Kördüğüm

Kördüğüm 174. Bölüm Özeti (Part -2) #Tapasya Düğünü Terk Eder

27 Ocak Kördüğüm 174. bölüm özeti ve fragmanını bu yazımızda bulabilirsiniz. Kanal 7 ekranlarında 27 Ocak tarihinden gelmesini beklediğimiz dizide neler olacak sorusunun cevabı detaylı olarak açıklanmıştır. 

Kördüğüm 174. Bölüm Özet (2. Part)

Bölümlerin uzunluğu sebebi ile iki part şeklinde vermeye devam ediyoruz. Kördüğüm 174. Bölüm Özeti (2. Part Özeti)’nde ise ;  Rathore konağında ise Tapasya düğüne hazırlanmaktadır. Görevliler Tapsasya’nın saçlarını yaparken odaya Rathore gelir ve Tapasya’nın güzelliğine bir kez daha aşık olduğunu söyler. Tapasya Thakur artık Tapasya, Rathore olacak der. Bu evin hanımı benimde bir parçam yaşama sevincim olacaksın gibisinden Rathore, Tapasya ‘ya güzel ve geleceğe ait sözler söyler. bundella konağında ise Chanda, Tapasya’nın Rathore ile bu gün evleneceği haberini getirir. Mai ile Ummed çok şaşırır. Mai, Rathore de Tapasya’nın naslı biri olduğunu alsın da görsün der. ;)

 

Ummed ise Mai’ye Tapsasya’nın aklına Veer’i sizler sokmaya çalıştınız. Burada tek suçlu Tapapasya değil der. Mai ise sinir olup Ummed’in yanından kalkıp gider. İşça ise Avinash’ın korkusundan evde çiçek süsleme işine başlamıştır.

Kördüğüm 174. bölüm Resmi 6

Akşama düğüne yetişmesi gereken süslemeleri yapar. Düğünün ise kime ait olduğunu bilmemektedir. Kanha evde sıkıldığını ve bebeğin (Mayra) ne zaman büyüyüp birlikte oynayacaklarını sorar. İşça çok yakında demekle yetinir. Tapasya ise Veer’e kızdığı için Rathore ile evlenmek istediğini söylemişti. Şimdi iş ciddiye bindi. Tapasya ayna karşısına geçip Veer ile yaşadığı anıları gözlerinin önünde canlanır. Bu sırada içeri Nani gelir ve Allah nazardan saklasın kızımı der.

Kördüğüm 174. bölüm Resmi 10

Tapasya bir yere kadar gideceğini beni idare et der. Nani düğün başladı kızım der. Tapasaya gitmem gerek der. Nani gitme dese de Tapasya bunu dinlemez. Telefonu alıp aklında Veer’in olduğunu bunu bitirmenin yolu da bu düğün olmadan bir sonuca ulaştırmak istediğini söyleyip çıkar gider. Rathore ise gelen konukları karşılamakta ve Tapasya’nın evden ayrıldığından hiç haberi yoktur. Nani ise kime ne yalan söylesem de oyalasam diye düşünür. Damini ise evde hazırladıkları süsleri Rathore konağına getirir. Kapıdaki güvenlik Damini’yi içeri almaz. Dışarıda beklemesini söyler. Bu sırada Divya Thakur düğüne tek başına gelir.

Kördüğüm 174. bölüm Resmi 11

Kapıda bekleyen Damini’yi görünce arabanın camından Damini’ye yeni işin hayırlı olsun der. Divya Tapasya’nın evlendiğini Damini’ye söylemek istemez. Rathore, Tapasaya’nın annesi Divya’nın düğüne geldiğini görünce çok sevinir. Hemen babaannesini yanına gönderip karşılamasını ister. Veer sakin bir yerde kafasını dinlerken birden yanına bir araba yanaşır. Arabadan gelinlik içinde Tapasya çıkar. Veer tabi ne işin var burada senin der. Tapasya bu gün Rathore ile evleniyorum der. Veer ise tebrik ederim sizleri der. Tapasya bu kadar mı yani der. Veer güzel günler geçirin hep mutlu olun der. Veer, Tapasya’yı istemediği ve Rathore ile mutlu olmasını gönülden istediğini yüzüne söyler. Tapasya çok sinir olur. Bağırıp, çağırır.

Kördüğüm 174. Bölüm Fragmanı

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

  1. Arzıs yüzsüz bencil pislik bu tapu ya. Veer le içça yine görüşemiyecek yaa avi pisliğinin yüzünden içça kaçmak zorunda kalıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu