Kördüğüm 162. Bölüm Özeti #İşça Tapasya’ya Tokat Atar

Kördüğüm dizisinde 15 Ocak’ta Neler Olacak? Kördüğüm 162. Bölümde Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 162. Bölüm Özet

Kördüğüm dizisinin 15 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 162. Bölümünde, Veer hiç beklemediği bir anda nezaretten çıkmış Bundella evine sevinç içinde gelmiş İşça’ya koşarak sarılmıştır. Tapasya ise ikisini kıskanmıştır. Nani de bu durumu sen sebep oldun diyerek Tapasya’yı salak muamelesi yapmıştı. Veer kimse ile muhabbet etmeden Mai nezarette çok yorgun olduğunu düşünüp, Veer’in odasında dinlenmesini ister.

İşça da tabi kocasının yanı gider. Veer, Ummed’in ne demek istediğini sorar. İşça gerçekleri kendi ağzından değil, bu yalanı ortaya atan Tapasya’nın bizzat kendisi açıklamasını düşündüğü için gerçekleri anlatmaz. Bu sırada Tapasya’da orayta gelir ve İçça’nın gerçekleri anlatmadığı için mutlu olur. (Ya bu İşça nasıl biri Tapasya açık açık Veer’i seviyorum dediği halde Tapasya’nın çok büyük hatasını tüm aile bireyleri de az çok bir şeylerden haberi varken söylememesi bana saçma geldi.)

Veer ev halkı ile çok fazla konuşamamıştır. O yüzden Daddaji, Chanda ile haber gönderip yanına gelmesini istediğini haber verir. Daddaji de Tapasya’nın bir anda düğün alayı ile istemeye geldiklerinden bahsetmez ama otel odasına olanları Tapasya’nın kendisine haber verdiğini  söyleyince Veer hemen Tapasya’nın yanına gider. Veer Daddaji’den Rathor’un verdiği delil sayesinde kurtulduğunu Tapasya’ya da anlatmaya başlayınca Tapasya bir an için Rathor’un ismi geçince panik olur. Veer sözlerine devam edip söyleyince kendisi için yaptıklarından dolayı teşekkür eder. İşça ise Veer’den önce gidip bu konuyu sonlandırmak için Tapasya ile konuşup kimden hamile kaldığını söylemesini ister. Tapaya ise Veer’in şu an da böyle bir haberi kaldıracak gücünün olmadığını daha yeni bir sıkıntı atlattığını o yüzden şimdi söylemeyi uygun bulmadığını söyler.

Veer’in  nezaretten çıkmasını hemde Tapasya’nın bebeğinin sağlıklı dünyaya gelmesi için evde yine bir kutlama vardır. (Bu kaçıncı kutlama arkadaşlar  Özellikle Bu tapasya’nın bebeği için 3. kutlama olacak) Herkes Tapasya’yı mutlu edince anne karnındaki bebeğinde mutlu olduğuna inandıkları için, Tapapsya’yı seven de sevmeyen de hediye alır. Mai ise Rathor’un her ne kadar Tapasaya ile evlenmesini bebeği ile ortada kalmasını istemediğini söylese de Mai ve Nani’nin isteği, Veer’in Tapasya ile evlenmesini istemektedirler. Yani onca olan şeyden sonra çok fazla bir şey değişmemiştir.

Mai ileride gelini olacağını düşündüğü için güzel ve pahalı bilezik alır. Veer de bebeğinin annesi olduğunu düşündüğü Tapasya’ya hediye almıştır. Ancak ortada bir sorun vardır. Mai’nin Tapasya için alındığı bilezik bir bayan tarafından çalınır. Rathot ise Satya ve Sachi ile orman yolunda buluşur. Satya kendisini sattığı için kızgındır. Rathor şimdilik gözden ırak kalmaları için para ve pasaport  verir. Çevre komşularda bu kutlamaya davet edilmiştir. Kutlama başladığında ayaklı sosyal medya hemen çekiştirmeye başlarlar. Mai ise kutlama sırasında hoşuna gitmeyecek lafları duyunca komşularına kızar.

Komşuları da kutlamayı terk ederler. Nani cadısı ise bu durumdan elbette geri kalmaz. Bak görüyor musun konu komşu nasıl düşünüyor diye. Tapasya Nani’nin ve komşuların bu söylediklerine çok alınır ve ağlar. Eski anılarını hatırlar ve Jogi’nin İşça’yı çok sevdiğini söylediği an gözünün önüne gelir ve sinir olur. Tapasya hediyeleri açmaya başlar. Mai’nin hediye vermediğini düşünür. Mai ise ne saçmalıyorsun sana bilezik almıştım nerede bu diyerek çıkışır. Bilezik ortada yoktur. Rathor ise Tapasya’nın resimlerine bakıp güzel günleri düşünür. Bu sırada arka planda “AA Jao Meri Tamanna” şarkısı çalmaktadır.

İşça ise Tapasya’nın yanına gelir ve gerçekleri bir an evvel açıkla yoksa ben açıklamak zorunda kalacağım der. Tapasya ise ise bebeğin geleceğini düşünmüyor musun? Niçin böyle yapıyorsun? Bebeğin baba sevgisinden eksik kalmasını mı istiyorsun der. Tapasya daha da ileri gider. Veer’e gerçekleri söylediğin zaman bebek de ölür deyince İşça, Tapasya’ya tokat atar. Veer de tam bu sırada oradan geçmektedir. Konuşulanları duymaz ama İşça’nın Tapasya’ya tokat attığını görür.

Kördüğüm 162. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kördüğüm 162. Bölüm Özeti #İşça Tapasya’ya Tokat Atar (5 Yorum)

 1. Neee Mai biliyormu ? ama Tapasya Bundela ailesine bekar ve çoçugunun babasi olmadigi için Raghunun onunla evlenmek istedigini yalanini uydurmuşti Mai nerden biliyorki? Çoçugun Raghudan oldugunu anlamadim . Bence Tapasyanin Veer ile Yalniz kalma pilani kesinlikle suya dusecek neden? Çünki Raghu peşlerinde golgeleri gibi dolaşiyorda ondan . Bence Raghu Tapuyu bulur ve işaret diliyle oradan uzaklaşmasini söyler yada arayip? tehdit eder
  Tapasya & Ichcha tam yeniden dost oldu diyorum …. yine dusmanlik , pilanlar falan filan işte ?

  • hayır aslında Ummed eve Raghu’nun geldiğini Veer’e söylemek istedi mai araya girdi söyletmedi… veer İşça’ya sordu İşça da geçiştirdi… Mai Tepasya ile evlenmesini istediği için Raghu’nun Tapasya’yı istediğini gizliyor… İleride öğrense bile söylemez.. Mai kafayı Tapasya ile bozmuş yani…

 2. Inanmiyorum Maide biliyor gelininin başkasından hamile kaldığını ve saklıyor ya
  Ne utanmaz bunlar yaa
  Allah belanızı versin hepinizin igrencsiniz iyy???

 3. Iýi olmamiş bu şimdi Veer gerçegi bilmeden Ichchaya kizarken Tapasyada için için güler ve Ichchada eski huyu olan salakligi ile Veere bir şeý anlatmaz ama Ichchanin o ellerine saglik Çok güzel tokat atdi ama eskiden atsaýdi o tokatlari Tapasya şimdi onunla bu kadar rahat konuşamazdi. Helal olsun Ichchyada Eskisi gibi salak degil ona bir Guven gelmiş kendisine hakaret edenlere Nani, Mai, Chanda, Tapasya, Veere bile agzinin paýini vermekden çekinmiyor Ichchacigim?

  • 163. bölüm özetini de yazdım Tapasya tam bir cadı valla ne yaptı etti veer ile ormanda yanlız kalmayı başardı..