Kördüğüm

Kördüğüm 149. Bölüm Detaylı Özeti #İşça İz Peşinde

Kördüğüm 149. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 2 Ocak ‘ta Neler Oldu? Bu soruların cevabini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 149. Bölümde Neler Olacak?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 2 Ocak ‘ta ekranlara gelecek olan 149. Bölümünde İşçi Veer’in gömleğinin düğmesini dikerken kapı arasının aralığından Tapasya ikilinin samimi anlarını görünce sırf kıskançlığından bilerek ses çıkarıp ikiliyi  tedirgin etmek ister. Veer Tapasya’nın bu hareketine kapıyı kapat ve çık dışarı Tapasya der. Takasta arkasına bakmadan dışarı çıkar. Veer, İşça’ya gömleğinin düğmesini diktiği için teşekkür eder. Veer gittikten sonra İşça, gerçekleri nasıl Veer’e söyleyeceğini  düşünürken bir anda Nani gelir ve kendini Thakur evinde ve İşça’yı da hizmetçinin kızı gibi görüp ezmek için kızarcasına İşça’ya yapması gereken işleri söyler.

Kördüğüm 149. Bölüm Resmi

İşça da Nani’nin ağzının payını çirkefleşmeden verir. Nani İşça’nın kendisine güvenip karşı çıkmasına sinir olur. İşça bahçeye çıkar. İşça, Tapasya’nın baskasından hamile kaldığını Veer’e söylerse Tapasya da Veer’in kısır olduğunu söylemek ile tehdit ettiğinden ne yapacağını şaşırır.  Bu arada Veer ile Tapasya doktora giderler. Tapasya arabada Veer ile geçirdiği anılarını hatırlar. Arka planda “piya” şarkısı çalar.

Kördüğüm 149. Bölüm Resmi1

Chanda evdeki valizleri hizmetçiye temizletirken  Nani yanına gelir. Burada ne yaptığını sorar. Daddaji’nin valizini temizlettiriyorum der. Bu sırada  merdivenlerden inen İşça’yı gören Nani, Tapasya’nın valizini getir der. Tapasya valizin üzerinde bir kart kart bulur. Kart bir otele ait olduğunu ve yazılı tarihe bakınca Tapasya’nın hamile kaldığı zamana denk geldiğini düşünür. Bu sırada İşça gecikti diye Nani öfke ve sinirle işça’yı çağırırken Ummed gelir ve İşça’ya neden iş yaptırdığını sorar. Nani, İşça bu evin gelini o yüzden iş yaptırıyordum der. Ummed bu evde iş yapması için hizmetçilerimiz var. Tapasya ne ise İşça’da o dur Bunu aklınızdan çıkarmayın der. İşça bu evin değerli bir gelinidir der. Chanda da korkudan ağzını açamaz. Nani de resmen mort olur. İşça bulduğu kartın üzerinde yazan adrese gider. Gittiği adres bir oteldir ve daha öne Tapasya’nın kiminle kaldığını öğrenmek ister.

Kördüğüm 149. Bölüm Resmi2

Tapasya, Thakur evinden kovulduğunda hamileliği o vakte denk geldiği için Tapasya kimden hamile olduğunu bulursa evden de gönderip mutluluğunu devam ettirmeyi planlar. Otel görevlisi müşterileri hakkında önemli bilgi veremediklerini söyler. İşça hayati mesele deyince kayıtlara bakar ve Tapasya burada kalmış başka bilgi veremiyorum der. İşça emin misiniz bu resme bakın diyerek Tapasya’nın resmini çıkarır. Adam daha fazla bilgi veremeyeceğini söylediği sırada daha önce dışarıda karşılaştığı Raghu’yu otelde görünce çok şaşırır. İşça, Raghu’yu görmezden gelir ama Raghu İşça’yı fark eder. Raghu İşça’nın yanına gidip selam verir. İşça da selamına karşılık verir. Bu sırada İşça farkında olmadan Tapasya’nın resmini yere düşürür.

Kördüğüm 149. Bölüm Resmi3

Raghu resmi yerden alır. Ancak resim arkası dönük olduğu için Tapasya’ya ait olduğunu göremez. Nani Ummed’den yediği fırçanın acısını Mai’ye gelip olayı farklı anlatıp İşça’nın havalandığını ve sözlerini dinlemediğini söyleyip Mai’yi İşça’ya karşı dolduruşa getirir. Bu sırada eve gelen İşça’yı zaten bir kaşık suda boğmak isteyen Daddaji, Mai ve Nani nereden geliyorsun neden haber vermeden gittin diyerek fırça atar. Ummed ile Mai Nani’nin İşça’yı hizmetçi gibi muamele etmesini tartışırlar. Ummed gelini İşça’ya kimse öyle muamele edemez der. Bu evin gelini Tapasya değil İşça der ama benim dışımda herkes Tpasya’yı bu evin gelini gibi muamele ederken İşça’ya da hizmetçi muamelesi yapıyorlar ben buna müsaade etmem.

Kördüğüm 149. Bölüm Resmi4

Edenin de karşısında olacağını söyler. Mai ise kabul etmiyorum benim gelinim İşça olmayacak der. Bu sırada Raghu İşça’ya kargo ile hediye gönderdiğini telefonla haber verir. Kapıyı, Chanda açar. Tapasya’ya özel paket geldiğini başka kimseye vermeyeceğini söyler. Bu sırada Tapasya koşarak kapıya gelir ve kendisine gelen kargoyu alır. Hemen odasına götürmek isterken Daddaji ile Ummed kapıya doğru gelir. Tapasya kaçamadan yakalanır. Chanda, Tapasya’ya dışarıdan hediye geldiğini söyler. Tapasya olduğu yerde kala kalır.

Kördüğüm 149. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Size bir uyarı yapmak istiyorum özetlerinizin çalındığını düşünüyorum filiz hanım facebook ta kördüğüm sayfasında bir kiş sizin özetlerinizi kendi emeğiymiş gibi yayınlıyor dikkatimi çekti söylemek istedim hayırlı akşamlar

    1. uyarınız için teşekkür ederiz ancak bizlere net bilgi verirseniz gerekli uyarıları yapabiliriz hayırlı akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu