Kördüğüm 172. Bölüm Özeti #Avinash Tutuklanır (Part-1)

Kördüğüm 172. Bölümde Neler Yaşanacak? Kördüğüm dizisinde 25 Ocak’ta Neler Olacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 172. Bölüm Özet

Geçtiğimiz bölümde İşça, yaşlıa adama her şeyi anlatmış ama adam uyuduğunu için duymadığını zannetmişti. Adam ise duydukları karşısında hemen avukat ve dedektifi çağırmıştı. Kördüğüm 172. Bölüm Özeti‘nde ise Nani, gizlice Rathore’nin evine gelir. Çünkü Rathore Bundella evinde akrabaları ile istemeye geldiğinde Tapasya Rathore’yi reddetmişti. O yüzen eve gizlice girip Tapasya’yı esaret hayatından kurtarmak ister. Nani kimseye hissettirmeden odalarda dolaşırken kapsı açık olan oada Tapasya’nın boş boş baktığını görünce “Aman Allahéım kızım sana ne oldu nasıl böyle oldun” der. Tapasya karşısında Nani’yi görünce çok mutlu olur. Nani torunu Tapasya’ya hene burdan çıkalım. Bu adam seni zorla tutuyor bu evde der.

 

Tapasya ise bu eve kendi ayaklarımla geldim. Şimdi de kendi isteğim ile evleneceğim der. Nani ise Tapasya’nın bu tepsine çok şaşırı ve kızım sen ne diyorsun. Sen kendinde misin der. Kızım Rathore ile evlenip bir daha hata yapma der. Bak evde Divya annen seni bekliyor. Hadi gidelim dese de Tapasya kararını verdiğini söyler.

 

Tapasya’ya, Nani’ye gitmeyeceğini kesin ve sert bir şekilde söyleyince Nani artık yapacak bir şeyin olmadığını düşünüp gitmek istediği sırada Ratgore’nin babaannesi Rathore’nin teşhis için gittiğini belki de torunum olabilir diye bir an için sevinir. Tapasya ise bebğin kaybolduğunu Nani’ye söylemediği için Nani şok olur. Nasıl yanı Tapasya2nın bebeği mi kayboldu yani der. Bu arada Avinash babasının ölmeyeceğini düşünüp ilaçla öldürmek için plan yapar. Babası uyuduğu sırda odaya girip zehri şırıngaya koyup babasına aktaracağı sırada polisler gizlendikleri yerden çıkıp Avinash’ı yakalar.

 

Avinash, babasına ben seni ziyarete geldim. Nasıl öldürebilirim ki diye rol yapmaya başlar. Bu konuşmalar ile babasını ikna edeceğini zanneden Avinash’ın yalanlarını ortaya çıkaran İşça odaya gelir ve duyduğu ve gördüğü ne varsa polis ve babasının yanında anlatınca Avinash İşça’yı açık açık tehdit eder. Polisler ise kendine gel diyerek uyarır. Avinash babasına rol yapmaya kaldığı yerden devam eder. Ancak yaşlı adam gerçekleri gördüğünü senin gibi bir evladım olmaz olsun. Şu zavallı kız beni uyarmasa senin yalanlarına hala inanmaya devam edecektim yıkıl karşımdan der. Seni de ömür boyu mirasımdan mahrum ediyorum der. Eğer ben ölürsem malım sana değil bu aileden olmayan birilerine kalacaktır der.

Bunu duyan Avinash çılgına döner. Polisler Avinash’ı odadan çıkarırken İşça’yı ve Damini’ya Derinizi yüzeceğim. Ama şimdi ama sonra benim hayatımı mahvedenin bende onun hayatını mahvedeceğim der. Avinash o kadar ciddi tehdit eder ki Damini çok korkar ve hemen evden gitmek ister. Damini yaşlı adamdan izin isteyip konaktan ayrılmak ister. Yaşlı adam bu evde yalnız başına kaldığını ve bana hayatımın en büyük iyiliğini yaptınız sizler burada güvende huzur içinde yaşayabilirsiniz der.

Veer artık işi gücü bırakmış geçmişte yaşamaya başlamıştır. İşça ile yaşadığı o güzel anıları hatırlar. İş yerinde yatık kalkmaya başlamıştır ama işle hiç alakası da yoktur. Ofiste sigarayı yakmak için kullandığı kibriti yere atınca ofis bir anda tutuşmaya başlar.  Veer alkol ve aşk acısı ile yangın çıktığından bile haberi yoktur. Ofis görevlisi bayan yangını söndürür. Veer ise yangını söndüren ofis çalışanını İşça zanneder.

Kördüğüm 172. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın