Kördüğüm 161. Bölüm Özeti

Kördüğüm 161. Bölüm Özetinde Neler Olacak? Kördüğüm 14 Ocak’ta Neler Olacak? Rathore Tapasya’ya ile evlenecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 161. Bölüm Özet

Kördüğüm dizisinin 14 Ocak’ta ekrana gelecek olan 161. Bölümünde, Raghu, düğün alayı ile Birlikte Bundella konağının kapısına dayanmıştır. İşça ve Mai gelen Raghu’yu daha önce çeşitli sebeplerle karşılaşmışlardır. İşça Rahu’ya gördüğüm kadarı ile damat sensin peki kapıma gelidiğine göre kimin için geldin? Gelin kim? der. Raghu herkesin içerisinde gelin Tapasya ve onu götürmeye geldiğini söyler. Başta Nani olmak üzere evdeki herkes şok olur.  Nani hemen Raghu’nun yanına gelip ne saçmalıyorsun sen der. Raghu anladığım kadarı ile sizde hiç bir şeyin farkında değilsiniz. Ben buraya çocuğum için geldim der. İşça hemen Tapasya’yı çağırmaya ve durumu haber vermek için yanına gider. Ancak İşça Tapasya’yı evde uzun süre arar. Bu sırada Raghu’da konağa girmiştir. Mai Tpasya ile nasıl tanıştınız der. Raghu, nasıl tanıştıkları gözlerinin önüne gelir. Mai’ye de Tapasya’yı sokaklarda bulduğunu ve ona sahip çıktığını söyler. Tapasya ise gelen düğün alayının kendisi için geldiğini anlar ve telefonla Raghu’yu arayıp buradan gitmesini aksi takdirde kaybetmekten çok korktuğu bebeğin yaşamına ve kendi yaşamına son vereceğini söyler.

Bu arada arkasında İça’nın olduğunu fark edemez. İşça da bebeğin kimden olduğunu öğrenmiş olur. İşça önce Satya ile Sachi’nin arkadaşı ile ne yaptığını kocasının başına bunu örenler ile ne işin olduğunu sorar.  Bir an evvel bu pisliği temizlemeni ve Veer’i hapisten kurtarmayı  ve sakladığın yalanı da bu evdekilere açık açık söylemelisin der. Tapasya ise Raghu’nun bir arada ne işi olduğunu bilmediğini ama bir yerde birlikte oturduklarını gördüm der. Tapasya ise Veer’in kurtulmasının Raghu’nun elinde olabileceğini söyler. İçça, Raghu’nun yanına inip Tapasya’nın gelmeyeceğini yüzüne söyler. Kimseyi buradan zorla götüremeyeceğini söyler. Tapasya ise bu konuşmaların olduğu sırada yukarı kattan izlemektedir. Tapsaya, Raghu’nun görebileceği bir şekilde elindeki jileti gösterir. Eğer zorla götürürse kendisini yaralayacağını hatta bebeğin hayatını tehlikeye atacağını bizzat göstermiş olur. Veer ise nezarethanede bol bol geçmişini düşünür. Yanında başka suçtan nezarette olan Veer’e cebinden telefonunu verir.

Fazla düşünme ara der. Veer İşça’nın telefonunu gizlice aradığını ve sesini duymak istediğini ve çok özlediğini söyler. En son Tapasya’nın durumunu sorar. İşça ise Tapasya hakkında öğrendiği gerçekleri söylemez. Daaddaji ise aşağıda Tapasya’nın ifadesini herkesin içinde alır.  Tapasya ise sokaklarda kaldığı zamanda Raghu kendisine yardım eli uzattığını daha sonra baskı ile evlenmek için elinden geleni yaptığını ama evlenmeyi  kabul etmediğini söyler. Daddaji, Raghu Tpasya’nın bebeği için geldiğini söyledi bu ne demek Tapasya der. Tapasya da bekar ve hamile olduğum için bebeği kendi nüfusuna geçirmeyi istediği için öyle demiştir diyerek işin içinden sıyrılır. Tapasya ev halkına yarı yalan yarı gerçek ifade verdikten sonra odasına gittiği sırada Raghu, Tapasya’yı arar. Tapasya dün bu evlilik işini Veer’in ceza evinden çıkana kadar  ertelemeyi rica etmişti. Raghu bu engeli de kaldırmak için Veer’in yarın ceza evinden kurtulacağı haberini verir. Tapasya hemen mutlu haberi İşça ile Paylaşır. Bir gün sonra Ummed ,Daddaji ve Jogi karakola gidip son durumu öğrenmeye giderler.

Komiser ise gözaltı süresi bitmek üzere iken Veer’in ağzından itiraf almaya çalışsa da Veer gerçekleri söyler ama bu gerçekler Komiserin istediği gerçekler değildir. Raghu ise karakola gelip Satya ile Sachi’nin konuşmalarını dinletir. Komiser bunun üzerine Veer’i serbest bırakır. Veer eve geldiğinde İşça koşup kocasına sarılır. Tapasya ise ikisini o halde görünce kıskançlığı tutar..

Ummed ise Raghu’dan bahsetmek ister ama lafı yarıda kesilir. Veerde bir şey anlayamaz. Mai dinlenmesi için oğlunu odasına çıkartırlar. Nani ise Tapasya’ya Veer senin sayende kurtulsa da o gene İşça’ya döndüğünü söyler. Jogi de Raghu’dan haber almıştır ve bu konuda Divya’ya kızar. 

Kördüğüm 161. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 161. Bölüm Özeti (5 Yorum)

  1. Bence Tapu yakinda dogurur o çoçugu çunki Karni epey buyumuş durumda ozetleri takip ediyorum ama bazen diziyi izlemiyorum Çok sikici geliyor bana ozellikle Ichchanin suskunligi bu kadar salak olamazlar olmaz ?

  2. Buuuu ???? Gamzelimm neler olmuşş eee Rodhot açık açık demiş daha ne diye bu tapasya dinazorunu tutmuşlar evdee ???

  3. Manya Radhotla Tapunun evlenmesine daha çok var
    Tapu dogum yapuyi veer gerçekleri ogrenip tapuyu evden kovuyor sonra tapu Radhotun yanina gidip herşeyi anlatiyor oyle evleniyorlar dahaa cokkk var

  4. Eee artik Tapasya Raghu ile evlenecek her halde degilmi??
    Sonuçta Veer hapisten çikti . Artik o adaletli komiserde Satya Ile Sachiyi tutuklar her halde ?. Suçsuz yere Veeri tutukladi artik iki suçlu kardeşide tutuklamali fakat hiç tutuklanar sanmiyorum . Maide boşuna yalvardi Satya şerefsizine ama bence Satyada kendice hakli sonuçta annesi Bundela ailesi yuzunden ölmuş