Kördüğüm 151. Bölüm Detaylı Özeti #Veer ile Tapasya Yemeğe Çıkar

Kördüğüm 151. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 4 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 151. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 4 Ocak’ta ekranlar gelecek olan 151. bölümünde; Chanda Nani ile Ummed’in Tapasya ve İşça konusunda tartıştıklarını söyler. Mai ne saçmalıyorsun sen Ummed misafire bunu söylemiş olamaz diyerek yanından ayrılır. İşça ise Sachi ile konuşmalarını düşünür. Bu sırda karşısından Kasap’ın geldiğin görünce Sachi ile konuşmalarını anlatır. (Sachi’nin kör olmadığını bu eve intikam almaya geldiğini) İşça kasap ile neler yapacağını kararlaştırırlar. Tapasya ise ilaç meselesinden dolayı İça’nın elini kolunu bağlamıştır. Tapasya, İşça ile ilk Veer’i kendisi 2 yıl evvel gördüğünü ve aşık olduğunu kısa bir evlilik yaptığını bunun sonucunda haile kaldığını söyler. İşça ise Veer’den hamile olmadığını biliyorum bana bari yalan söyleme der.

İşça sen Veer’i ayarlamaya çalışırken Veer benim peşimde koşuyordu sen ona rağmen Veer’in sana aşıkmış gibi anlatıp da daha fazla küçülme der.Ne olursa olsun .artık Veer benim kocam geçmişi unut diyerek Tapasya’yı sinir eder. Tapasya da istersen ilaçlardan bahsedeyim herkesin içinde der. İşça ne istiyorsun der. Veer ile güzel bir akşam  yemeği yemek istiyorum bunu da sen ayarlamanı istiyorum der. İşça bunu hemen reddeder. Tapasya yapacağını biliyorum iyi düşün şimdiden teşekkür ederim der. Bu sırada Veer uzaktan ikilinin ateşli konuştuğunu görür. Tapasya hemen İşça’nın yanından ayrılır. Veer İşça’nın yanına gelerek Tapasya neden bahsetti? Niçin bağırdınız birbirinize der. İşça basit konular sen bunları boş ver akşam dışarıda yemek yer misin der.

Veer tabi İşça ile dışarıda yiyeceğini düşünüp seninle her yere giderim der. İşça yok benimle değil Tapasya ile yemeni istiyorum der. Veer sen aklını mı? Kaçırdın. Neden beni Tapasya ile yemek yememi istiyorsun der? İşça bebek için çok daha iyi olacağını ve yemekte kendisinin de olacağını söyleyip  ısrar edince Veer kabul eder. Ama bunu sadece sen istiyorsun diye yapıyorum der. Veer morali bozuk bir şekilde İşça’nın yanından ayrılır. Jogi iş görüşmesi için hazırlık yapar. Karısı Divya’da bir taraftan yardım eder diğer taraftan da Puşkar ve hanımı Rahini’nin Damini hakkında söyledikleri aklına gelir ve kıskandığını belli eden laflar söyleyince Jogi’nin morali bozulur. Sinirle dışarı çıkar. Veer ise bahsedilen restorana gelmiştir. Tapasya’yı görür ama yanında İşça yoktur. İşça’nın lavaboya falan gittiğini düşünür.

Bu sırada Tapasya Veer’i görür ve yanına çağırır. Veer masaya gelir ve oturur. Tapasya hemen yemek seçmeye başlar. Veer daha olayı anlayamaz ve İşça’nın nerede olduğunu ve niçin gelmediğini sorar. Tapasya İşça zaten gelmeyecekti deyince Veer şaşırır. Nasıl yani diye tepki verir. Tapasya da yalandan çok ne var hemen İşça’nın son anda işi çıktı diyerek geçiştirir. İşça ise kocasını başkasının yanına yemeğe kendi elleri ile götürmüştür. Bunun acısı ve ızdırabı ile evde ağlar. Veer, İşça gelmez ise kalkacağını söyler. Hemen telefon ile İşça’yı ara ama İşça bilerek telefona bakmaz. Satya ve Sachi kardeşler ise İşça’nın ayaklarına dolandığını konusunda konuşurlar. Satya ayağımıza dolan kim olursa olsun cezasını bulur diyerek çıkışır. İşça, Sachi ile konuşmasını kime söyleyeceğini şaşırır. Daddaji’nin yanına gelir. Ancak söylemeden geri yanından ayrılır.

Çünkü Daddaji kendisine inanmayacağı gibi bir de fırça atacağından emindir.Tapasya ise Veer’e morali bozuk bir şekilde durursa yemekten yemeyeceğini bebeğinde gelişemeyeceğini söyler. Veer bebek deyince hemen Tapasya’ya elleri ile beslemeye başlar. Jogi iş yemeği aynı yerdedir. Tapasy ile Veer’in yemek yediğini hatta Veer’in elleri ile yedirdiğini görür. Jogi bunu anlamlandıramaz. Yemekten öfkeli dönene Veer İşça’ya gelmediği için çok kızar. Raghu ise Bundella evine gelerek Bundella şirketi ile iş yapmaya geldiğini söyler.

Kördüğüm 151. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın