Kördüğüm

Kördüğüm 156. Bölüm Detaylı Özeti #Veer Anlatılanlara İnanmaz

Kördüğüm 156. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 9 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 156. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinin 9 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 156. Bölümünde Tapasya ile İşşa el ele vermiş ve Veer’i hayatını kurtarmak için Satya ve Sachi’nin kaldığı odayı gizlice aramış ve Veer adına otelde konaklaması için fatura kesildiğini görmüştür. İşça elindeki faturayı saklayıp çıkacağı sırada Satya ile Sachi’ye yakalanır. İşça telefonun kaybolduğunu onu bulmak için odalarına girdiği yalanını atsa da Satya, İşça’dan şüphelenmişti. Veer ise otel toplantısına Tapasya’nın girişimleri sayesinde gitmesine engel olması için doktora gitmek istediğini söyler Ancak iş yemeği önemli olduğunu söyleyip gelemeyeceğini söylemişti. Kördüğüm 156. bölümünde,

Kördüğüm 156. bölüm Resmi 2

Tapasya ile İşça ajan misali Veer’in hayatını kurtarmak için mutlaka toplantı yapacakları yemeğe gitmeleri gerektiğini aksi takdirde Veer’in Satya ile Sachi tarafından öldürülebileceğini düşünürler. Ancak ortada bir sorun vardır. Evin gelini ve hamile olan Tapasya o vakitte dışarı nasıl çıkacaklar. Mai torunu için endişe eden biri ayrıca İşça’ya da eziyet etmek için çıkmasına müsaade etmeyeceği de açık bu duruma Tapasya kendisini doktora götürmesi için Nani değil İşça’nın götürmesini ister. Mai bu teklife çok şaşırır. Çünkü bu durum normalin dışında daha düne kadar birbirleri ile anlaşamayan ikili şimdilerde kanka olmuştur.

Kördüğüm 156. bölüm Resmi 4

Bu duruma Mai kadar Nani de anlam veremez. Nani’nin amacı İşça’yı yıldır Veer’den ayrılmasını sağlayıp Tapasya ile evlenmesini sağlamak iken şimdilerde kanka olmalarına sinir olur. Nani bu durumu hamileliğe bağlar. Neyse Mai Tapasya’nın ısrarı ile doktora İşça’nın götürmesine müsaade eder. Sachi ise iş yemeği yiyecekleri otel odasına gelince kapıda Sachi’yi gören Veer çok şaşırır. Satya, Veer’e  karşı firma patronu eğer eşi ile gelirse kadın yalnızlık çekmesin diye davet ettiğini umarım kızmadın der. Veer ise olur mu iyi düşünmüşün diyerek başına geleceklerden habersizdir. Sachi, iş yemeği için gittikleri yerde  zehri de yanında getirmiştir. Ancak bir yolunu bulup Veer’in içeceğine bu zehri katıp Veer’in ölümünü normal bir ölüm gibi gösterecekler ve bu işten böyle yırtmayı düşünmektedirler.

Kördüğüm 156. bölüm Resmi 5

Satya, yalandan karşı firma bu adresi bulamamış ben onları almaya gideyim diyerek odadan çıkar. Sachi ise odada Veer ile yalnız başına kalır ve planını devreye sokar. Sachi durduk yere öksürmeye başlar. Veer zavallım da hemen su getirmek için kalktığı sırada Sachi zehri Veer’in içtiği içkinin içine döker. Veer, Sachi’ye su verir. Sachi kendisine gelmiş gibi yapar. Veer ise içkisine kaldığı yerden devam edecekken Birden İşça gelir ve içkinin içinde zehir olduğunu ve içmemesini söyler. Veer ise sen ne saçmalıyorsun aklını mı yitirdin sen der.  Bu arada Sachi gizlice telefonundan Satya’yı arar. Satya orada konuşulanları telefondan dinleyince geri odaya gelir. Sachi ağlayarak olaydan kurtulmaya çalışır. Odaya Satya da gelince Veer tabi masum rolleri kesen Sachi’ye inanır.

Kördüğüm 156. bölüm Resmi 3

Bu sırada Tapasya ise olanları gizlendikleri yerden izler. Sachi’nin kendisini savunmak için söyledikleri sözlere katlanamaz ve saklandığı yerden çıkar. Tapasya Sachi yalan söylüyor deyince Satya da Veer’de şok olur. Ancak Satya tecrübeli bir katil olayı hemen kendi tarafına çeker ve kardeşimi ne ile suçluyorsunuz siz diyerek sesini yükseltip Veer’in gözünde haklı olduğuna inandırmaya başlar. Tapasya Sachi’nin telefonunu alıp çektiği mesajı gösterir. Başla ne demek niçin Satya bunu sana gönderdi açıkla o zaman der. Ancak Veer bunlara inanmaz ve Sayta ve Sachi’nin masumluğuna inanır.

Kördüğüm 156. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Veerden de Iccadan da gına geldi. ??
    Ben Tapu-Radhot aşkını izlemek istiyorum yaa?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu