Kördüğüm

Kördüğüm 163. Bölüm Özeti #Tapasya’nın Oyunu

Kördüğüm 163. bölümde Neler Olacak? İşça Tapasya’ya tokat atıp yanından uzaklaşır. Veer ise Tapasya’nın yanına gelir ve ne olduğunu sorar. Veer, neden İşça sana vurdu der. Tapasya ise aramızda olan bir şey önemli değil der. Veer ise İşça basit bir şey için vuracak biri değil bana doğruyu söyle der.

Kördüğüm 163. Bölüm Özet

Kördüğüm dizisinin 16 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 163. Bölümünde,Tapasya biz İşça ile çocukluktan beri beraberiz aramızda kavga arada öyle olur diyerek gerçek sebebi tabi ki Veer’e söyleyemez. Veer eğer sen söylemezsen ben İşça’ya sormaya gidiyorum deyince Tapasya hemen hayır lütfen gitme, bu bizim aramızda dostluk meselesi lütfen yalvarıyorum bizim mutluluğumuzu düşünüyorsan arkasını araştırma der. Damini ise kızını arar ama bir türlü ulaşamaz. Başına bir şey mi geldi diye aklına gelir.

Kördüğüm 163. Bölüm Resmi 2

Divya ise Damini’yi defalarca çağırmasına rağmen duymaz. Puşkar ise Divya’nın yanına gelir ve ne olduğunu sorar. Divya başının ağrıdığını ve Damini’yi çağırdığını söyler. Puşkar ie o artık gelmez diyerek Divyaya’ya gaz verir. Divya bu gazla daha sinirli ve yüksek sesle bağırınca Damini daldığı düşünceden bir anda kendine gelir ve hanımının yanına gelir. Divya neden dumuyorsun sen ne yapıyorsun der.

Damini İşça ile telefonla konuşmak istediğin ama bir türlü telefona bakmadığı için endişelendiğini söyler. Bu sırada bağırışmaları Jogi duyup gelir. Puşkar Jogi’nin gelmesinden bir an korkar. Çünkü Divya’ya gaz verenin kendisi olduğu ortaya çıktığı an bu evde bir dk bile kalmasına Jogi müsaade etmeyeceğini biliyor. Jogi gene sessiz kalır. Divya yukarı odasında başını dinlendirmeye çıkar.

Kördüğüm 163. Bölüm Resmi 4

Nani, Tapasya ve Veer meselesi hakkında konuşup Divya’nın da artık daha aktif destek vermesi konusunda akıl verir. Divya masanın üzerinde bulunan ilacı görünce yerine koymak için ilacı aldığında Jogi’nin Damini’ye yazdığı açık çeki görür. Tapasya, odasına gittiğinde İşça’nın kendisine tokat attığı anı düşünür.

Veer’i kurtarmasına rağmen Veer yine İşça2ya koştu diye odada kendi kendine konuşurken arkadan Nani’nin geldiğini duymaz. Nani, sani daha önce bu konuda uyarmıştım der. İşça seni resmne kullandı. Veer çocuğunu sevmiyor mu? Elbette seviyor. Bunu ön plana çıkarmalıyız der. Tapasya bu zor zamanda kendisine destek olan Naniş’ye sarılır ve ona karşı yaptıklarından dolayı özür diler. Ertesi gün Nani doktora gider. Rathor da doktordadır. Nani bir ara raporları almaya gittiğinde Rathot doktordan bilgi alır.

Kördüğüm 163. Bölüm Resmi 5

Nani de Rathor’u görünce önceki gün düğün alayı ile gelmesinin hesabını sormak için hemen Rathor’un yanına gelir burada ne işin var? Neden Tapasya’nın bebeğini soruyorsun sen?Geçen gün neden geldin torunumu rahat bırak  der. Tapasya’nın ananesi sana saygısızlık etmek istemiyorum size iyi günler diyerek Nani’nin yanından ayrılır. Rathot hemen Tapasya’yı arayıp gerçekleri daha anlatmadığı için kızar.

Kimse ile ağız dalaşına girmek istemiyorum. Hele ki bunu milletin içinde hiç yapmak istemiyorum. Ayrıca beklemekten sıkıldım. Sana söylediklerimi ciddiye almadın anlaşılan. Sana şaka yapmadığımı kanıtlamamı ister misin diyerek Tapasya’yı gerçekleri açıklaması ve kendisi ile evlenmesi konusunda ikna etmeye çalışır. Nani ise öfke ile eve gelir ve Rathor ile karşılaşmasını Tapasya’ya anlatır.

Kördüğüm 163. Bölüm Resmi 6

Tapasya Rathor’un tehditleri yüzünden Nani’ye karşı biraz sert davranır. Damini oayı toplamak için Jogi’nin yatak odasına gittiğinde Jogi Veeri le ve İşça’dan ve Tapasya ile olan mevzulardan bahseder. Damini de duygusal bir kadın hemen ağlar ve odadan çıkar. Divya ise yatak odasından ağlayarak çıkan Damini’yi görünce saklanır.

Arkasında Jogi de çıkınca olayı çok ama çok yanlış anlar. Veer ise işe gitmek üzere iken Tapasya ile karşılaşır. Tapasya boynunda kıl olduğunu söyler. Ver kılı bulamayınca Tapasya almaya kalkar. Bu sırada İşça Veer’e seslendiğini duyunca Tapasya bir an da Veer’den uzaklaşır. Anladığım Nani Tapasya’ya mağdur rolleri yapmasını istemiştir.

Kördüğüm 163. Bölüm Resmi 7

Veer işe gitmek için kıyafetlerini İşça’nın aldığı sırada Mai’nin Tapasya’ya aldığı iki bilezik sanırım ana yadigarı olan bilezikleri İşça’nın dolabından düştüğünü görecek. Veer bu altın bilezikleri görmezden gelecek.  Tapasya, yine bir hinlik peşinde Veer ile konuşmak istediğini ama burada anlatmaktan çekindiğini yalnız kalabilecek bir yerde söylemek istediği söyler. Bu sırada arka planda “Jevada Zindagi” şarkısı çalar.

Veer ise geçen gün çok zorladığı halde İşça’nın neden vurduğunu öğrenememişti. Bu konuyu açıklığa getireceğini düşünür. Veer ile Tapaysa Ormanlık bir yere gider. Tapasya’nın arabası bozulunca ormandaki bir kulübeye giderler. Rathor ise Tapasya’nın nereye gittiğini Bundella konağının telefonunu arar. İlk başta Mai çıkar telefona konuşmaz. Bir daha aradığında telefona Nani çıkar. Rathor, Nani’ye Tapasya’nın nerede olduğunu sorar.

Nani uyarsa da Rathot inatçıdır ve eve gelip basacağını söyleyince Nani bir daha Bundella ailesine rezil olmak istemez. Veer ile orman yolunda konuşmaya gittiğini söyleyince Rathot da peşlerine düşer. Tapasya yolda çok susadığını Veer’den su almasını ister. Veer arabadan çıktığı sırda aracının sigortasını çıkarır. 

Rathor ise İkiliyi aramaya başlar. Tapasya ise bu bebeğin kime anne diyeceğini sorar. Yani bebeği doğurduktan sonra bebek kimi aile olarak bileceğini soracak. Veer ise bu sorunun cevabını bile kendisi bilmediği için cevap veremez.

Kördüğüm 163. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu