Kördüğüm

Kördüğüm 172. Bölüm Özeti #İşça Hamile (Part-2)

Kördüğüm 172. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm dizisinde 25 Ocak’ta Neler Yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 172. Bölüm Özet Part-2

Şu an Kördüğüm Dizisinin 172. bölüm özetinin 2. Partının Özetini Okumaktasınız. Veer Ofis çalışanı tarafından hayatı kurtarılır. Ofis görevlisi Veer’e bir kahve yapıp kendisine gelmesini sağlar. Veer seni ofiste gördüm ama ismini bilmiyorum ismin nedir der. Çalışan isminin Madhura olduğunu söyler. Asistan olduğunu söyler. Bu sırada Yaşlı adam Damini’ye yalvarır ve bu evden gitmenizi istemiyorum.

 

Ben yaşlı bir adamın ve torunum Kanha’nin istediklerini yapamayacak kadar da hastayım. Bende ölürsem hem öksüz hem yetim hemde bu dünyada kimsesi kalmayacak. En azından Kanha’ye aile hayatı yaşatın. Yılarca ile hayatından uzak kaldı der. Damini babası yaşındaki yaşlı adamın bu isteğini kırmayacak. 

 

Kördüğüm 172. Bölüm Resmi 5

 

Jogi ise Rathore ile konuştuğunu ve Tapasya ile evlenmek istediğini ve şu anda Tapasya yanında olduğunu Divya’ya söyler. Divya kızından haber alamamanın acısı ile kıvranırken bu haber ile çok şaşırır. Divya kızının evlenecek olmasına sevinir ama Jogi sevinmemiştir. Çünkü bu iş zorla olduğunu ve onayı alınmadan başlanmış bir ilişki olduğunu söyler. Nani bu sırada Tapasya’nın yanından yeni haberlerle gelir. Tapasya’nın Rathore’nin yanında olduğunu ama bebeğin de kaybolduğunu söyler. Jogi polise geçen bölümde kızı ve bebeğinin kaybolduğunu konusunda müracatta bulunmuştu ama bebeğin kaçırıldığından haberi yoktu.

Kördüğüm 172. Bölüm Resmi 7

Yani annesi ile birlikte kaybolduğunu düşünmekte idi. Divya ve Jogi bebeğin kaybolduğunu duyunca şok olurlar. Divya aldığı haberle olduğu yere yığılıverir. Avinash evden gittiği için İşça evli olduğunu simgeleyen Sinduru alnına tekrardan sürer. Damini yaşlı adamın teklifini İşça’ya söyler. İşça bu bebeğin bakımını burada daha iyi yapabileceklerini söyler. O yüzden kalmak istediğin tehlikenin de geçtiğini söyler. Bu arada Rathore bankadan para çekip aracına doğru giderken Veer ile Ummed de bankaya doğru giderken Veer ile Rathore istemeden çarpışır. Rathore bu çarpışmada cüzdanını düşürünce Veer cüzdanı alıp arkasından koşup Rathore’ye vermek ister.

Kördüğüm 172. Bölüm Resmi 8

Adam bir anda dönünce cüzdanın düşüren Rathore olduğunu görürce şaşırır. Rathore teşekkür eder. Veer ise rica ederm diyerek yanından ayrılır. Damini bu evde can güvenliğinin olmadığını düşünür. Bir gün Avinash ceza evinden çıkarsa kendisin ve kızını öldüreceğini düşünür. Ama İşça bebeğin burada daha iyi bakılacağı için gitmek istemediği için öncelikle bebeğin ailesini bulmaya karar verir. Bebeği buldukları yere gidip bebeği soran eden var mı gibisinden araştırmaya başlar. Çay ocağına gider. Ancak oranın sahibi yoktur. Oğlu küçük çocuk vardır. Damini çocuğa bebeği arayan oldu mu der. Ancak çocuk bir şeyden haberinin olmadığını söyler.

Kördüğüm 172. Bölüm Resmi

Damini aramalarının sonuçsuz kaldığını görünce geri konağa gitmek için taksi durdurur. Bu sırada çay ocağının sahibi gelir ve oğlu bebek bulan bayan bebeğin anne ve babasını aradığını söyleyince adam bir an heyecanlanır. Çünkü bebeğin babası adama yüklü miktarda bulana para vereceğini söylemiştir. Çay ocağı sahibi Damini’nin arkasından koşar. Ama Damini o sırada arabaya biner ve adamın sesini de duymaz. Jogi bebeğini kaybeden kızı Tapasya’ya bu sorumsuzluğu karşısında kayıtsız kalamaz ve Rathore’nin evine gelip İçini döker. Tapasya bebesı Jogi’nin lafları ile ağlamaya başlar. Damini eve gelir ve bebeği de gezdirdiğini söyler.

Kördüğüm 172. Bölüm Resmi 10

İşça ayağa kalktığı sırada başı dönmeye başlar ve kendini iyi hissetmez. Neredeyse bayılacak gibi olur. Damini kızı İşça’nın kötü olduğunu yüzünden anlar. Hemen yatağa yatırıp doktor çağırırlar. Doktor İşça’yı kontrol ettiğinde korkulacak bir şeyin olmadığını İşça’nın yakın zamanda anne olacağını söyler. Hem Damini hem de İşça şok olurlar. İşça onca yaşananları gözlerinin önüne gelir Bu sırada arka planda “Lambi Judai” şarkısı çalar.

https://www.youtube.com/watch?v=QWFy19pXNeY

İşça bebeğin varlığından Veer’e söylememeyi düşünür. Bakalım İşça ilerleyen bölümde hala bebeğin varlığını Veer’den saklayabilecek mi?

Kördüğüm 25 Ocak Fragmanı

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu