan 148. Bölümünde, Veer işten gelir. Bu sırada Nani dizleri romatizmadan dolayı ağrıdığını görünce bir doktora gitmesini söyler. Nani doktor da çare olmadı diye konuşurken Tapasya gelince Nani bak güzel torunum seninde bebeğinin annesi geliyor der. Tapasya burada ne oluyor der. Veer, Nani’nni dizleri ağrıyor ona tavsiyede bulundum der. Veer bu gün neredeydin diye sorar. Tabi Raghu ile buluştum diyemez doktora gitmiştim der. Konuşmaları duyan İşça da oraya gelir. Tapasya hala yalan söylediğini görünce öfke ile Tapasya’ya bakar.

Veer bir daha ki doktora beraber gidelim der. Tapasya hayır Nani ile giderim der. Veer ile İşça gidince Nani Taoaya’ya sen ne diyorsun kızım der. Tapasya gerçekleri Nani’den bile sakladığı için Nani bile Tapasya’nın tavırlarını anlayamaz. İşça odaya çıkar ve Veer’in yatağını hazırlarken Tapasya’nın söylediklerini ve Veer’in bebeği kontrole beraber gidelim sözlerini hatırlayıp morali bozulur. Veer karısı İşça’nın morali bozuk olduğunu görünce gönlünü almaya gider. Her ne kadar Tapasya’yı sevmesem de bebeğimin sorumluluğunu almalıyım ben o bebeğin babasıyım der.

Sende Tapaya’ya karşı ilgime bakım ona karşı bir şey hissettiğimi sakın düşünme git kafanı dağıtacak işler ile ilgilen der. Eşim, Hayatım seni çok seviyorum der. Bu sözler İşça’nın zoruna gider ve gözlerinden yaşlar dökülür.Bu sıraa arka plan da “Bakhuda Tumhi Ho” şarkısı çalar.

Divya eve geri gelmiştir. Damini ve Jogi çok güzel bir karşılama yapmıştır.  Divya kocasına hediye alır. Konu Tapasya’nın bebeğinden açılır ve yakın zmanada bizlerde Nana ve Nani olacağız der.

Nani ise Bundella evinde yerde bulunana pislikleri tam temizlemesi için fırça atar. Tapasya Nani’nin sesinin geldiği yere gider. Tapasya yerde ilacın boş kabını bulur. bu ilacı İşça’nın elinde gördüğünü hemen hatırlar. Tapasya hemen ilacı alır. Bu arada Bundella konağına Divya ile Damini gelir. Divya uzaktan geldiği için Tapasya’ya hediyeler almıştır. Divya kızı ile kucaklaşır. Tapasya annesi gittikten sonra ilacı alıp internette ne için kullanıldığını araştırınca gerçeği öğrenir. Veer kısırdır ve İşça bunu bilmektedir. Yani İşça’nın blöf yapmadığını anlamıştır. Tapasya Veer’i kaybedeceğini düşünüp ağlar. Tapasya konuşmak için İşça’nın yanına gelir.

Tapasya elinde ilacın boş kutusunu da alıp evimden çık burası artık benim evim der. Veer kısırsa sen asla bebek sahibi olamayacağına göre bu evde de kabul görmeyeceğini söyler. Sen bu durumu Veer’e söylemediğini de biliyorum. Sen Veer’e karşı dürüst değilsin diyerek Tapasya olayları lehine çevirmeye çalışır.

Kördüğüm 148. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın