Kördüğüm

Kördüğüm 176. Bölüm Özeti (Part -1) #Avinash Amacına Ulaşamaz

Kördüğüm dizisi 176. bölü özeti; Avinash İşça’yı kandırıp Veer ile buluşma yerine gelmesini sağlar. İşça kendisine tuzak kurulduğunu anlayınca kaçmak ister.

Kördüğüm 176. Bölüm Özet 1. Part

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 29 Ocak’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 176. Bölüm özetinde (1. Partın Özeti);  Veer ise buluşma yerine çok yaklaşmıştır. İşça can havli ile kaçmaya başlar. Avinash ise önce oğlunun yerini söyletip daha sonra öldürmek istediğinden görür görmez öldürme niyetinde değildir. Babasının parası Kanka’nın üzerine miras kaldığı için ilk hedef oğluna ulaşmaktır.

İşça koşmaya başlar. Bu sırada Veer de buluşma yerine gelir. Veer İşça’yı göremez ama Avinash’ı görür. Avinash Veer’i görünce İşça’yı kovalamaktan vaz geçer. Bütün planladıkları alt üst olacağından korkar. Veer ise İşça’nın gelip gelmediğini sorar. Avinash İşça’nın zamana ihtiyacı olduğunu söylediğini buluşma tarihini kendisi söyleyeceğini ilettiği ve bende bunu iletmek için buraya geldiğini söyler. Veer keşke telefon ile haber verseydin deyince Avinash numaranız yoktu o yüzden sizi burada beklemek zorunda kaldım diyerek Veer’i kandırmayı başarır. Jogi, Thakur konağına Damini’yi takip edip onu ve manevi kızı İşça’yı eve geri getiremediği için kendisine kızgındır.

Kördüğüm 176. Bölüm Resmi

Bu sırada Divya’da Tapasya’nın düğününe kendisinden habersiz gittiği için Jogi tam bir patlama yaşar. Hem Damini’ye karşı baskıları (Jogi Öyle Biliyor Damini Sadece Baskı Demek Zorunda Kaldı)  yüzünden Damini’nin evden ayrılmasını sebep olduğu hem de Rathore’ye Thakur ailesinden düğüne kimsenin gelmeyeceği konusunda ortaya koyduğu kararlılığı habersizce çiğnediği için çok ama çok kızar. Rathore, artık Tapasaya’nın karısı olduğunu ve daha sosyalleşmesini bebeğinin kayıp olması ile alakalı fazlaca düşünmemesini o işi kısa zamanda çözeceğini söylese de Tapasya bebeğini kucağına almadan yüzü gülmeyecek anlaşılan.

Kördüğüm 176. Bölüm Resmi 1

Nani ise Rathore’nin para kasasını görünce küçük dilini yutmuştu. Nani, Tapasya’ya Thakur ailesinden daha zengin bir aileye gelin gittiğini ve ailenin tek söz sahibi kocan olduğunu kendisine çeki düzen vermesini moralini yüksek tutacak aktivitelerde bulunmasını ister. Can korkusu ile eve zor gelen İşça soluk soluğa kalmıştır. Damini neler olduğunu niçin bu halde olduğunu sorar.  İşça ise mektubun bir tuzak olduğunu her şeyi Avinash ayarladığını canını zor kurtardığını söyler. Ancak Veer’de buluşma yerine gelmediğini aslında mektuptaki yazının kesinlikle Veer’e ait olduğunu ama yine de gelmediği için artık Veer’in gözünde değerinin kalmadığını düşündüğünü söyler.

Kördüğüm 176. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Ah içça ne çilen varmış senin çek çek bitmiyor seni bu hale düşürenler utansın dicemde onların hiç birinde utanma yok benciller nankörler.

  1. İpek az kaldı İşça veer ile bir araya 177. bölümde gelecek. :) hemde bundella evinde kalmaya başlayacak. bakalım Tapasya ne yapacak bu duruma ;)

   1. Napıcak hasedinden çatlıyacak iççanın mutluluğu malesef kısa sürecek iççaya kötülük yapmaya devam edicekler pislikler ya nani de tapuda divyada Maide bu 4 cadı nankörlüklerine bencilliklerine hasetliklerine kötülüklerine devam edicekler maalesef anca içça ölünce düzelicekler o vakit kıymetli oluyor içça onlar için , öldükten sonra ne yarıyacaksa iççanın kaderi çok üzücü ya filiz .

    1. İpek şimdi İşça geldi konağa Mai öyle güzel bir karşılama yaptı ki eskiden Tapasya’ya yaptığını şimdi İşça’ya yapıyor bakalım nereye kadar gidecek…

     1. Güzel davranır tabi şimdi hamile ya o yüzden çocuğu öldükten sonra yine kötü davrancak gerçi ölmüyorda onlar öyle bilcek kanhaya hep kötü davrancak küçücük çocuktan ne arıyorsa cadı nankör ve bencil bunlar ya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu