Kördüğüm

Kördüğüm 159. Bölüm Detaylı Özeti #Veer Tutuklanır

Kördüğüm 159. bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 12 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 159. Bölüm Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinin 12 Ocak’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 159. Bölümünde, Sachi abisi Satya ile birlikte Veer’i otel odasında tuzağa düşürür. Veer sanki Sachi’yi dövmüş ve zorla tecavüz etmiş gibi göstermiştir. Olay yarine gelen bayan komiser ise Sachi’nin mağdur gibi rollerine inanmıştır. Bayan komiser ilacın etkisinde olan Veer’i uyandırmaya çalışır. Veer ise ilacın eytkisi yavaş yavaş geçmeye ve kendine gelmeye başlar. Bayan komiser ise tarafli davranarak görünüşe aldanıp Veer’i direk kafasında suçlu ilan etmiştir. Veer ise uyanma ve Sachi’nin kendisini bayılttığını söyleyince Sachi gene ağlayıp mağdur rolü kesmeye devam eder. Bayan komiser Veer’in ilacın etkisinde olduğunu anlamaz ve Polis geldiği halde yatmaya devam ediyorsun ben böyle rahat hareket eden yüzsüz bir tecavüzcü görmedim der. Bayan komiser emrindeki polise Veer’i kaldırıp gözaltına almasını ister.

Kördüğüm 159. Bölüm Resmi

Ummed ise Daddaji ile birlikta aşağıda beklemektedir. Veer’in polisler tarafından kelepçelendiğini görünce şok olurlar. Ummed bu ne demek şimdi der. Arkasından Sachi’yi üstü başı kan içinde görünce Ummed hemen olayı anlar ve Sachi’ye kızmak ister ama Bayan komiser Ummed’e asıl sen oğluna kız karşındaki bayan mağdur olmuş tecavüze uğramış. Anlaşılan siz ailecek yüzsüzlük yapıyorsunuz der. Bu arada basın da haber almış (Satya sayesinde) Veer’i tüm Hindistan’a tecavüzcü gibi göstermeye çalışırlar. Bu durum karşısında hem Ummed hem de Daddaji çok sinir olurlar. Bütün bunlara İşça ve Tapasya şahit olmaz. Onlar Bundella konağına Ummed ve Daddaji’nin isteği üzerine Veer’in kurtarılmasını beklememiştir. İşça Veer’in başına bir şey deldi diye çok üzülür. Bu sırada arka planda “Kitni Baatein” Şarkısı çalmaktadır.

Veer ise sorguda Hindistan polisleri tarafından  darp edilip suçunu itiraf etmesini ister. Veer ise hala içtiği ilacın etkisi ile kendinde değildir. Satya ise yıllar önce Bundella evinden hırsız damgası yiyerek polisler tarafından götürülmenin intikamını almıştır. İşça Veer’in durumunu sormak için Ummed’i arar. Ummed ise gerçekleri söylemez. Ummed ise hemen şiket avukatını çağırır. Avukat Veer’in serbest bırakılmasını yapılanların düzmece bir oyun olduğunu söyler.

Kördüğüm 159. Bölüm Resmi1

En azından tutuksuz şekilde yargılanması için tutanak tutulmasını ister. Bu sırada karakola Satya gelir. Satya yılların intikamını hala almak için Daddaji’ye komiserin önünde laf sokar. Satya kardeşi Sachi’ye de alıp gider. İlk fırsatta Bundella konağını arayıp başarısını kutlamak ve dalga geçmek için olanları anlatmak için İşça’dan telefonu hoparlöre vermesini söyleyeceklerini herkesin duymasını ister. Satya Mai’ye, Daddaji’ye kendince hakaret eder.

Kördüğüm 159. Bölüm Resmi3

İşça saçmalamayı bırak ve Veer’e ne yaptın çabuk söyle der. Satya ise bana ne soruyorsun aç televizyonu tüm Hindistan Veer Bundella’yı konuşuyor deyince Tapasya hemen televizyonu açar. Olayları basından izler. Ev halkı şok olurlar. Bu sırada Ummed ile Daddaji de eve gelirler. Ama yanlarında Veer yoktur. İşça, Veer’in nerede olduğunu ve neden sizinle gelmediğini söyler. Daddaji morali çok bozuk bir şekilde Veer’in tutuklandığını söyler.

Kördüğüm 159. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Off ya bu Satya – Sachi ne salak intikam almiş miş Intikamimi alacaksan Mai ve Daddaji den al tabi alabilirsen Veere neden iftira atiyorsunuz aslinda Veerde hak etmedi degil en başda karisina inanacakti 3 Gün tanidigi dostuna degil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu