Kördüğüm 155. bölüm Detaylı Özeti #Birlikten Güç Doğar

Kördüğüm 155. bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 8 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 155. Bölüm Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 8 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 155. Bölümünde geçmeden evvel geçen bölümde İşça ile Tapasya Veer’i öldürmeye çalışan Satya ve Sachi’ye karşı birlikte hareket ve aralarında düşmanlığı bir nebze olsun dostluğa çevirmek için birbirlerine el uzatırlar ve anlaşma yaparlar. Satya ise Veer’i er yada geç öldüreceğini Raghu ile paylaşır Raghu ise Veer’in ölümünden sonra Tapasya’nın kendisine geleceğini düşündüğünden bu planı ve Satya’nın kararlılığını zevkle dinler. Kördüğüm 155. Bölümde ise ; Tapasya ile İşça sanki eski günlerdeki gibi iki dost gibi takılmaya başlarlar. Bu arada Tapasya hiç Veer’i sahiplenmeye çalışmaz. İşça’da Tapaya’nın gıcık olacağı ve kıskanacağı hareketlerden kaçınır.

İşça ile Tapsya bir araya geldiklerinde hep çocukluklarını hatırlarlar. Mühteşem ikilinin görevi Veer’in hayatını kurtarmak. Ancak Veer’in bulunduğu durumu Ver’e anlatsa Veer tabi kabul etmez ve inanmaz. Bunu İşça bizzat test etti. Özellikle Sachi’nin kör olmadığını kanıtlamak isterken Veer’in tepkisini çekti. Diğer yandan aile üyelerine Satya ve Sachi’nin kötü biri olduğunu ve Veer’i öldürmeye geldiğini söylese başta Daddaji karşı çıkar. Çünkü Daddaji Satya’yı neredeyse ölen torunu Vansh’ın yerine koymuştur. Mai de aynı şekilde Satya’yı çok sevmektedir ve Satya’dan bir kötülük beklemezler. Yani anlayacağınız iş başa düşmüştür.

Satya’nın oyununu bütün delilleri ile beraber ortaya çıkarırken bir taraftan Satya’nın Veer’i öldürmesine engel olmak için plan yaparlar. İşça Satya’nın odasında bir delil bulabileceğini düşünür. En azından silah bıçak veya geçmişi ile alakalı bir resim olabileceğini bu durumda da Satya ve Sachi’nın oyununu bozacaklarını düşünürler. Ancak bir problemleri vardır. Sachi her daim arayacakları odada veya salonda gezmektedir. Tapasya’da ona bir çözüm bulur. Sachi’nin salonda tek başına takıldığı bir zamanda ev telefonunu arar. Sachi de evde kimse olmadığından telefona kendisi bakar. Telefonda, Tapasya yüksek sesler gelmektedir.

Çok derinden ve kısık sesle Satya kelimesini ve arkasından ambulansın veya polis sirenini duyan Sachi paniklemeye başlar. Sachi ilk başta Satya’nın başına bir şey geldiğini ve yaralandığını düşünürken diğer taraftan da acaba Veer’i öldürdü de polislerden mi? kaçıyor diye aklına getirir. Diğer elemanımız İşça ise odada her yeri arar. Dolapta bir fatura ve Veer adına ayrılmış otel odası ve bilgileri görünce kağıdı alır. Bu sırada Satya işten tek başına gelince Tapasya’nın oyunu bozulur. Hemen odalarına gittiğinde Odada İşça’yı yakalarlar. İşça’nın odada bulunmasına Stya sinirlenir. Ancak İşça odada Sachi’ye baktığını bir ihtiyacı olup olmadığını sormaya geldiğini odada bulamayınca da meraklandığı yalanını söyler. Satya her ne kadar inanmasa da İşça odadan çıkar.

Tapasya ise bu emeklerimize değecek bir şey bulabildin mi der. İşça ise bulduğu faturayı gösterir. Tapasya ise faturaya bakınca Veerî otel odasında öldürebilirler. Bu tarihte Veer’i dışarı çıkarmayalım der. Bu arada Satya’da odada Faturayı aramaktadır. Bizim ikili de Faturayı gizlice yerine koyma vazifesi bu sefer Tapasya’ya düşer. Tapsya, faturayı çaktırmadan yerine koyar. Satya da faturayı ararken bulurlar ve planları aynen devam edeceğini söylerler. Çünkü İşça’nın odada bulunması nedeni ile yine olaylara müdehale edebileceğini düşünürler. Ancak faturayı bulunca İşça’nın üzerinden şüphe kalkar. 

 

Tapasya hemen Veer’i arayıp faturada yazan tarih ve saatte doktorda randevusu olduğunu ve birlikte gitmek istediğini söyler. Veer’de kabul eder. Çok geçmeden Satya akşam Raghu ile yaptığınız iş konuşmasını hem nihayete erdirmek hemde kutlama için otelde toplantı oldu haberini verince Veer tekrar Tapsay’yı arar ve iş yemeği olduğunu gelemeyeceğini ve Nani iel birlikte gitmesini ister. Artık İşça ve Tapasya Satya’nın akşam bir şeyler planladığından emin olurlar.

Kördüğüm 155. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın