Kördüğüm 153. Bölüm Detaylı Özeti #İşça Veer’in Hayatını Kurtarır

Kördüğüm 153. bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 6 Ocak’ta Neler Olacak? Kördüğüm 153. Bölüm Özeti ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 153. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinin 6 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 153. Bölümünde; İşça Satya ile Sachi’nin Bundella evinden intikam almak için Veer’i iş yerinde veya yolda öldürmek için plan yaptığını duyar. İşça bu durumu Veer’e söyleyemez. Zaten söylese de inanmayacağını çok iyi bilmektedir. Bu yüzden İşça, Veer’e bahane uydurup yarın işe gitmemesini ister. Ancak Veer çok önemli işlerinin olduğunu söyler. İşça, Veer’in işe gitmesine engel olamamıştır. Tapasya ise Sachi’nin kör olmadığını kendi gözleri ile görmüş üstüne Raghu ile samimi yemek yemelerine anlam verememiştir.

Bu arada Thakur evinde Divya, Puşkar ile Rohini’nin sözlerine inanmış ve Divya hayatı Damini’ye zehir etmeye başlamıştır. Ancak bu durumu Jogi duymuştur. Rohini ve Divya Jogi’ye tatlı getirirler. Jogi tatlıyı yerken Jogi Damini’nin evdeki konumunu yükselttiğini söyler. Divya sinir olur. Damini ise sevinçle İşça’yı arıp mutlu haberi vermek ister ama İşça kocasını kaçınılmaz sondan kurtaramadığı için ağlamaklıdır.

Annesi bu durumu fark edince nedenini sorsa da İşça tabi gerçekleri söylemez. Bundella evinde gene dini  bir kutlama var. Mai evde Tapasya’nın olmadığını fark edip nerede olduğunu Nani’ye sorar. Nani de buralardadır yorgun olduğu için aşağıya inmedi sanırım der. İşça ise Sachi’yi gözü ile takip etmektedir. Çünkü dün Satya ile konuşmasında Veer’e karşı yapacakları planda Sachi’nin de payı olacağı için Sachi’yi bir an gözünden kaçırmamaya gayret eder. Satya anlaştıkları iş için İnşaat alanına gitmelerini ve yerinde görmek ister. Veer de nasıl istersen diyerek inşaat alanına gitmek için şirketten çıkarlar. Satya durumu Sachi’ye haber vermek için kısa mesaj gönderir. Kısa mesajda “İnşaat alanına gidiyoruz” şeklinde yazmıştır. Ola ki telefon birilerin eline geçer diye ayrıntı yazmaz. Sachi mesajı okur okumaz kutlama alanından ayrılır. İşça da hemen arkasından ayrılır.

Ama Sachi sadece su içmek için kalkmıştır. Sachi tekrar eski yerine oturur. Tören devam ederken peder ev halkından biri bu törene eşlik etmek için yanına çağırır. Mai tam kendisi kalkacakken Ummed, Mai’yi durdurur ve İşça’nın yapmasını ister. Satya arabada giderken Veer’e banka krediyi vermesi için Sachi’nin de imzası gerekiyor der. Veer, evi arar. Telefona Mai çıkar. Veer bazı işlerin Sachi’nin imzası olmadan yapamadıklarını söyleyip oradan bir şoför ile Sachi’yi inşaata göndermesini ister. Mai de tamam diyerek telefonu kapatır. Bu sırada İşça tören için inzivaya çekilmiş ve dua etmektedir. Pencereden Sachi’nin arabaya binip gittiğini görünce töreni bırakıp gider. Sanırım elindeki dua tepsisini tören alanına getirmesi gerekiyordu. Ama İşça, Sachi’nin arkasından peşine düşer. Tapasya da Raghu ile buluşur ve Satya ile Sachi hakkında konuşurlar. Raghu ilk başta gerçekleri saklasa da sonra Tapasya’nın ısrarına dayanamayıp Bundella ailesinden intikam alacaklarını ve artık Veer’e veda et diye söyleyince Tapasya eli ile bardağa vurmaya çalışınca eli kesilir.

Raghu hemen kanını durdurur. Taghu eli kanayan Tapasya’ya bütün olayı gerçekleri ile anlatır. Tapasya aldığı bilgi ile hemen Veer’i kurtarmaya gider. Bu arada tören sona erer ve İşça ortada yoktur. Daddaji, İşça’nın bu hareketini affetmeyeceğini söyler. İşça ise Sachi’nin peşinde giderken trafiğe takılır. İşça’nın bir dakika bile bekleyecek vakti olmadığı için taksiden inip koşmaya başlar. İşça kendisini kaybetmişcesine koşarken motosiklete çarpılmaktan son anda kurtulur. Yere düşmeden oradan tesadüf geçen Tapasya kurtarır. İkili birbirlerine burada ne aradığını sorar. Her ikisi de Satya ve Sachi’nin Veer’e karşı bir kötülük yapmasında korktuğunu söyler. Tapasya acele etmeliyiz der. Tapasya hamile oldu için daha fazla gidemeyeceği için git Veer’i kurtar der.

İşça inşaat girişinde güvenlik görevlisi onu durdurur. Ne yapacağını düşündüğü sırada, Tapasya ne yaptın kurtardın mı diye sorar. İşça da güvenlik görevlisi beni içeri almadı der. Tapasya da sen salak mısın sen Veer’in karısı olduğunu söyle der. İşça çaktırmadan Tapasya’nın ağzından bunu duymak hoşuna gider. Veer ise Satya’nın kurduğu tuzağa adım adım yaklaşmaktadır. Bu sırada İşça gelir ve Sachi ve Satya’ya Veer’in nerede olduğunu sorar. Satya’nın kurduğu tuzak ise Veer’in asansör ile en yüksek kata çıktığı anda halatın kopacağı şekli ile ayarlamıştır.

İşça geldiği için bu plandan vaz geçer. Satya telefon ile Veer’i arayıp İşça’nın geldiğini söyler. Veer geri geldiğinde İşça’ya neden geldin der. İşça da aklına Tapasya gelir ve Tapasya’nın durumu çok kötü deyince Veer ile İşça koşarak çıkarlar. Veer ile İşça arabada duygusal anlar yaşarlar. Bu arada arka planda “Iktara” şarkısı çalmaktadır.

Kördüğüm 153. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 153. Bölüm Detaylı Özeti #İşça Veer’in Hayatını Kurtarır (2 Yorum)