Kördüğüm

Kördüğüm 157. Bölüm Detaylı Özeti #Mai’nin Özrü ve Pişmanlığı

Kördüğüm 157. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 10 Ocak’ta Neler Olacak? İşça ölecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 157. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinin 10 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 157. bölümünde, İşça ve Tapasya onca sözlere rağmen Veer’in kendilerine inanmaması İşça’yı sinir eder. İşça Veer’i anca içmekte olduğu içkinin içerisinde olan zehrin varlığını kanıtlamak için herkesin içinde içkiyi içer içmez yere yığılır. Veer hemen İşça’yı hastaneye götürür. Doktorlar hemen müdahalede bulunarak İşça’nın hayatını kurtarırlar. Veer ise artık Satya ve Sachi’nin kendisini öldürmek istediğini öğrenmiştir ama canından çok sevdiği İşça’yı da neredeyse kaybetmek üzere idi. Veer olaydan dolayı şikeyetçi olur. Veer hastanede İşça’yı kendi elleri ile besler. Bu sırada Tapasya telefonla Veer’i arayıp İşça’nın durumunu sorar. Şu aralar Tapasya hep iyi kızları oynuyor.

Kördüğüm 157. Bölüm Resmi

Veer bu oldun davranışı için teşekkür edince Tapasya’nıın çok hoşuna gider.Ancak İşça’nın sözleri Veer’i kıskanmasına sebep olur. Veer İşça’ya bilezik alır. Koluna bilezikleri takarken arka planda “Aankhoon Ka Saagar” şarkısı çalmaktadır.

Hastane’ye Daddaji ile Mai gelir.  Mai İşça’ya teşekkür eder. Oğlu Veer’in hayatını kurtarmak için kendi hayatını feda ettiği için. Bu sebepten dolayı özür diler. Bence bu durum İşça’nın aileye kabul edilmesi için ilk adım oldu. Mai gelini İşça’ya sarıldı. Karşılıklı ağladılar. Bu sırada evde Satya ile Sachi’nin kaldığı odayı Chanda ile evin hizmetlisi temizlerken odaya Tapasya gelir ve kıyafetleri kendisi inceleyeceğini belki delil bırakmış olabilirler der. Tapasya kıyafetlerin arasında mektup içerisinde Veer ile Sachi’nin samimi pozunu görünce şaşırır. Raghu ise Satya’nın banka ile para çekmemesi gerektiğini polis her tarafta kardeşini ile seni arıyor diyerek Satya’ya şimdilik idare edebileceği kadar para verir.

Kördüğüm 157. Bölüm Resmi 1

Raghu şimdilik olay sakinleyene kadar buralardan git dese de Satya asla diyerek karşı çıkar. Raghu eğer gitmeyecek ve intikamını alacaksan Tapasya’ya dokunma diğerlerine ne yaparsan yap yakalanırsan seni tanımıyorum der. İşça hastane çıkışı eve geldiğinde kapıda duasını Tapasya yapar. Bundella evinde Damini ile birlikte Thakur ailesi de  vardır. Puşkar İşça ile Tapasya’nın bu kadar iyi geçinmesi arkasında kesin Tapasya’nın bir planı olduğunu düşünür. Daddaji ev halkının önünde güzel bir konuşma yapar. Damini Tapasya’nın hal ve tavırlarına bakar ve kesin bir şeyler çevirdiğini düşünür.

Kördüğüm 157. Bölüm Resmi 2

Bu durumu kızı İşça’ya söyler. İşça ise Tapu artık değişti öyle biri değil anne dese de Damini kızım Tapasya’nın daha önce neler yaptığını iyi görünüp arkandan iş çevirdiği anları aklından çıkarma diyerek uyarır. Puşkar Bundalla evinde Tapasya’nın yanına gelir. Tapasya bu sırada mutfakta yemek yapmaktadır. Puşkar Veer konusunda tavır değiştirmesini anlayamadığını söyler. Yani eski Tapasya’nın geri gelmesi için Tapasya’nın aklını karıştırır. Veer ertesi gün Ragu ile görüşmek için otele gelir. Görevli Veer’e bir mektup verir. Mektupta sürpriz yaptığını  ve odaya gelmesini ister. İşça da aynı otele gelmiştir. Satya Veer’i tuza düşürmek isterken İşça’nın orada olması hiç de hoşuna gitmez.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu