Kördüğüm

Kördüğüm 176. Bölüm Özeti (Part -2) #Veer Yolcu

Kördüğüm dizisi 29 Ocak özeti 2. part; Damini ise geçen gün yaptığı telefon görüşmesinde bizzat Veer ile konuşmuş ve İşça’yı bulma gibi bir çabası olmadığını görmüştür.

Kördüğüm 176. Bölüm Özet 2. Part

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 29 Ocak’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 176. Bölüm özetinde (2. Partın Özeti);  Olayın diğer tarafında ise Veer kendisini aldattığını ve açık davetine İşça’nın gelmediği için çok üzülmüştür. Aşk acısı ile sokaklarda şuursuzca gezer. Üstü başı ıslanır. Nasıl oluyorsa iş yerinden Veer’in sekreteri Madhura Veer’i bulur.

(Arkadaşlar demedi demeyin bu Madhura da bir haller var. Her defasında Veer’e yaklaşmaya çalışıyor. Evli olduğunu bildiği halde bakalım bu oyunun arkasından kimler çıkacak.) Veer, ailesi ile İşça ile buluşmaya gideceğini söylemişti. Mai ve Ummed İşça’nın dayanamayıp geri Bundella konağına geleceğini düşünmekte idi ama Veer bir başına gelince İşça’nın gelmeyi ve barışmayı reddettiğini düşünürler.

Kördüğüm 176. Bölüm Resmi 3

Bu arada Rathore ile Tapasya da bir birlerine karşı daha ilgili olmaya başlamıştır. Tapasya Veer defterini şimdilik kapattığı için çocuğunun babası Rathore’yi tanımaya ve ona bir şans vermeye karar verir. Rathore de bunu farkındadır. Rathore, Tapasya’ya karşı bir ilgi bir alaka ile Tapasya’nın kalbini kazanmak için çabalar. Hata ona güzel ve pahalı bir kolye alır. Veer, İşça’nın kendisine geri gelmeyeceğini ve asla affetmeyeceğini düşünür. Bu yüzden İşça ile bir daha asla bir araya gelemeyeceğini bunun sebebi de kendisinin ön yargılı olmasından kaynaklandığını düşünüp İşça ile yaşadığı yerden uzaklara gitmek ister.

Kördüğüm 176. Bölüm Resmi 5

Çünkü her yerde İşça ile bir anısı vardır. Bu durumu ilk olarak, kayın babası konumundaki Jogi ile konuşur. Veer tüm yaşadıklarını ve İşça’nın Tapasya yüzünden nasıl kalbini kırdığını bir bir anlatır. Jogi bunların keşke yaşanmamış olsaydı. Kızım Tapasya adına size yaşattıkları yüzünden özür dilerim der. Veer ise Tapasya kadar kendisinin de suçlu olduğunu, bular da kalamayacağını her yerde İşça ile yaşadığı bir hatırasının olduğunu söyleyip Losangeles’e gideceğini söyler. Jogi hemen kara vermemesini sakin kafa ile bir daha düşünmesini bu süre zarfında belki İşça ile sorunlarınızı halledebileceklerini söyler.

Kördüğüm 176. Bölüm Resmi 4

Veer ise bu yaptıklarımdan sonra İşça’nın karşısına çıkmaya cesaretim bile kalmadı der. Bu sırada Mai bir oğlu (Vansh) öldü diğer oğlu ise İşça’nın sevdasından dolayı Hindistan’ı terk edip Losangeles’e yerleşmeyi ve hayatının belli bir süresini orada geçirmek istediğini öğrenince engel olmak ister. İşça evde hamilelik ile alakalı çok sıkıntılı döneme girmiştir. Canı hiç bir şey istemez ve ne yese kusma eğilimi olunca Damini bebeğin sağlığından şüphelenir. Hemen İşça’yı kolundan tuttuğu gibi doktora götürür.

Doktor bebeğin sağlında şimdilik bir sıkıntısı olmadığını ama anne olarak İşça’ya sağlığına dikkat etmesini ister. Bebeğe yarayacak yiyeceklerin yemesini ister. Doktordan dönüşte Jogi Thakur ile karşılaşırlar. İşça manevi babası olan jogi’ye selam verir. Jogi, İşça’yı gördüğüne çok sevinir. Hemen Veer’in Losangeles kararını açıklar. Buna bir tek sen engel olabilirsin der.

Kördüğüm 176. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu