Kördüğüm

Kördüğüm 177. Bölüm Özeti #Veer Kanha İle Tanışır (Part – 1)

Kördüğüm dizisi 177. bölüm özeti 1. part; Damini ile İşça giderken Jogi ile karşılaşır. Jogi Damini ile konuştuktan sonra İşça ile konuşur.

Kördüğüm 177. Bölüm Özet 1. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 29 Ocak’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 177. Bölüm özetinde (1. Partın Özeti); Veer’in buralardan gitmek istediğini Losangeles’e yerleşmek için ailesi ile bile vedalaştığını söyler. Görüyorum ki sen de hamilesin.

Benim bildiğim kadarı ile Veer’de bu durumu bilmiyor. Eğer hamile olduğunu söylersen Veer buralardan gitmez. Kızım İşça ben seni öz kızımdan ayrıt etmedim. Bu gün de hata yapmanı istemem. Git ve Veer’in buralardan gitmesine engel ol. Veer senin yokluğunda çok sıkıntı yaşadı. Seni aramaya geldi ama Tapasya’ya inandığı için senin karşına çıkacak yüzü olmadığı için gitmeyi düşünüyor  der.

Kördüğüm 177. bölüm Resmi

İşça ise Veer’in yaşadıklarını ve gitme kararını duyunca gözlerinden yaşlar dökülür. Jogi İşça’yı da alıp Veer uçağa binmeden yetişmeye çalışırlar. Bu sırada Veer ailesi ile vedalaşmıştır. Uğurlamaya kimsenin gelmesini istemez. Ancak yanında sekteri Madhura yolcu etmeye gelmiştir. Ancak Veer’in gözü Madhura’yı görmez. Gözleri hep ileride acaba İşça gelir mi diye hep bakar. Bu sırada İşça da gelmiştir. Kalabalıkta Veer’i arar ama bir türlü bulamaz.

İşça, Veer’in ne zaman uçağa bineceğini bilmediğinden Veer’in belkide binip gittiğini düşünür. Son kez Veer diye haykırır. Veer ise artık uçağa binmek için ilerlediği sırada sanki İşça’nın sesini duydum der. Tabi İşça benim gideceğimi nereden bilecek kesinlikle hayal der. Veer son kez arkasına baktığında canından çok sevdiği İşça’sı gelmiştir. İkili bir birlerini fark edince kalabalığı unutup sevgi dolu kucaklaşırlar. Veer İşça’nın ayaklarının önüne çöküp af diler. İşça tabi alçak gönüllü bir kız bunlara bile gerek yok der.

Kördüğüm 177. bölüm Resmi 1

İşça’nın da hamile olduğunu görünce sevinci ikiye katlanır. Jogi Thakur ise iki gencin ellerini birleştirir ve bir daha asla ayrılmayın evlatlarım der. Madhura, İşça’yı ilk defa görmüştür. Veer de hemen yalnış anlaşılmasın diye Madhura ile İşça’yı tanıştırır. İşça Madhura’yı gözü ile iyice süzer.

Veer İşça’nın başına ne geldiğini bilmediği için hemen Bundella konağına İşça’yı götürmek ve mutluluğunu ailesi ile paylaşmak istese de Damini İşça’nın evden alması gerekenler var. Seninle tanıştıracağı ve bahsedeceği mevzular var önce eve gidem her şeyi efraflıca konuşalım der. Veer de kabul ederler. İşça ve Daminin kaldı eve giderler. 

Kördüğüm 177. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu