Kördüğüm 168. Bölüm Özeti #İşça Bebeği Bulur

Kördüğüm 168. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm 21 Ocak Özeti Çıktı Mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 21 Ocak Özeti

Bir önceki Bölümde Tapasya Bebeğini yetimhane görevlisine teslim ettiğini düşünür Ama teslimn ettiği kişi bir hırsızdır. Tapasya bebeği olmadan Rathore’nin evine gidip gerçekten sevdiğini görmek istiyorum diyor. burada aynı zamanda Veer’in gerçekleri öğrenmesinin tek sorumlusu Rathore olduğu için bir nevi intikam da almaya için bebeği yetimhaneye bırakmış. Rathore bu işlere burnunu sokmasa Veer ile mutlu olabileceğini düşündüğünü söyler.

 

Artık hayatında Veer’in olmadığını aynı zamanda çok istediğin bebeğinde olmadığını söyler. Madem beni sevdiğini söylüyorsun. Bu halimle sever misin? Bebeğimiz olmadan kalben sever misin yoksa ortada bir bebek var diye mi sevdiğini söylüyorsun der. Bu sırada Veer ise İşça’ya yaptıklarından dolayı pişmandır. Yaşadığı aşk acısı tarif edilemez bir boyuttadır. Bu sırada arka planda “Kaisi Hai Ye Udaasi” şarkısı çalar.

Bu sırada Bundella evi sakinleri eve gelir ama evde Tapasya ile bebeğinin olmadığını fark edince Nani torununun başına bir şey gelmesinden korkar ve panik olur. Veer evdekilere panik olmamasını ve Tapasaya’yı kendisi kovduğunu söyler. Bu tepki evdeki herkesi şaşırtır. Çünkü aradaki engel gibi görülen İşça da gitmiş ve her şey Mai, Nani ve Divya’nın istediği gibi şekillenmesine rağmen Veer niçin Tapasya’yı kovar ki diye düşünürler. Nani deden kovduğunu sorar. Tapasya benden değil bir başkasından hamile kalmış ve bebek o kişiden olduğunu söyler. bu nu da ispatladığını Tapasya’nın da kabul ettiğini o yüzden bu evde de işi olmadığını söyledim. Yani İşça baştan beri haklı imiş der. Tapasya ise kendisini Rathore’ye kabul ettirmek ister  ama arada bebeğin olmadığı gerçekten sevdiğine de ikna olmak ister. Rathore seni seviyorum. Sevmesem seninle bir çocuk yapmazdım der.

Tapasya bir nebze bu söze karşı ikna olur. Ancak Rathore bebeğin sağlık durumu iyi mi der? Tapasya yetimhanede bakılacak artık deyince Rathore hızla bebeği bulmaya gider. Nani gerçekleri Divya’ya da söylemek zorunda olduğunu söyler. Tapu Veer’den hamile kalmadı der. Divya elinden telefonu düşürür. Rathore tatlı dille Tapasya’nın bebeği nereye bıraktığını öğrenmiştir. Hızla yetimhaneye doğru gider. Dışarıda aşırı bir yağış olduğu için göz gözü göremez bir haldedir. Yetimhanenin önüne gelir ama kapı duvar. Rathore sağa sola bağırıp bir görevlinin olup olmadığı kontrol etsede bir cevap alamaz. Çevreden geçene kızının resmini gösterir ama kimse kızını görmediğini söyler. Rathore yağmurda sırıl sıklam olur ve bebeğini bulamanın acısı ile geri döner. Divya ise artık daha fazla kocası Jogi’den bir saklamak istemediğini Tapasya meselesini söylemeye karar verir. Çünkü Tapasya ortada yok bir tek kocası bulabileceğini düşündüğü için söyler yoksa hiç de söylemeye niyeti de yoktu ama mecbur kaldı.

Jogi kızının neler yaptığını üstüne bir de bebeği ile kayıp olduğunu öğrenir. İşça ile Damini de yolda bu şehirden uzaklara gitmek için bindiği otobüs arızalanmıştır. Otobüsün tamir edilmesini beklerken İşça’nın kulağına bir bebek ağlama sesi duyar. Hırsız polisleri atlatmak için kullanıp Tapasya’nın bebeğini bırakıp kaçmıştır. İşça bebeği bulur. İşça çevrede bebeğin anne  ve babasını gören olup olmadığını sorar. Karşılarını biri çıkar ve bebeği yağmur alında koyup kaçan anne veya babayı kimse göremez. Almaya da gelmezler der.Karşılarına çıkan adam bu civarda oturduğunu varlıklı biri olduğunu ama babası ölüm döşeğinde ama son istediği bir torun sahibi olmak onu da veremediğini babamın bu istediğini yerine getirir misiniz der.  İşça annesi ile gidip gitmeme konusunda fikir birliğine varmak ister.

Kördüğüm 168. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın