Kördüğüm

Kördüğüm 150. Bölüm Detaylı Özeti #Sachi Gene Kurtuldu

Kördüğüm 150. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 3 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 150. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 3 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 150. bölümünde,  İşça, Tapasya’nın valizinde bulunan otele gidip, Tapsaya’nın otelde kiminle kaldığını öğrenmek istese de sadece otelde kaldığını öğrenmiştir. Bu sırda Raghu ile karşılaşmıştı. Geçen bölümün en önemli olayını anlattıktan sonra bu bölümde Tapasya ile Veer hastaneye birlikte giderler. Veer, evladının sağlığını merak ettiği için geldiğini söyler. Veer buraya geldiğimde sakın aklına bir şey gelmesin benim bir tek sevdiğim var o da İşça’dır der. Kasap ise evin gerekli alış verişini yapmak için pazara gittiğinde eski tanıdıklar ile karşılaşır. Kasap bu tanıdıklardan Satya ve Sachi ile alakalı çok önemli bilgilere ulaşır. Kasap öğrendiği bilgiyi hemen İşça’ya anlatmaya gitmek için yola koyulur Bu sırada Kasabı takip eden motosikletli Kasaba çarpar ve kaçar.

Kördüğüm 150. Bölüm Resmi1

Kasap aldığı darbe ile yere düşer ve kafası kanar. Nani cadısı ise ortada hiç sebep yokken İşça’ya kızmak için yeni yeni sorunlar ortaya çıkartır.  İşça, Nani’ye karşı gereken cevapları verince Nani İşça’yı dövmeye kalkar. Bu sırada Ummed bağırışma seslerini duyunca mutfağa gelir ve Nani cadısının İşça’yı dövmeye çalıştığını görünce Ummed sen ne yapıyorsun o benim gelinim kendinize gelin diye kızar. Nani tabi bu olayı Ummed’in görmeyeceğini düşündüğü için dövmeye kalkmıştı ama evin sahibine yakalandı. İşça Ummed ile beraber gelen Kasap’ın kafasının sarılı olduğunu görünce ne olduğunu merak edip sorar.  Ummed olayın ayrıntısını hem Ummed’in hem de Chanda’nın yanında söylemek istemez. Ummed ile Chanda gidince İşça bir daha sorar. Ummed de Satya ve Sachi hakkında önemli bir bilgiye ulaştıktan sonra motosiklet sürücüsü üzerine sürdüğünü söyler.

Kördüğüm 150. Bölüm Resmi2

Kasap Sachi’nin kör olduğunu düşünmüyorum der. Kasap’ta aynı fikirdedir. Sachi’nin bu oyununu ortaya çıkarırsak gerisi çorap söküğü gibi geleceğini söyler. Bunun için Kasap, Sachi’i bahçede otururken yanına akrep bırakır. Sachi Kasabın akrep bıraktığını görmez. Akrep Sachi’nin şalına doğru çıktığında Sachi akrebi görür ama kör olduğu ortaya çıkmasın diye  ses etmez. Bu  sırada Veer işten gelir. İşça, Veer’in Sachi’nin yanına gitmemesi için çaba sarf etse de Veer Sachi’nin yanında akrebi görüp Sachi’yi kurtarır. Yani Sachi bir kez daha bu olaydan yırtmış oldu.

Kördüğüm 150. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu