Kördüğüm

Kördüğüm 178. Bölüm Özeti #Tapasya Kısır (Part – 2)

Kördüğüm dizisi 178. bölüm özeti; İşça, Mai’nin sözlerini duyduktan sonra çok üzülür. Ertesi gün İşça, Kanha’ya aramaya başlar. Kahna, saklandığı yerden çıkar.

Kördüğüm 178. Bölüm Özet 2. Part Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 31 Ocak’ta ekranlara gelecek olan Kördüğüm dizisinin 178. Bölüm özetinde (2. Partın Özeti); Bu sefer Kanha’ya Veer’in nerede olduğunu sorar. Kanha ise Veer amca ayakkabımı boyuyor der.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 6

İşça ise akşam Mai’nin dediklerini Veer’i etkilemediği için çok sevinmiştir. Tapasya ise Rathore de doktorda tahlil sonucunu beklerken Rathore, Tapasya’nın moralinin bozuk olduğunu ve nedenin sorar. Tapasya önceleri söylemek istemez. Ancak Rathore ısrar edince, Sabah ki yaşanana ve NAni’ye söylediklerinden dolayı der. Rathore de niçin öyle davrandığını tek tek anlatıp, Bu durumu da Tapasya’nın anlamasını ister. İşça ise ağzı gene durmaz ve çocuklar arasında ayrım yapar  mısın? der. Veer bu söze sinir olur ve sen benim çocuğum dediğin artık o benim öz çocuğumdur. Ben seni ve sevdiklerini seviyorum İşça der.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 7

Seni bir kere kaybettim bir daha asla kaybetmeyeceğim deyince İşça gözlerinden yaşlar dökülür. Sen Tapasya gibi bir anne değilsin o kendi bebeğini dışarı attı sonra dsa bulamadılar deyince İşça, Tapasya’nın bebeğinin kaybolduğunu duyunca çok şaşırır. Ver ile İşça bir  birine sarılıp “Seni Seviyor” derler. Rathore, Tapasya’nın moralini düzeltmek için yakında bulunan alış veriş merkezine getirir. Tasadüf o ki İşça ile Veer’de kumaş almaya aynı yere gelmişlerdir. Tapasya da mağaza girer girmez gözüne bir kumaş kestirir.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 8

Bu kumaştan istediğini söylese de görevli efendim o kumaşı sattık der. Tapasya ise sattığın halde niçin burada o zaman der. Görevli bayan ise efendim az önce sattık şurada duran bayana verdik der. Rathore de gidelim onlardan isteyelim o halde der. Rathore bakar mısınız deyince Veer arkasını döndüğünde karşısında Rathore ile Tapasya’yı görür. İşça da şok olur. Rathore, İça’nın hamile olduğunu kutlarım siz der. Tapasya’da hasedinden çatlar. Rathore kumaş meselesini hiç açmaz.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 9

Bu sırada Nani telefonla Tapasya’yı arar. Tapasya ise şimdi İşça’yı gördüğünü ve hamile olduğunu söyler. Nani ise biliyorum kızım hatta Mai onu el üstünde tutuyor deyince Tapasya şok olur. Nani Tapasya’nı tahlillerini almaya gider. Doktor da tahlil sonuçlarına bakınca Tapasya hanım son doğumdan sonra doğurganlığını kaybettiğini söyler. Nani sinir ile Doktora bağırır çağırır. Nani ise ben bu haberi nasıl söyleyeceğim diye kara kara düşünür. Tapasya bir sürpriz yapıp Thakur konağına Rathore ile birlikte gider.

Kördüğüm 178. Bölüm Resmi 10

Divya bu sürpriz ziyarete çok sevinir. Jogi de evle olduğu için gelen Tapasya ve eşi Rathore’ye görünce şaşırır. Çünkü Jogi düğünlerine bile gitmemiştir. Jogi duygulanır. Kızım der ve baba kız sarılır. Bu sırada Chanda ile Mai de Thakur konağına ziyarete gelmiştir. MAi karşısında kendisini kandıran Tapasya’yı görünce biraz şaşırır.

Kutlama için davete gelmiştir. Kısaca davet edip gitmek ister. İşça’nın bebeği için kutlama ve dua edeceklerini söyler. Tapasya tabi gene şok olur. Jogi de tabi geliriz der. Rathore de Mai den özür diler ve duasını almak ister.

Kördüğüm 178. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. GÜNAYDIN herkese nasılsınız

  DEFENM ELOŞUM NURDANIM HELİNCİM GÜLÇİÇEYİM TUNACİM BEGÜMCÜM SEMOŞUM SEVDACIM AIDECİM
  Ve diyer herkese gününüz aydın neşeniz bol olsun kızlar

  DEFNECİM hoşbulduk?????
  kız sorma ya hiç beklemdik bişeydi ama çok şükür annem şimdi iyi annem kalp hastası östüne tansiyonu da var kalp amelyatı oldu çok korktum DEFNOŞ neyseki geldi geçti çok şükür
  Sen nasilsin neler yaptın ben eski sayfalar hiç bakmadım
  çok sayfa açılmış??
  DEFNOŞ seni öpüyorum

  1. kördüğüm 186. bölüm özeti son çıkan özetimizin altında yorum yapıyoruz su an kördüğüm 186 bölüm 2. part özeti altında yorum yapıyoruz

 2. Arnav sultan hayranı canım hoş geldin sanada günaydın nasılsın iyimisin canım biz186 bölümündeyiz kördüyümün oruya gel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu