Kördüğüm

Kördüğüm 177. Bölüm Özeti #İşça Geri Döner (Part – 2)

Kördüğüm dizisi 177. bölüm özeti 2. part; Veer Kanha’yı görünce hemen mabette karşılaştığı anı hatırlar. İşça’ya da o olayı anlatır.Bu sırada Kanha uyumaktadır.

Kördüğüm 177. Bölüm Özet 2. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 29 Ocak’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 176. Bölüm özetinde (2. Partın Özeti)Kanha uyandığında tanımadığı birisini görünce Kanha’nın da hemen aklına mabette gördüğü gelir.

Kördüğüm 177. bölüm Resmi 2

İşça, Kanha ile Veer’i yeniden tanıştırır. Veer çocukları da alıp Bundella evine gider. Bundella ailesi Veer’in uçağa bindiğini ve Losangeles yolcusu olduğunu zannederken birden karşısına görünce başta Mai çok sevinir. Veer eve yalnız gelmediğini söyler. Mai, ne demek istiyorsun oğlum der. Bu sırada İşça tek başına içeri girer. Mai çok sevinir. Özellikle de İşça’nın hamile olduğunu görünce daha bir mutlu olur. Hemen eline tepsiyi alıp karşılama yapar.

Kördüğüm 177. bölüm Resmi 5

Jogi ise İşça’nın eve geri döndüğünü Divya’ya anlatınca Jogi’ye belli etmese de çok sinir olur. Veer bu sırada İşça’nın resimlerini koyduğu ve anılarının olduğu duvardaki resimleri İşça’ya gösterir. İşça kendi resimlerini görünce hem çok şaşırır. Hemde, Veer kendisini unutmadığı gibi evin duvarlarına resimlerini koyduğu için çok mutlu olur. İşça eve yolda bulduğu ve yaşlı adamın emanet ettiği Kanha’yı getirmemiştir. Veer, İşça’nın Bundella konağında hep onları düşündüğünü anlayınca İşça’dah habersizce Kanha ile Tapasya’nın bebeğini alıp konağa getirir.

Kördüğüm 177. bölüm Resmi 8

Kanha, İşça’ya süpriz yapar. Daddaji de birden İşça’nın kucağında ve yanında çocukları görünce, Veer bunlar da kim? Kimin çocukları bunlar der. Veer ise Kanha’nın amcası bu çocuğu öldürmek istiyordu. Dedesi İşça’ya emanet edip ölmüş. Kucağındaki bebek ise yolda terk edilmiş ve kimsenin sahiplenmediği bebeği İşça ölmek üzere iken bulmuş ailesini arıyoruz der. Daddaji hemen çocukları sevmeye başlar. Veer ile İşça daha sonra Jogi ailesine çocukları da alır giderler. Divya morali çok bozuktur.

Kördüğüm 177. bölüm Resmi 7

İşça’nın hem hamile olmasına hemde yanında çocuklar Veer’e kavuşmasına hiç kabullenemez. Jogi ise torunu olduğunu bilmeden Tapasya’nın bebeğini sevmeye başlar. Bu sırada eve Nani gelir. İşça’nın ve Veer’in mutluluğunu görünce çok kıskanır. Nani artık İşça’nın sırtı yere gelmez der. 

Kördüğüm 176. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Divyada nani de ne cadıymış arkadaş ya bu ne haset bu ne çekememezlik nankörler.

          1. Aynen nani divya tapu Mai 4 cadı nankörler benciller vicdansızlar arsızlar.

  2. Selam kızlar sizi çok özledim ya yapıyorsunuz iyimiziniz diziye bayılıyorum ya dizi centıre teşekkürlerimi sunuyorum

  3. İzleyiciler haklı kızmak ta senaristlerin amacı bu;bir üzüp bir sevindirmek ve oyalamak.Fakat şu gerçeği de görmek lazım.Eğitim ailede başlar.Yanlış eğitimin yaptığı kötü sonuçlarıda vurguluyor.En çok beğendiğim tarafida bu.Yoksa çok sıkıcı bir dizi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu