Kördüğüm 154. Bölüm Detaylı Özeti #Ortak Hedef

Kördüğüm 154. Bölümde neler olacak? Kördüğüm 7 Ocak’da neler olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 154. Bolum  Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranların da yayınlanan Kördüğüm dizisinin 7 Ocak’da ekranlara gelecek olan 154. Bölümde anlatmaya geçmeden dün neler yaşandı kısa bir hatırlayalım. İşça, Sarya ve Sachi’nin Veer’i öldürme planını duymuş, durdurmak için elinden geleni yapsa da Veer işe gitmiştir. Bu arada Tapasya da öldürme planından haberdar olup kurtarma giderken işça ile karşılaşırlar. Tapasya hamile olduğu için hızlı yürüyemediginden Işça’ya git kocanı kurtar demişti. İşça da son anda Satya ve Sachi’nin planını bozup Veer’in hayatını kurtarmıştı. Kördüğüm 154. Bölümde ise Damini, Nani’nin kızı İşça hakkında kısır manasına gelen sözleri ile çok morali bozulur. Divya da Damini’nin hemen yanına gelir. Damını, İşça’yı sevdiğim kadar Tapasya’yı sevdiğimi daha kaç kere ispat etmem gerek diye sitemde bulununca Divya, Damini’nin canını sıkan konuşmaları yapan  Nani’nin yanına gelip sitemde bulunmak isterken, cadı kılıklı Nani kızı Tapasya’nın bebeği ile ortada kalmasın diye çabaladığını, hatta kendisine teşekkür etmesini gerektiği halde sitemde bulunmanı kınıyorum.

Akıllı düşün ve yaptıklarımın ne kadar yerinde olduğunu anla. Damini’nin mi? ağlamasını istersin yoksa biricik kızın Tapu’nun mu? der. Nani beyin yıkama laflarına devam eder. Kızın evlilik dışında bir bebek sahibi olması hiç hoş karşılanmaz ama bebeğin babası ile evlense bunu herkes hoş karşılayacaktır der. Divya, Nani’nin söylediği sözler hoşuna gider. Artık Divya da Nani gibi düşünmeye başlaması an meselesidir. İşça ve Veer ise Tapasya’nın durumunu merak edip odasına gelirler. Tapasya Veer tarafından merak edildiği için çok hoşuna gider. Veer her ne kadar odaya İşça ile gitse de Tapasya için önemli olan önemsenmektir. Veer Tapasya’ya nasıl olduğunuve bebeğin durumunu sorar. Tapasya da naz yapar çok kırgın hissettiğin söyler. İşça naz yapan Tapasya’yı görünce sinirli şekilde demen kırgın hissediyorsun haa deyip odadan çıkar.

Veer ise doktor çağırayım mı? diye Tapasya’ya sorar. Tapasya ise hayıt gerek yok der. Damini ise, Nani’nin sözlerinden sonra kızı ile Veer’in arasında herhanhi bir şeyin olup olmadığını sorar. İşça da yanlışlıkla Veer’in başı belada idi kurtuldu diyecekken bir anda kunuşmayı durdurup olayı başka şeyşer söyleyip işlerinin olduğunu kapatmam gerek diyerek annesi Damin’ye yalan söyler. İşça telefonu kapattıktan sonra Tapasya ile ile Veer’i kurtarmak için karşılaştığı anı hatırlar ve Tapasya Veer’in başının belada olduğunu ve Sachi le Satya’nın göründükleri gibi olmadığını nereden öğrendiğini merajk eder.Nani ise Thakur konağından elinde Tapu’ya hediye getirmiştir. Kapıda İşça’yı görünce sanki aşşağılık bir varlığa seslenir gibi çağırıp elindeki eşyaları tapu’nun odasına götürmesini ister. İşça’da elinde meyve suyu var. Bunu Tapu’ya vereyim götürürüm der.

Nani ise sen yaptıysan içmesin gibisinden cümle kurar. Tapasya Veer’in yanına gelir ve bebeği ile alakalı konuşup İşça ile olan ilişkileri hakkında olumlu şeyler söylemeye çalışır. Ancak aslı heden başka tabi en sonunda da en iyisini kaybetmek istemiyorum deyince Veer Tapasya’nın yanından ayrılır. Thakur konağında ise Jogi, Divya ile Puşkarı şaşırtır. Jogi Damini’nin bundan böyle burda parası kesilmiştir. Yani iştten çıkardım manasında söyler. Damini, şok olur. Puşkar ise yüzünde bir gülümseme belirir.

Ardından Jogi artık Damini’yi müdür yaptım der. Puşkar bu sefer “Damini ve müdür ha” diyerek dalga geçmeye çalışır. Jogi kararında ciddidir. Bu arada İşça, Veer’in hayatının tehlikede olduğunu nasıl anladın der. Tapasya bu soruya tabi doğru bir cevap vermez. İşça ile Tapasya arasında Veer’in hayatta kalması için ortak hareket etme kararı alırlar. Satya ise Raghu’ya  Veer’i elinde sonunda öldüreceğini söyler.

Kördüğüm 154. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 154. Bölüm Detaylı Özeti #Ortak Hedef (1 Yorum)

  1. Saf bu içça ya bu kafayla seni ezen çok olur içça. Ağlayacağına gerçekleri söyle her şeye susuyorsun ezdirme kendini artık yeter.