Kördüğüm

Kördüğüm 152. Bölüm Detaylı Özeti #Son Plan

Kördüğüm 152. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 5 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 152. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinin 5 Ocak’ta ekranlar gelecek olan 152. bölümünde; Raghu, Bundella konağına iş görüşmesi manası ile gelip Tapasya’yı görmeye hemde gerçekten dikkat çekmemek adına iş yapmaya gelmiştir. Veer ile Raghu salona geçerler. Tapasya da Raghu’nun yanından ayrılmaz. Korkusu bebeğin gerçek sahibi olduğunu söyle bileceğinden çok korkar. Raghu iş konusunda yanlız konuşmak isterim deyince Veer, Tapasya’ya bakış atar. Tapasya’da yavaş yavaş ayrılıyormuş gibi yapar. Raghu bebek malzemesi ile alakalı iş yapmak istediğini söyleyince Tapasya küçük dilini yutmak üzeredir. Korkudan eli ayağı titrer. Veer ise çalışmalarını ve ofisini ziyaret etmek istediğini söyler. Raghu o halde uygun bir vakitte buluşuruz deyip çıkar. Raghu giderken Tapasya’ya her zaman ensendeyim diyerek mesaj verir. Satya ise Tapasya’nın yanında gelir ve Veer’in nerede olduğunu sorar. Tapasya, Raghu adında iş adamı ile konuştu şimdi yolcu ediyor deyince Satya da kendi hakkında konuştuklarını düşünüp panikler.

Kördüğüm 152. Bölüm Resmi

Mai de oraya gelir olayı anlamaya çalışır. Mai, Satya’ya bu gelen iş adamını tanıyor musun der. Satya tanımadığını ama ismini duyduğunu söyler. Herkes gittikten sonra Satya, eğer sırrımı söylediyse Veer’i öldürmekten başka çarem yok der. Jogi ise iş yemeğinde Veer ile Veer’in çok samimi bir halde yemek yerken gördüğünü ama İşça’nın yanlarında olmadığını karısı Divya’ya söyler. Divya bu olanların ne demek olduğunu kocasına sorar. Jogi, Divya’ya Tapasya ile konuş karı kocasın arasını açılmasına sebep olmasın der. Ben böyle bir şeyi kabul edemem. Buna sebep olursa kızım Tapasya’yı da affetmem diyerek anası Divya’ya ayarı verir. Tapasya ise gece gittikleri yemeği İşça’ya ballandıra ballandıra anlatıp yalandan teşekkür eder. İşça ise sen Veer’in seninle zorla orada olduğunu unuttun galiba diyerek Tapasya’nın havasını söndürür. İkili karşılıklı atışırken Mai gelir ve Tapasya’ya Kasap dışarı alış verişe çıkacak sen de çık yardıma hem hava alırsın der.

Kördüğüm 152. Bölüm Resmi2

İşça ben giderim der. Mai hayır sen kal der. İşça senin Veer’in yardıma ihtiyacı olabilir der. İşça gitme konusunda ısrar edince git bile demez eli ile işaret eder. Mai Tapasya’ya da yat kızım sen dinlen der. Bu arada evin çalışanı ile Chanda depo da temizlik yaptığı sırada kapalı küçük sandık bulurlar. Chanda hemen bu sandığın Vansh’ın olduğunu söyler. Ummed’de  kolay gelsin demek için yanlarına uğradığı sırada Chanda’nın elindeki kutuyu görür.  Chanda kutunun rahmetli Vansh’ın kutusu olduğunu söyler. Ummed kutunun içerisinde bulunan altın zincirli saati ve yanında bir benzerini görünce geçmişte  kaybolduğunu zannettikleri saatin bir de kopyasının olduğunu görünce Ummed saati ve iki zinciri de alır Daddaji’nin yanına gider. İşça ise evin alış verişini pazarda yaparken pazarcı, İşça’ya paralarının arasında kağıt verir. İşça bu kağıt da neyin nesi der. Pazarcı adam bunu size vermemi söylediler der.

Kördüğüm 152. Bölüm Resmi3

İşça da kağıtta Kasap yazmıştır ve buluşma yerine gelmesini ister. Adres terk edilmiş bir binadır. İşça korkarak binaya girer. Kasap gizlice gelir. Kasap’ın eli yüzü gene mosmor olmuştur. İşça, Kasap’a neler olduğunu sorar. Ksap çok sessiz olmasını ve Satya ve Sachi Veer’i öldüreceklerini çok tehlikeli insanlar olduğunu söyler. Satya ile Daddaji gene karşılıklı satranç oynarlar.  Ummed depoda bulunan saati ve iki zincirini getirir.  Ummed, sırf bu yüzden küçük bir çocuğu hırsız diye suçlayıp polislere vermiştin ama bak çalınmamış der. MAi ise onu çalmadı ise başka şeyler çalmıştır der. O çocuk tabi ki de Satya’dır. Mai’nin bu sözlerine sinir olur. İşça ise Kasap’ın sözlerini yok boyu düşünür. Divye ise kocası Jogi’nin söylediklerini düşünürken Damini’nin kocasını etkilemiş olduğu aklına gelir. Damini Jogi’nin kıyafetlerini yıkamış yerine yerleştirdiği  sırada Puşkar da kapıdan Damini ile Divya’nın konuşmalarını zevkle izler.

Kördüğüm 152. Bölüm Resmi4

Divya, Damini’nin hareketlerine dikkat etmesini ister. Bu sırada en geride Jogi de Puşkarı ve diğerlerinin konuşmalarını görür. Satya sinirden odasına gider. Bu sırada Sachi’de oradadır. Geçmişte haksız yere suçlandığı saatin ortaya çıkmasına rağmen Mai’nin hala hırsız dememsini alatır ve bende onun oğlunu öldüreceğim der. Tapasya, Raghu ile konuşmak için takıldığı kafe’ye gelir. Bu sırada Satya ve Sachi de restorantra oturmaktadır. Sachi kör omasına rağmen spariş listesine baktığını görüp şaşırır. Tapasya’nın kör olmadığını anlar. Raghu da tam bu sırada kafededir. Satya Raghu ile Sachi’nin yanına gelip konuşunca bu nasıl olabilir der. Çünkü Satya Mai’ye Raghu’yu tanımadığını söylemişti. Satya ve Sachi evde akşam yemeğinden sonra bahçede yapacakları plan hakkında konuşurlar.

İşça’da bunları ağacın arkasından izler. Kasap ve Veer’e yapacaklarını konuşurlar. Bu sırada İşçaçalıların arkasında olduğundan hareket edince Satya çalılıklara doğru gider. Bu sırada Mai ikiliyi yanına çağırınca İşça kurtulmuş olur. İşça, Satya ve Sachi’nin planını öğrendiği için Veer’e yarın işe gitme der. Veer de neden der İşça kendince mana üretir. Veer çok önemli işlerinin olduğunu söyler. Tapasya ise Veer’in resmine bakıp eskiyi hayal eder. Bu sırada arka plan da “Piya” şarkısı çalar.

Kördüğüm 152. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu