Kördüğüm 158. Bölüm Detaylı Özeti #Veer Tuzağa Düşer

Kördüğüm 158. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 11 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 158. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinin 11 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 158. Bölümünde, Veer Raghu ile görüşmeye otele gelmiştir. Tesadüf İşça’da aynı otele gelir. Satya İşça’yı görür görmez Veer’i görmesine engel olmak için Büyük saksıyı eline alıp aralarına set olduğu gibi kendi yüzüne Satya saklar. İşça 302 numaralı odanın anahtarını alır. Veer ise yukarı çıkarken Garson Veer’e romantik seklide sunulmuş içinde gül ve mektubu verir. Veer kendisine hitaben yazılan mektupta “Sana kendimi affettireceğim. Sürprize hazır mısın” yazar. Veer’de kendisine bu sürprizi yapan İşça zanneder. 

İşça anlaştıkları gibi otel odasında Veer’i beklerken Veer ise mektup da yazılan odaya gider. Kapıyı açıktır. İçeri girdiğinde gene bir mektup ve gül bulur. Mektupta gene duygusal sözler vardır. İşça ise Veer’in geç kaldığını düşünüp telefonla arar ama telefon çekmez. Veer ise sürprizleri sever ve artık bir son vermesini ister. Ancak bir ses yoktur. Veer odada biraz ilerledikten sonra kırmızı giyimli ve yüzünü dahi kapatmış birisini görür. Yaklaştığında fiziği İşça’ya benzediği için Veer bunu da sürprizin bir parçası olduğunu düşünür.

Veer İşça zannettiği Sachi’nin yanına gelir. Ancak Sachi yanından uzaklaşır. Veer yatakta bulunan mektupta yazılanları okur. Kağıtta sanırım Veer’in içki içmesini istediğini yazmaktadır. İşça ise resepsiyona iner ve Veer’in hangi odada olduğunu sorduğu sırada otele girdiğinde çarpıştığı ama yüzünü görmediği adamın anahtarını resepsiyonda görür. Anahtarı eline alınca anahtarın arkasında “S” harfi yazdığını görünce hemen aklına Satya gelir. İşça görevlilere Veer’in resmini gösterip nereye gitmiş olabileceğini sorar.

Görevlilerden biri oda numarasını bilmediğini ama 5. katta  olduğunu söyler .  İşça da hemen oraya gider. Veer ise İşça zannettiği yüzü kapalı Sachi ile duygusal anlamda romantik anlar yaşar. Bu sırada arka plan da “Saibo” şarkısı çalmaktadır.

Sachi bu duygusal anları kullanarak Veer’e fazlaca içki içirir. Veer artık yeterince sarhoş olmuştur. Zavallı İşça ise oda oda Veer’i aramaktadır. Veer ise artık bu oyun bitsin diyerek İşça zannettiği Sachi’nin yüzünü açtığında neredeyse ayakta duramayacak kadar sarhoş olmuştur. Karşısında İşça değilde Sachi’yi görünce sok olur. Veer, Sachi’ye burada ne aradığını sorar. Sachi cevap vermez. Veer Sachi’yi odadan kovmak isterken İçitiği içkinin içine kattığı ilacın etkisi ile yere düşer. İşça ise en sonunda doğru oda olan 512. numaralı odayı bulmuştur. Ama Veer kapıyı açacak gücü, İşça’ya cevap verecek sesi soluğu kalmamıştır. Sachi odada kendi kendini darp etmeye ve tecavüze uğramış gibi üstünü başını yırtmaya başlar. Odaya Satya da gelir.

Veer ölüme bir adım kalmıştır ama Satya öldürmekten çok yıllar evvel Daddaji yüzünden suçsuz yere hapis yatmıştır. Bunun acısını almak için Veer’inde tecavüzden ve bayanı darp etmekten hapse girmesini ister. İşça kapıyı açtıramayınca son çare yardım için Tapasya’yı arar. Tapasya da hemen Daddaji ile Ummed’i de yanına alır adresi verdiği otele gelirler. İşça herşeyi Tağasya ve yanındakilere anlatır. Tapasya ile İşça Bundella konağına geri dönerken Ummed ile Daddaji Veer’in hayatı tehlike diyerek polise şikayette bulunurlar.

Polis de bahsedilen odanın kapısını açar.Polislerin başında bayan komiser vardır. Sachi’nin yerde darp edilmiş bir şekilde ağzı yüzü kan içinde görünce mağdur Sachi zanneder. Komiser ise sana bunu yapanı en ağız ceza ile cezalandırmak için elinden geleni yapacağını söyler.

Kördüğüm 158. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın