Kördüğüm 160. Bölüm Özeti #Rathore’nin Düğün Alayı

Kördüğüm 160. Bölüm Özeti Kördüğüm 13 Ocak’ta Neler Olacak? Tapasya Rathore ile evlenecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 160. Bölüm Özeti

Kördüğüm dizisinin 160. Bölümünde Veer, Satya ile Sachi’nin oyununa gelir. Otelde Sachi bayan komisere çok güzel rol yapar. Komiser Veer’i en ağır ceza alması için gözaltına alır. Daddaji ile Ummed bunun bir oyun olduğunu söylese de komiser inanmaz. Veer’in ilacın etkisinde olduğunu belgeleseler de bayan komiser zengin ve genç kızları bu hale koyan erkeklere karşı bir ön yargısı vardır. O yüzden bu belgelerin Veer’in suçsuzluğunu kanıtlamaya yetmeyeceğini söyler.

Tapasya, Rathore’nun iki günlük süresini durdurmak ve bu durumda evlenemeyeceğini söylemek istese de Rathore, düğün öncesi (bizdeki nişan gibi düşünün) kutlamalara başlayacağını ve akşam kendisinin de bu kutlamalara katılmasını ister. Aksi takdirde neler yapabileceğimi söylemem gerek var mı? en büyü örneği bak Veer der. Veer’i kendisi yok ettiğini söyler. Tapasya, Bundella konağı ikinci bir şoka şimdi hazır olmadığını ve biraz zaman vermesi gerektiğini söylese de Rathore artık bu işin geri dönüşü olmadığını söyler.

Hatta eline sindur alıp alnına sürmesini ister. Tapasya Rathore’nun kararlılığı karşısında ne yapacağını bilemez. Tapasya en azından Veer’in serbest kalana kadar beklemesini rica eder ama Rathore, Tapasya’nın bu teklifini de reddeder. Tapasya ,Rathore’nun evinden eli boş döner. Nani, Tapasayı evde bulamayınca çok telaşlanır. Tapasya ise morali sıfır bir şekilde Bundella konağına gelir. Nani nerede olduğunu soramadan İşça ile Ummed, Veer’in yanından gelirler. Gelin ile kayın baba ne yaptılarsa Veer’i ceza evinden çıkarmaya yetmez. Bu durumun en önemli sebeplerinden biri de olayı inceleyen komiserin bayan ve zengin çocuklara karşı ön yargılı olmasından kaynaklanır. İşça Veer’in ilacın etkisinde olduğunu kanıtlamasına rağmen Komiser ikna olmaz.

Bu sırada Rathore’nun annesi düğün için gelmiştir ama Gelini hakkında hiç bir şey bilmediğini ve yüzünü görmek istediğini söyler. Rathore ise her şeyin bir zamanı olduğunu biraz sabretmesi gerektiğini söyler. Daddaji “Gelin, gelin ” diye çağırınca İşça ile Tapasya aynı anda gelir ve buyur deyince Daddaji çok şaşırır. Daddaji aslında İşça’yı çağırmıştır. İşça bir kez daha buyur deyince Veer ile alakalı evrakı İşça’ya verir. Rathore akşam düğün öncesi için Bundella konağına hediye gönderir. Görevli süslü püslü hediyenin Tapasya için olduğunu ev halkı neredeyse hepsi duyar. Mai bu hediyenin nereden geldiğini sorar. Tapasya, kendince bahane uydurur ve bu hediyeyi arkadaşı gönderdiğini söylerken Rathore telefon ile arayıp akşam giyeceklerini gönderdiğini ve mutlaka gelmesini istediğini söyler.

Tapasya ise hala gelmeyeceği konusunda ısrarcı olur ama nafile Rathore gelip her şeyi Bundella konağında millete anlatırsa Tapasya evlilik dışı bir ilişkiden hamile kaldığı ortaya çıkacaktır. Bunu da hiç istemez. Mecbur bu düğün öncesi kutlamaya gidecek. Bu sırada Puşkar ise Divya’nın aklı nı zehirlemeye devam eder. Jogi’nin  Damini’den hoşlandığı ve yanından ayırmadığını söyler. Veer ise nezarette İşça ile geçirdiği o güzel vakitleri  düşünür. Bu sırada arka planda “Kuch Kam”  şarkısı çalmaktadır.

Rathore ise akşam olmuş ve davetliler gelmiştir. Rathore ile annesi “Rock N Roll Soniye” şarkısı eşiliğinde dans ederler. Bu sırada içeri Tapasya girer. Rathore annesini Tapasya ile tanıştırmaya getirdiğinde annesi Tapasya’nın neredeyse doğurmak üzere olduğunu görünce çok şaşırır. Ancak ağzından ne Tapasya’ya ne de oğlu Rathore’ya karşı kötü bir söz çıkmaz.

Rathore da durumu düzeltmek için evladımın annesi deyince anne hemen derin bir oh çekip düğün yerine gelmesini dua ile karşılayıp alnına sindur sürer. Mai oğlunu görmeye gittiğinde kapıda Satya ile karşılaşırlar. Mai yıllar evvel kendisine suçsuz yere suçladığı için özür diler. Oğlu Veer’in suçu olmadığını ve bu inadından vaz geçmesi için Satya’ya yalvarır. Satya zamanında annem de size yalvarmıştı siz ne yaptınız der. Mai ile Ummed eve morali bozuk bir şekilde dönerler.

Bu sırada kapıya düğün alayı gelir. Ev halkı bu seslerin nereden geldiğini merak edip kapıya çıktıklarında kapıda düğün alayını görünce şok olurlar. En son kapıya İşça çıkar. İşöa karşısında Rathore’yu görünce şaşırır ve raghu diye seslenir. Rathore da hemen İşça’nın yanına gelir. İşça düğün alayı burada, gördüğüm kadarı ile damatta sensin peki gelin kim der? Rathore gelim Tapasya deyince Nani küçük dilini yutar.

Kördüğüm 160. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 160. Bölüm Özeti #Rathore’nin Düğün Alayı (1 Yorum)

  1. Ohaa inanamiyorum ne yani Tapasya şimdi Raghu ile evlenecek mi? Eskiden olsa Tapasyanin Raghu ile evlenmesini isterdim ama şimdi …. hiç istemiyorum hem Ichcha ile de yeniden arkadaş oldular Veeride artik eskisi gibi kiskanmiyor ama yinede çoçugun babasi ile evlenmesi en dogrusu . Belki birileri duguni durdurur . ( Ichcha, Jogi , Divya) bunlardan biri belkide Veer durdurur kim bilir oturup izleyecegim artik