Kördüğüm

Kördüğüm 178. Bölüm Özeti #Tapasya Doktora Gider (Part – 1)

Kördüğüm dizisi 178. bölüm özeti; Veer ile İşça Thakur evine yanlarındaki çocuklar ile birlikte gelir. Jogi çocukları hemen kabullenip sevmeye başlar.

Kördüğüm 178. Bölüm Özet 1. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 31 Ocak’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 178. Bölüm özetinde (1. Partın Özeti); Divya ise İşça’nın bebek sahibi olmasını hazmedemez. Üstüne Tapasya ile evlenmesini istediği Veer’in de gönlü İşça’dan yana olunca kızı Tapasya’nın ötekileştirildiğini düşünür. O yüzden bebeği sevmez. Bu sırada Nani Thakur konağına gelir. Veer ile İşça’nın da orada olduğunu Jogi’nin kucağında bir bebek olduğunu görünce çok şaşırır.

Puşkar ile karısı Rohini Nani’yi karşılar. İşça’da hoş geldin büyükanne der. Ancak Nani, yine iğneleyici sözler ile İşça’yı ezmeye çalışır. Ancak bu sefer Veer’de Nani’nin karşısında durup hanımı İşça’yı korur. Kanha Nani’nin yanına gider ama Nani çocuğa fırça atar. Bu arada Jogi’nin telefonu çalınca kucağındaki bebeği Nani’ye verip telefonu açmak ister. Nani ise bebek kimin der.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi

Veer bebeğin, İşça’ya ait olduğunu söyler. Nanai siz ne söylüyorsunuz Ne ara hamile kaldı da ne  ara bu yaşa geldi bu çocuk der. İşça’da bu bebeği terk edilmiş olarak bulduğunu söyler. Nani ise Aman Allah’ım ahkak dışı olan bir bebek bu diyerek bebeği yere atar. İşça bebeği yakalar. Jogi de bu sırada telefon konuşmasını bitirir.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 1

Nani’ye yaptıklarından dolayı kızar. Burada İşça’nın bir sucu olmadığını, bebeğinde bir suçu olmadığını bu bebeği ortaya atanların suçu olduğunu söyler. Bunların cezasını da bu bebeğe yüklemenin de bir anlamı olmadığinı söyleyip yerin dibine sokar. Bu sırada Rathore, Tapasya’ya çok seveceği hediye alır. Bu sırada arka planda “Eye Bekhabar” şarkısı çalar.

Thakur evinde Veer ile İşça evlerine jogi de odasına gidince Nani, Divya’yı karşısına alıp sorguya çeker. Veer’i niçin kabul ettiklerini sorup fırça atar. Tapasya’nın daha yeni dünya evine girdiğini ve mutlulu aradığı şu günde Veer’in geri gelmesi üstüne İşça’nın hamile olmasını kaldıramaz der. Jogi ise Tapasya’nın başka evi İşça’nın başka bir evi var. Tapasya’da bu duruma alışmak zorunda Veer İşça’yı seçti ve öyle kalacak.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 2

Bizler bu duruma müdahale ederek gençlerin huzurunu bozmayacağız diyerek Nani’ye mesaj verir. Jogi hatta yalvarıyorum karıştırmayın gençlerin arasını der. Nani ses etmez. Jogi gidince Divya’ya ben İşça’nın hamile olduğunu, Veer ile bir araya geldiğini söylemeyeceğim der. Bundella evinde ise konu Tapasya’dır. Bebeğin kutlamasında yukarıdan düşen fareyi konuşurlar. Hatta Mai gülümser. Veer bir taraftan Kanha ile ilgilenirken bir yandan da beşikta yatan bebeği sallar. İşça ise Veer’in çocuklar ile bu kadar çok ilgilenmesini çok hoşuna gider. Nani tekrar Rathore’nin evine gider. Sabah, Nani Tapasya’yı uyandırır. Tapasya da kahve ister. Rathore’nin babaannesi gelir ve kafeinli içecek içmen, eğer hamile isen bebeğe zarar verir der. Nani ise babaanneye Tapu kahve içmeden uyanmaz der. Rathotre de tam arkadan Nani’nin yanına gelir.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 3

Evin kurallarını çaktırmadan Nani’ye söyler. Rathore hamile olup olmadığını doktor kontrolü ile anlaşılır Ancak der. Hemen doktora gideceğiz der. Rathore, Tapasya’yı da alır doktora giderler. Doktor bir kaç tahlil yaptırır. Bu sırada Mai, başkalarının çocuğu için kendini bu kadar yorma. Yakında kendi bebeğin olacak bütün enerjini onlara sakla der. Bu sırada İşça bu konuşmayı duyar ve çok üzülür.

Kördüğüm 178. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu