Kördüğüm

Kördüğüm 173. Bölüm Özeti (Part – 2) #Avinash Hapishaneden Kaçar

Kördüğüm 173. Bölümde Neler Olacak? Kördüğüm dizisinde 26 Ocak’ta Neler Yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Part – 2 Özeti

Kördüğüm 173. Bölüm Özet (2. Part)

Kördüğüm 173. Bölüm Özeti (2. Part Özeti) ise; Damini Veer’den istediği tepkiyi bulamayınca gözlerinden yaşlar dökülür. Arkada konuşmak için bekleyenler, sabırsızlanınca telefonu kapatıp gider. Veer ise hemen geri arayıp nerede olduklarını sormak istese de ortak kullanılan telefon olduğu için Damini’ye geri ulaşamaz. Damini yol boyu İşça haklıymış. Hamile olduğunu söyleseydim, Veer koşarak gelirdi der. Puşkar, hanımı Rohini’nin kıtlıktan çıkmış gibi yemesine sinir olur.

 

Evde tek destekçisi Nani de gitmesi ile sıra kendilerine geldiğini hanımına söyler. Daha dikkatli olmasını ve bu evde varlığımız ile yokluğumuz belli olmasın der. Rathore evde oturmuş bebeğini düşünür. Tapasya gelir ve bu yaptıklarından dolayı özür diler. Rathore korunmaya muhtaç olan bebeğim şimdi ne halde? Ölümü sağ mı onu bile bilememenin acısı ne kadar da zormuş der. Taspasya da Rathore’ye karşı içinde bir şeyler oluşmaya başlar. Ama hala arada bir mesafe vardır. Özellikle hitap tarzı aradaki mesafeyi belli ediyor “Mr Rathore” diyerek bunu ele verir. Mai oğlu Veer’in durumu hakkında Daddaji ile konuşur.

Kördüğüm 173. Bölüm Part 2 Resmi 4

Veer’in nasıl eski haline getirebiliriz diyerek akıl danışır. Bu sırada Ummed de oraya gelir. Veer’i bu hale getiren bir bayansa onu düzeltecek de başka bir bayandır der. Ummed asla oğlu zaten evli. Hele İşça’yı bu kadar severken yeni birisi hayatına girmesine hiç de hazır değil der. Veer tapınak çıkışı Jogi ile karşılaşır. Jogi İşça için mi dua etmeye geldin der. Veer konuşmakta zorlanır. Jogi, İşça seni çok seviyor oğlum onu bul der. Damini,İşça, Kanha, Tapasya’nın bebeği mutlu bir şekilde yaşamaya devam ederler. Ölüm döşeğindeki Dadu son anlarını mutlu bir şekilde geçirir. İşça yanına gittiğinde hareket etmediğini düşünür. İşça Dadu’nun öldüğünü görünce ağlamaya başlar.

Kördüğüm 173. Bölüm Part 2 Resmi 5

Ummed ise gazetede Tapasya’nın bebeği için kayıp ilanı verdiğini görür ve Mai’ye  gösterir. Mai, Tapasya anneliği hak etmediğini, nasıl bir anne bebeğini kaybedebilir ki der. Puşkan ile Rahini Jogi ve Divya’nın yanına gelip Rohini’nin hamile olduğunu söyler. Bence gerçekten hamile değil. Sırf evde kalabilmek adına söyledikleri bir yalan olduğunu düşünüyorum. Hatta bebeği doğunca Tapasya’ya vermeyi bile teklif eder. Divya bu teklif karşısında Rohin’ye sarılınca Puşkar’ın meşhur kötü gülüşü ile sırıtır. Avinash ise ceza evinde İşça’yı öldüreceği anı iple çektiğini hatta nasıl acı içinde öleceğini kendi kendine söyler. Dadu öldükten sonra avukat gelir. Bütün mirasını Kanha’ya bıraktığını söyler. Damni ve İşça’yı da Vasisi olarak tayin etmiştir. Büyüyene kadar yanında kalmasını istediğini vasiyetinde yazdığını avukat söyler. Evin hizmetlisi, Avinash’ın ceza evinden kaçtığı haberini verir.

Kördüğüm 173. Bölüm Part 2 Resmi 6

Görevli Avinash’ı tanıdığını, sizi öldürmek için kaçtığını söyler. Bir an önce bu evden ayrılın der. Görevli Avinash’ın bilmediği bir yeri bildiğini Kanha’yı da alıp hemen gidin der. İşça polisi arayalım yardım isteyelim dese de Damini, Polisin şimdilik bize faydası yok kızım der. bir an evvel bu evden ayrılalım der. Damini son kez Polisi aramaz isen  Veer’den yardım isteyelim kızım der. İşça  asla olmaz anne der.gaga tek çıkar yolun kendisini söylediği yerde saklanmak olduğunu bu süre zarfında Avinash’ın yakalandığında ben size geri gelmeniz için haber veririm der. İşça çıkarken önemli belge olan pasporunu masada unutur. Avinash ise konağın kapısına gelir. Belinden silahını çıkarıp, sonun geldi İşça der ve bölüm biter. ;) 

Kördüğüm 173. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu