Kördüğüm

Kördüğüm 174. Bölüm Özeti (Part -1) #Avinash Veer’e Gider

Kördüğüm 174. Bölüm Özeti  ve fragmanın bu yazımızda bulabilirsiniz. Kanal 7 ekranlarında 27 Ocak 2018 tarihinde gelmesini beklediğimiz Kördüğüm dizisin de neler olacak? İşte cevabı…

Kördüğüm 174. Bölüm Özet (1. Part)

(bölüm özetlerini iki  kısım şeklinde vermeye başladık. Ancak bu durum dizinin normal akışına dönünce tek başlık altında vermeye devam edeceğiz. )  Kördüğüm 174. Bölüm Özeti (1. Part Özeti) ; Avinash hapishaneden çıktığı gibi konağa gelir. Tabi yolda kendisine silah da temin etmiştir. İçeri gire girmez ağzından İşça neredesin ecelin geldi dese de bir türlü cevap alamaz. Avinash evde ses seda olmadığını görünce hizmetçileri çağırır. Önce yaşlı hizmetçiyi çağırır ama onun yerine başka hizmetçi gelir.

 

Gelen görevli İşça ve annesinin konaktan ayrıldığını söyleyince Avinash görevlinin yakasına yapışır ve nereye gittiğini sorar. Hizmetli nereye gittiklerini bilmiyorum. Giderken de gidecek yerlerinin olmadıklarını söylediklerini duyduğunu söyleyip Avinash’ın elinden kurtulur. Gaga ise Damini ve İşça’yı güvenli bir eve yerleştirir. İşça, Gaga’nın bu iyiliği için para verir.

Kördüğüm 174. bölüm Resmi 1

Tapasya düğün için gün sayarken eline geçirdiği dergide Veer’in basına verdiği demek ve yanında resmini görünce dergiyi yırtar atar. Rathore, İşça’nın Veer’in resmini yırttığını görür. Derginin parçasını yerden alıp neden bunu yaptığını sorar. Rathore hem benimle evlenmek isteyen sensin hemde Veer’e karşı bir şey mi hissediyorsun diye sorar. Taspasya, Veer’e karşı sadece içimde öfke var başka bir şey yok der. Bu arada Veer kendi sekreteri Madhura’yı evine araba ile bırakır. Madhura  patronu Veer’i eve kahve içmeye davet eder. Veer ise çok geç olduğunu gidip eve istirahat edeceğini söyleyince Madhura morali bozulur. Veer de bunu fark edince Benim kahvem orta olsun der. Madhura çok sevinir. Veer içeri girdiğinde Madhura’nın resimlerine bakar. bu sırada Veer İşça ile yaşadığı anıları gözlerinde canlanır.Bu sırada Madhura ile erkek arkadaşının samimi resimlerini görünce Veer erkek arkadaşını bir gün ofise getir de tanışalım der.

Kördüğüm 174. bölüm Resmi 2

Madhuro bu imkansız der. Veer neden der. Madhura erkek arkadaşını yakın zamanda toprağa verdiğini söyleyince Veer de söylediğine pişman olur ve Madhuradan özür diler. Veer, Madhura’ya destek olmak için kaybetmenin acısını bilirim. Çok zor bir durum der. Madhura eşinin nasıl öldüğünü anlatır. Avinash ise kendisini bu duruma düşüren İşça’yı bulmak için evde eşyalarına bakarak nereye gidebileceğini konusunda fikir sahibi olmak ister. Kaldıkları odada Avinash sinir krizi geçirip her tarafı dağıtır. Bu sırada İşça’ya ait paspotunu bulur. Burada ev adresinden tut, her türlü aradığı bilgiyi bulur. İşça’nın Bundella konağında kaldığını ve Veer’in eşi olduğunu görünce çok çok ilginç der. Nani, Rathore’nin evinde kalsa da tam olarak tanımadığı için güvenmek istemez. Gizlice Rathore’nin odasında Rathore hakkında bilgi verecek bir şeyler ararken Rathore gelir. Nani hemen perdenin arkasına saklanır. Rathore odasındaki kasayı açtığında perdenin arkasında biri olduğunu anlar. Kasanın içinden silahını çıkarıp üçten geriye saymaya başlar.

Kördüğüm 174. bölüm Resmi 3

Bu sırada silahı da doğrultmuştur. Nani korkudan kafasını zor çıkartır. Rathore Nani olduğunu görünce silahını indirir. Nani ise kasada bulunan para ve altınları görünce ağzı açık kalır. Rathore bu servetim Tapasya ve kızımın geleceği içindir deyince Nani bir kat daha sevinir. Çünkü Rathore Thakur’lardan daha zengin olduğunu düşünür. Rathore evde düğün hazırlıkları yaparken Tapasya ise Veer’in peşine düşer. Tapasya bir türlü kafasından Veer’i silememiştir. İşça ise geçimini sağlamak için çiçek süsleme işine evde yapmaya ve ilgili yerlere götürmeye başlar. Kanha tüm servetini bıraksa da Avinash’ın korkusundan para dahi çekemezler. Damini ise Thakur’ların evladı saydığı Bundella ailesinin gelini burada çiçek süsleme işi yaptığını düşününce çok duygulanır mama kızına belli etmez. Sanırım ilk işleri de Rathore’nin düğünü için yaptıkları süsleme işi olacak.

Kördüğüm 174. bölüm Resmi 4

Damini, Rathore’yi tanımadığı için süslenen çiçeklerin adresini Damini okur. Jogi ise gözü gibi büyüttüğü kızı Tapasya bu gün evleniyor ama daha önce gelmeyeceğini Rathore’ye söylemişti. Baba yüreği gidip gitmemekte çok kararsız. Avinash ise pasaporttan Veer’in iş yerini bulur. Avinash Veer ile tanışır. İşça hanım bizim yanımızda çalışmaktadır. Ancak böyle varlıklı birinin bizim yanımızda çalışması bizleri şaşırtmıştır. İsterseniz aranızı bulabilirim. Eşinize bir mektup yazın bende ona ileteyim. Belki Bundella evine gelmeyebilir. İsterseniz uygun bir adres te verin belki problemlerinizi çözülür bende bundan müteşekkir olurum der. Avinash bu sırada duygulanmış numarası bile yapar. Veer ise yaptıklarından dolayı İşça’dan özür diler ve gittin gideli mahvoldum gibisinden mektubu yazar.

Kördüğüm 174. Bölüm Fragmanı

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu